Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 28.09.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема diagnostika za mitsubishiнови  
Автор 6eff.bg (непознат )
Публикувано26.03.04 10:12



Hi fenove!4estito Mitsubishi na lubo!!!!da si go kara s kef!!!Toi me podseti za diagnostika na Mitsutu.Molia kajete dobri diagnostici za Mtsubishi kade ima v Sofia?Minalata godina si skusax nervite kato mi svurshi akumulatora-dade nqkakva gre6ka kato go smenix i.....ednosedmi4no tursene na diagnosticiXodix kade li ne...nakraq v Ratola izvadixa originalen diagnosti4en ured i nuliraxa gra6kite za 5 sek.daje ne me karaxa da palia kolata(vkli4va se s kuplung do pedala za gasta v kupeto).Vnimavaite!!!!Kato smeniate akumulatora na E52 !Ne sam oburkval + s - prosto se smenia na kontakt!



Тема Re: diagnostika za mitsubishiнови [re: 6eff.bg]  
АвторLyubo (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 12:52



Zdrasti, 6eff.bg
Tova, kydeto vchera hodih za diagnostika se namira pri mosta "Chavdar".
Ulicata e "Batak" 14 (mai 14 beshe...)
Nikoga ne biah hodil tam - preporycha mi go edin rodnina (a sled tova i edin priatel) - predpolagam, che sa dobri (no ne sym "kapacitet" na taia tema ).
Izmervatelnite im uredi sa na bosh, (i mislia, che i taka pisheshe i otpred na tabelata no ne sym siguren za nadpisa)
Diagnostikata struvashe 24 lv.
Ako iskash - telefona im e: 943 30 99.

A ia ti kaji po- podrobno za akumulatora, az ot sega pochvam da se zanimavam - predi si niamah kola, i shte mi e ot polza da znam

I mejdu drugoto - preporychai mi neshto za chetene za Mitsubishi (Galant) - shte mi se da znam kolkoto se moje poveche za kolata si

Lyubo.



Тема Re: diagnostika za mitsubishiнови [re: Lyubo]  
Автор 6eff.bg (непознат )
Публикувано26.03.04 22:29



Hi lubo!!!Chestita kola!!!Mnogo ti blagodaria za otgovora za diagnostika.Karam samo Japonski koli purvata mi be6e Nissan Sunny N14 modela 1992g ama kato vidiax galanta(moiata me4ta)kazvam ti men -poludqx,ne spax 2 no6ti,vzex q i ako se vurna nazad pak bix go napravil.Nikakvi problemi ama vqrvai man, nikakvi nqmam ,samo akumulatora znae6 ve4e imax problem(be6e originalnia)Kato smenia6 akumulatora te savetvam da go smenia6 na kontakt ili pri maistor.Iskluchitelno mnogo vnimavai da ne oburka6 + s -.Su6to taka pogledni dali razmera e su6tia a su6to taka i fabri4nite pokazateli na Mitsubishi.Pogledni dali +e ot liavata ili diasnata strana.Moga da ti napi6a roman za japonskite koli.No edno znai- ne tarpiat kompromis,samo ne6to da ne e nared vednaga ti kazva kolata.nameri si maisor koito razbira.Dobre do6al v sveta na Japan.Shtom imash Mitsubishi-krai(ili vsqka druga Japan kola)s vsi4ki ostanali!!!!



