Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 09.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Colt vs Civic vc 323Fнови  
Авторjungle (Нерегистриран)
Публикувано29.11.03 13:51



Здравейте!
Решил съм да си купувам Mitsubishi Colt '93-94 година. По принцип съм почитател на японските компактни коли и затова искам да ви помоля да дадете мнения дали този модел е по-добър или поне на нивото на преките си конкуренти - Honda Civic i Mazda 323(F) от същите години на производство. Предишната ми кола беше Mazda 323 '89 година и като цяло съм доволен от този модел, но все пак мисля да го сменя. Кажете нещо повече за Mitsubishi-to, защото сериозно съм му хвърлил око - по-специално GLXi 1.6i - 113 к.с.
Благодаря Ви!



Тема Лично -нови [re: jungle]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано29.11.03 23:54



Сивик. 4-та генерация - след 88-а.

UB40 !



Тема Re: Лично -нови [re: jamie]  
Авторjungle (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 11:26



Защо мислиш че е по-добра от Colt-a? Предлагаха ми такава '94 година 1.5i със airbag и abs за 3600лв. Иначе Colt GLXi 1.6 със доста екстри върви пак толкова.



Тема Az bih wzel..нови [re: jungle]  
Автор E33A (новак)
Публикувано30.11.03 11:56



Mazdata ili Kolta.Za men li4no hondata e prehwaleno auto!



Тема Позовавам сенови [re: jungle]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.11.03 13:47



на статистиката - както винаги.
Счита се дори че тази генерация Сивик е по-успешна от следващата.
Затова и не е прехвалена, просто е сполучлива.

ПП: Изрично писах "Лично", за да не правим спорове. Аз лично смятам така. Някой друг може да хареса друга кола - избора си е негов :-) А това което са ти предложили според мен е с добра цена !

UB40 !



Тема Re: Az bih wzel..нови [re: E33A]  
АвторKrasi (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 14:19



Здравейте всички,
Като заклет фен на Митсубиши /но Галант/ първосигнално е да се препоръча
Колт-а. Обаче, става въпрос за друг клас кола. Във всички класации, статии и мнения на автоджамбазите, от трите изброени Сивик-а е най добър. Не съм
карал само Колт. От Сивик и Мазда - Маздата има по-добро ускорение на кое
то аз държа. Колта май беше само с три врати което за мен е минус. И трите коли са много добри, така, че избери тази която най ти харесва и е в най-доб
ро състояние. Аз ЛИЧНО бих взел Мазда 323F.
Поздрави!
Краси



Тема Re: Az bih wzel..нови [re: Krasi]  
АвторHonda (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 16:28



Не знам за континентална Европа, но в UK Mitsubishi Colt след 1992 г. е произвеждано Малайзия в съвместна фабрика на правителството и Mitsubishi Motors. Едновременно се продават Colt и Proton, но и двете са много непопулярни. Освен това Colt-а е толкова тесен отзад, че е по-скоро купе отколкото хетчбек с 3 врати. Иначе е доста бърза и маневрена, но не може да се сравнява нито с 323 нито със Сивик.



Тема Coltнови [re: Honda]  
Авторjungle (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 18:33



Тези неща за Малайзия не ги знаех, признавам си :) Аз по принцип съм фен на Мазда, досега не съм имал 'F' само 323, мисля че го споменах по-горе. Colt-a по принцип ми допада най-много по форма а, и мисля че е доста бързо и мощно, особено с 1.6 двигателя. За 323F (по-новия модел дето не е с дигащи фарове няма да ми стигнат парите за съжаление) но за стария не е проблем той е с цената на Colt-a.
Какво имате предвид за 'автоджамбазите' ? Colt-a лесно се краде, много го крадат или ... Имате ли информация как стои въпроса с цените на частите и здравината на модела? Аз имам информация че са една платформа с Lancer.
Започвате да ме разубеждавате за този Colt :) дали да не си взема пак изпитаната 323(F) и да забравя за малко митсубиши ...



Тема като си взимаш Фнови [re: jungle]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано02.12.03 22:50



е добре да свериш цените на частите и. Иначе и на мен ми харесва :-)))

UB40 !



Тема Re: Colt vs Civic vc 323F [re: jungle]  
Авторsssr (Нерегистриран)
Публикувано25.12.03 20:28



prosto kolata e super neznam kade se namirt magazinite:)),a na patia mi zavijdat mnogo huligani




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.