Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 23.05.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Galant 2.0 V6 24Vнови  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано10.12.03 11:33



Напоследък нещо почна да ме кефи тая модификация. Произвеждала се е 93-94, 150 к.с. Притеснява ме това, че по-луксозните версии (кожа и климатик) са автоматици. Мен ме интересува версия с въпросните екстри, но с ръчни скорости. Някой има ли информация по въпроса?



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 15:20



.....бягаш от марката,а, бягаш от нисана.......хаааа
Ела при мене.......Ела да ти покажа какво е кола....
Ами и аз съм си заплюл този модел Е52А с този мотор 6G39 ама все още е скъпичък , а пък и малко ги има........Аз съм карал такова животно, и то съвсем скоро, той е на един арабин, който има магазин за авточасти на Христо Ботев.....неговия Галант е такъв, само че си е с ръчни скорости....И не знам какво те притеснява и кой ти каза че тези Галанти с този мотор са автоматици, нещо грешиш, автоматици може да има само на 2.5 моторите 170 коня, но на този не знам дали се произвеждат така.....Много яка машина е, много върви, с лекота, но и много гългътка бензин, поне 13л/100км.
От този модел Галанти, хората ги взеха с смесени чуства, били калпави, били грозни, не знам си какво друго, но истината е,че зависи от това каква модификация гледаш,мен ме кефят най много седаните, с лети джанти и дебелите гуми 15 цолови......и т.н.Иначе Хечбека не ми харесва.....за тази кола мога да ти говоря до утре, защото е била обект на много внимателно проучване от моя страна,с цел следваща кола....
А ти каде се губиш бе, ще идеш ли на среща....



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: DJ Tymbi]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано10.12.03 16:36



Не е ясно още дали ще бягам. Сериозно заглеждам и Максима.
Поне ако се съди по обявите луксозното изпълнение с кожата и кломатика са само автоматици. По-обикновените са с ръчни скорости но без кожа и климатик. И което е хубаво - тия мицубишита не са никак скъпи, по около 2500 евро вървят.
Тоя арабин за колко си дава неговата?
А пък Максимата си кола за душата просто. Яко лукс и 170 коня. Късала CRX с много. Вървят на същите цени като мицуто, но са акцизни, акциза ще ми излезе още 1000 лева. Тъй че ще видим.

За сбирката ше ти се обадя по тел. утре да се разберем.



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 17:01



5000 лв. е някоя истрадала, която е била само и яко карана, освен това ще е с 1.8 литровия мотор, което си е слабо, много слабо.....кат те знам тебе....Арабина все още не я продава и за това го дебна аз, обаче той ще му иска поне 6500 лв. та и отгоре, щото неговата е "лачена" многоНо ще го прживея някак си,ако до тогава остана с пари де.....
Ще идеш ли на среща бе,засега сме само Джамко и аз,Роско няма да дойде, имал семинар......или нещо такова.....



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: DJ Tymbi]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано10.12.03 17:10



2500 евро са ТАМ, като дойдат тука стават над 3000

Ше дойда на срещата, ама е добре да се чуем утре, за да оптимизираме превоза, така да се каже



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторFabio (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 11:09



az ne moga da haresam drug kola osven primerata, osobeno p11 ( izkliu4vam kolite det sa neposilni kato Mercedes, audi i t.n. )



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Fabio]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 11:53



Ааа, а новия Галант......



Тема Re: Galant 2.0 V6 24V [re: Fabio]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано15.12.03 15:49



Стига бе, аудито е идиотски конструирано. Не бих си го купил.
Между другото, от коя година почва p11? Гледам има една обява за една GT-йка за 9 хилки, 95-та год.



Тема 96-taнови [re: Resurrector]  
Автор bandudu (2.0SLX)
Публикувано16.12.03 01:06



godina se zastypvat P10 i P11, koeto shte re4e ,4e nqma P10 ot 97-ma, nito P11 95-ta



Тема Re: 96-taнови [re: bandudu]  
Автор besen_hamster (хамстерче)
Публикувано17.12.03 17:40



Галанта на този арабин,който има магазин на "Христо Ботев",бял ли е на цвят?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.