Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 01.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
*Кратък преглед

Тема Търся спешно касетофон!  
Авторgrundik (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 22:00



Карам с един GRUNDIC,който може би унищожава най-много от нервните ми кетки.Когато най-много ми се слуша радио,то изчезва,а касетофонът си работи винаги.100 пъти съм го отварял и нищо,искам да го сменя,но няма смисъл да взимам хубав за 20 годишна кола,а и в момента не мога,финансово разстройство.Купих си преди повече от половин година един чисто нов ELITE ECA-3230:
http://elite.911.bg/a2/offers.asp?p=533356&id=2488
Но той си седи чисто нов,защото така и не проработи в моята кола.Той си работи иделано,но докато запаля колата,после звукът от мигачите,от газта и т.н.,излиза през колоните.Не знам какво му е.Някакви филтри на колоните ми казаха,други казват,че се смущава,защото колата ми давала отпред късо на делкото някъде.Връзвах го на един транзит и си работи супер този ЕЛИТ.Сега си е в кашон-нов.Същият като на линка по-горе,но черен.4х7 вата е,ако не пише.

Идеята ми е следната:
На някой да се намира касетофон за продан?Може да направим бартер за ЕЛИТ-а ми и да доплатя дори.Тук предлагаха едни оригинални за ФОРД с дигитален тунер,касетофон с авто реверс,4 станции памет.1993 модел (прозиведени в Бразилия) за 30 лева,но не можах да се уредя.Нещо такова търся,но да е с дигитален тунер-това е условието,може и само радио.Но не куча марка.Може и на 10 години,но или някаква реномирана или най-добре ФОРД,може и от друга кола западна.

Много е спешно,затова ви моля да се озовете на помощ.Сделката-по пощата с наложен платеж.Мерси предварително!Чакам отговор,спешно е!
за контакти: sync_master@abv.bg или тук!



Тема Re: Търся спешно касетофон!нови [re: grundik]  
АвторDriver (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 01:10



Пич, проблемът ти има елементарно решение: каквото и радио да имаш, дори и най-скапаното (Елит), то няма да пука и пращи ако го свържеш възможно най-близо до акумулатора. Ако прокарасх специални жици директно от клемите, никога няма да пука или вие.

Поздрав



Тема Re: Търся спешно касетофон!нови [re: grundik]  
Авторsashovd (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 17:12



Az imah syshtiq problem s Elite kasetofon. Problema se reshava kato se sloji filtyr. Hubavite kasetofoni si gi imat vgradeni, no Elite nqm. Kato otidesh nqkyde kydeto postavqt kasetofoni im kaji da ti slojat filtyr. Prodavat se v magazinite.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.