Тема Re: diagnostika za mitsubishiнови [re: 6eff.bg]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 11:52



Човек, качил се на японска кола, вече на друга не се качва.....
Аз от 18-19 години се возя на японски коли( в началото само се возех, а след това и карах и сега пак карам......)
Бил съм в ЮАР и там баща ми имаше Субару Легаси 80 година а иначе тя беше на 4 години и 120 000 мили.....та тази кола до 86 година навъртя още около 100 000 мили, и нищо и нямаше, само консумативи и бензин.....След това купи чисто нов Блубърд 87 година, и беше убиец тогава току що беше излезнал на пазара, беше нов модел.....За онова си време тя беше много добра и скъпа кола.........Пак никакви проблеми нямаше........Когато дойдоха промените в БГ на 10 ноември, и след още една година след това, ние се върнахме в Бг с............нея........Няма даа ти казвам каква атракция беше в БГ......тази кола я карахме още 10 години тука и беше навъртяла точно 544000 км. преди да я продадем.............и затова аз знам от опит поговорката в началото на постинга.....Карал съм и съм имал и други евро автомобили, и знам какво е при тях, но казвам ти японския автомобил си е друго.......
В момента имам два автомобила и те са японски, единия е като твоя вече, Галант Е33А с мотор 4G63 ECI-Multi, забележки няма този автомобил и както каза колегата че няма да намериш читав майстор който чатка от този автомобил, защото ,както винаги съм казвал, тук в БГ майсторите се учат от грешките си и от дефектите на автомобилите в даден момент а не те да са подготвени предварително......съответно ето защо наще родни майстори разбират само от немски и ли френски и италиански коли а от японски не знаят нищо, ми просто японските коли много малко дефекти дават и са най безпроблемните коли............и втория автомобил е Нисан Примера, с 2 литровия мотор......но честно казано не ми харесва особено Примерата, като че ли е "европеизиран".....което е лошо......преди да си купя Примерата, реших да взимам Алтима...........но проблема е че няма части за него в БГ,иначе те това е Нисан, японски автомобил...... и се отказах.....имах намерения да взема Максима, но пак ме спря проблема с частите.....иначе знаеш ли за какво става дума......това е все едно да имаш Мерцедес Е класа, но по евтино и по икономична......Ta taka......



Тема Re: diagnostika za mitsubishiнови [re: DJ Tymbi]  
Автор 6eff.bg (непознат )
Публикувано27.03.04 15:04



Mdaa mno si prav DJ Tymbi i az gledam Maximata otdavna.... ama zasega shte izchakam.Nissan karax prdi 6-7 godini togava novite Primeri i napravo zanemiax ne sam o4akval 4e moje da ima takava kola pri polojenie 4e predi sam karal mnogo nemski i peugeoti.Moita priatelka si kupi Toyota Corolla 1.3 16V 1995 s vsi4ki i da ti kaja li kolko xar4i gas.....nqma da poviarvash okolo 6-7 litra sredno v grada a izvan grada 4.5 pri polojenie 4e e 88hp i varvi dosta dobre.ta za japonski nqmam 4ak tolkova opit kato tebe no vse pak ne iskam i da 4uvam za drugi voobshte ne me i interesuvat.sega se gotvia da si kupa galant sled 2000g,ama vse o6te ne mi se razdelia s moia vse pak ne mi dava nikakvi problemi.



Тема Re: diagnostika za mitsubishi [re: 6eff.bg]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 16:46



И аз съм като теб.....хвърлил съм едно око на следващия модел Галант началото на 96 година,последните Е52А купета, дето викат че не са много споучливи и затова били междинни, има нещо вярно, но тоя дето съм го харесал е специален ......V6 2.0L 24V EFI-Multi, AWD и много екстри...........Колата е в отлично състояние,въпреки че е карана в БГ 2 години..........Има и оптичен тунинг, абе много яка е, човека е мой приятел и няма проблем когато кажа ми я дава(е , сега той няма да чака 2 години я, но тук в рамките на 10 месеца.....)Но пък от друга страна моята нищо и няма,никакъв проблем въпреки че е вече на 15 години.....
Но чесно да ти кажа съм хвърлил доста сериозно поглед и на Хонда Сивик, вярно че е Сивик малка кола е, но на мен не ми трябва да возя въздуха около мен..........Тя е 5 генерация но е произедена 96 средата.......Колата е 1.6L 16 Valve но е VTEC-EТова е мотор с 105 коня, но разхода му е смешен, тук в един сайт го дават градско 6.1 литра на 100км. а извънградско 3.9 - 4.3л........Така че не ми трябва газови и простотии.........А пък все пак са 100 коня, а аз съм се качвал на такова животно и трябва да ти кажа че е много ръчка.......



