Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 30.05.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Liubo i ostanalite,japonskite....  
Автор b.v.a (член)
Публикувано01.04.04 15:55



Liubo Japonskite avtomobili sa buklutzi,kupuvaite vsichko drugo ,no ne i Japonsko(1-vo aprilska luja)Samo japonsko momcheta,nema koi da gi bie,zapomneto go,i az sum privurjenik na mitsubishi,i nikoga niama da kupa drugo,hvaliat i Toyota i Nisan, hodil mnogo po diluri i sum zaliagal i oglejdal vsichki modeli,kato mitsubishi izrabotka niama!Te ne pestiat jeliazo!Ramite sa im pone s milimetur po debeli ot ostanalite,a za motorite,mi kakvo da kaja,veche e na 73 000 mili i raboti bezotkazno!Jivi i zdravi i se radvaite na mashinite si!!!!



Тема Re: Liubo i ostanalite,japonskite....нови [re: b.v.a]  
Автор 6eff.bg (непознат )
Публикувано01.04.04 17:04



Vsi4ki sme saglasni s tebeAma sega imame problem s Galanta na Lyubo.Debelata lamarina na Galanta ne pomaga na motora da ima mo6nost okolo 3000 ob.Daite savet be kolegi,da pomogneme na 4oveka.Koito razbira i iska da pomogne utre imame sre6ta v 15.00 pred xoda na xotel Xemus v lozenec s Lyubo i DJ Tymbi.



Тема Re: Liubo i ostanalite,japonskite....нови [re: b.v.a]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 20:10



Хеее,мен не можеш да ме метнеш.....Виж ако беше казал "то японските не са боклуци, ами френските са много добри, безотказни,железни......и т.н."......тогава виж бих се вързал......Майтап да става, но аз от почти 20 години карам(караме, преди само се возех,ама откак взех книжка преди 14 години,вече мога да кажа карам.....)само японски коли, и всичко японско е "де бест"Имал съм Легаси, Мазда323 ГТ, БЛубърд,Акорд,Примера, Галант и сега за нищо не бих сменил японците......
А ти много си скромен бе, само 73 000 мили.........само да ти кажа : Блубърда го купихме(баща ми) от ЮАР чисто нов, тази кола се кара 3 години там и врътна 70000 км. после го вкарахме тука, в БГ, и вярно бях най големия гъзарно пък тук му врътнахме много,много км........и последно в края на краищата го продадох на 525 000 км........като при това с тия км, пренесохме две-трети от вилата с нея.............е вярно че смених 2 пъти задни амортесиори, но за това пък предните са си оригиналните.......Когато купувача дойде, направо "блесна", без нещо да гоевори за смъкване от цената(3300 лв.) вика дай да попълваме договора, те ти парите , и айде чао.......
Втори случай, моето Мицубиши в момента е на 330 000 км. мотора е като нов.......сменил съм една гарнитура на капака на клапаните и два семеринга.......яд ме е че утре не мога да ви го покажа, просто защото не е в мен.......но ще дойде и това и ще ви демонстрирам......Така че ти с твоите милички, седи там и се грей......Шегувам се разбира се.......



Тема Re: Liubo i ostanalite,japonskite....нови [re: DJ Tymbi]  
Автор b.v.a (член)
Публикувано01.04.04 20:30



Abe med mi kape na surtzeto kato vi cheta!Gledaite da opravite na momcheto galanta,ako moga da pomogna s neshto obadete se.Ako chastite sa skupi kajete shte provera kolko e tuka i ako trebva shte vnesem neshto v kufara,za da spesti choveka nekoi lev,che znam kakvo e v bulgaria.E,kato cheta i ,,Mitsubishi" e dal 100 lv. za filter samo.Moito montero e na malko mili shtoto i az go kupih novo97 g.ne misla da go prodavam shte go karam dokato klekne,interesno mi kolko mili shte sloja na tozi motor.I az imah mazda predi 626 sportna versia,vzeh e na staro i na 120 000 mili mi izduha garnitura na glavata,opravih e i kara oshte 40 000 m.sled koeto pochna da mi gasne sled kato si mahna krakut ot gasta.Ne se razpraviah i 97 g. e prodadoh i kupih mitsubishito.Iskah da te pitam kakva e tazi ,,blueburd"misla che pontiak imaha neshto podobno?Iavno stava duma za japonska mashina ,no ne go znam kakvo e!



Тема Re: Liubo i ostanalite,japonskite....нови [re: b.v.a]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 22:11



Това е Nissan Bluebird с купе YU13 и мотор CA20Sнай слабия мотор, ти не си ли чувал за Блубърд........само че нашия беше нещо междинно между Блубърд и Максима...... само че не ме питай как се намират частти за това в Европа........То не че нещо се е налагало да се сменя, тя тая кола беше нещо като танк - прилича много на Крайслер Саратога, само че много по гот, щото оная прилича на щайга по скоро....



Тема Re: Liubo i ostanalite,japonskite....нови [re: b.v.a]  
АвторLyubo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 23:43



Ne dumai taka, be chovek!
Eiiiii-tolkova mi ostana da ti se vyrja

Az ot mnogo otdavna iskah da si vzema iaponska kola. I Nissan (Primera) mi haresvashe, i Mazda (626 - kuma mi kara takava), i Mitsubishi. I nai-nakraia mi izpadna tozi Galant.
Kato gledam (vypreki che oshte ne sym syvsem razbirach) ot kachestveni materiali e praven - ako shtesh i salona vytre. Kola na 11 godini, a vse edno, che skoro e pravena.




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.