Тема Re: diagnostika za mitsubishiнови [re: DJ Tymbi]  
Автор 6eff.bg (непознат )
Публикувано27.03.04 22:09



Ama az imam E52A poslednoto kupe s 5vrati i ako tova e neuspe6na kola.......exexexexe.Imal sam 4isto nova Honda Civic man,ama da q sravnqvam s Galantane stava.Tq be6e karburator s 4 vrati 90 hp i na 7 mesec q otkradnaxa...abe dulga istoria, ama az za drugo govorex...za gasta ne sam saglasen s tebe .Veche chetvarta kola mi e na gas i ne mislq 4e e prostotia da karash na gas-naprotiv.Davash 450 lv za injection ama gasta e napolovina .Dneska zaredix za 70 stotinki karam mnogo i...benzina e mnogo skup a s gasta pak nqmam nikakvi problemi za edna godina sam minal blizo 38000 km bez problem daje air filter ne sam smenil



Тема Re: diagnostika za mitsubishiнови [re: 6eff.bg]  
Автор ADH-Honda (Просто...ФЕН !)
Публикувано28.03.04 00:01



Един малко личен въпрос към "6еff.bg": СЛУЧАЙНО да живееш в Козлодуй ?!



Тема Re: diagnostika za mitsubishiнови [re: ADH-Honda]  
Автор 6eff.bg (непознат )
Публикувано28.03.04 10:07



Vij Honda,ne jiveia v Kozlodui a v Sofia a ironiata ti ne moga da q razbera.Kakavo sega na originalen li shte mi se pravish ili kakvo?Da mi sravniavash malka kola s goliama pri polojenie che sam imal i dvete, ne stava man ,ne i na mene pri polojenie che az haresvam samo Japonski koli.Honda Civic 1996 i Mitsubishi Galant 1996 god vinagi zimam Galanta ima razlika v klasa i malkite deca go znaiat.Vij ako Hondata e Accord togava zapochva vechnata dilema....Vse pak 80% ot chastite se pravat ot Denso ,drugite 10 ot Koyo,2-3%ot Yamaha,2-3 ot Toshiba,Kaiaba i tn.i trudno shte izbera togava na staro shte gledam sastoianieto na kolata km i mnogo drugi....a i chisto novi pak e sushtoto....truden izbor.....



Тема Re: diagnostika za mitsubishiнови [re: 6eff.bg]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано28.03.04 10:13



Не съм казал че е зле Е52А, а само че така били казвали,но аз как да знам като не съм имал такова нещо............
За газта............ми аз също съм карал 7-8 години на газ, обаче само в началото беше далавера, кога тя беше 3-4 пъти по евтина от бензина, е те тогава си струваше, ма сега........освен това винаги имаше проблеми с карбуратора или инжекциона,зависи на коя кола........на блубърда след 2 години и вече не искаше въобще да пали на бензин па камо ли да върви.......Отворих карбуратора и всичко беше станало на гион........мембранки, уплътнения и вссичко беше ............абе лайна........Отидох до магазина и си купих ремонтен к-т за карбуратора, смених всичко какво имаше в к-та и как завъртях така запали, а как почна да върви......Това без да съм и правил диагностика.......после на диагностиката още повече почна да върви........Така 2 години и пак същата процедура........
Не съм сравнявал Галанта с Сивика, и дума не може да става,а и все пак това са два различни класа коли......просто се замислям за нещо по икономично, и по малко,защото аз не съм семеен човек а пък и без това имам и Примера........та за това мисля за Сивик или Колт.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.