Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 20.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Galant 2.0 V6 24V  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано10.12.03 11:33



Напоследък нещо почна да ме кефи тая модификация. Произвеждала се е 93-94, 150 к.с. Притеснява ме това, че по-луксозните версии (кожа и климатик) са автоматици. Мен ме интересува версия с въпросните екстри, но с ръчни скорости. Някой има ли информация по въпроса?



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 15:20



.....бягаш от марката,а, бягаш от нисана.......хаааа
Ела при мене.......Ела да ти покажа какво е кола....
Ами и аз съм си заплюл този модел Е52А с този мотор 6G39 ама все още е скъпичък , а пък и малко ги има........Аз съм карал такова животно, и то съвсем скоро, той е на един арабин, който има магазин за авточасти на Христо Ботев.....неговия Галант е такъв, само че си е с ръчни скорости....И не знам какво те притеснява и кой ти каза че тези Галанти с този мотор са автоматици, нещо грешиш, автоматици може да има само на 2.5 моторите 170 коня, но на този не знам дали се произвеждат така.....Много яка машина е, много върви, с лекота, но и много гългътка бензин, поне 13л/100км.
От този модел Галанти, хората ги взеха с смесени чуства, били калпави, били грозни, не знам си какво друго, но истината е,че зависи от това каква модификация гледаш,мен ме кефят най много седаните, с лети джанти и дебелите гуми 15 цолови......и т.н.Иначе Хечбека не ми харесва.....за тази кола мога да ти говоря до утре, защото е била обект на много внимателно проучване от моя страна,с цел следваща кола....
А ти каде се губиш бе, ще идеш ли на среща....



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: DJ Tymbi]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано10.12.03 16:36



Не е ясно още дали ще бягам. Сериозно заглеждам и Максима.
Поне ако се съди по обявите луксозното изпълнение с кожата и кломатика са само автоматици. По-обикновените са с ръчни скорости но без кожа и климатик. И което е хубаво - тия мицубишита не са никак скъпи, по около 2500 евро вървят.
Тоя арабин за колко си дава неговата?
А пък Максимата си кола за душата просто. Яко лукс и 170 коня. Късала CRX с много. Вървят на същите цени като мицуто, но са акцизни, акциза ще ми излезе още 1000 лева. Тъй че ще видим.

За сбирката ше ти се обадя по тел. утре да се разберем.



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 17:01



5000 лв. е някоя истрадала, която е била само и яко карана, освен това ще е с 1.8 литровия мотор, което си е слабо, много слабо.....кат те знам тебе....Арабина все още не я продава и за това го дебна аз, обаче той ще му иска поне 6500 лв. та и отгоре, щото неговата е "лачена" многоНо ще го прживея някак си,ако до тогава остана с пари де.....
Ще идеш ли на среща бе,засега сме само Джамко и аз,Роско няма да дойде, имал семинар......или нещо такова.....



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: DJ Tymbi]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано10.12.03 17:10



2500 евро са ТАМ, като дойдат тука стават над 3000

Ше дойда на срещата, ама е добре да се чуем утре, за да оптимизираме превоза, така да се каже



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторFabio (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 11:09



az ne moga da haresam drug kola osven primerata, osobeno p11 ( izkliu4vam kolite det sa neposilni kato Mercedes, audi i t.n. )



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Fabio]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 11:53



Ааа, а новия Галант......



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Fabio]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано15.12.03 15:49



Стига бе, аудито е идиотски конструирано. Не бих си го купил.
Между другото, от коя година почва p11? Гледам има една обява за една GT-йка за 9 хилки, 95-та год.



Тема 96-taнови [re: Resurrector]  
Автор bandudu (2.0SLX)
Публикувано16.12.03 01:06



godina se zastypvat P10 i P11, koeto shte re4e ,4e nqma P10 ot 97-ma, nito P11 95-ta



Тема Re: 96-taнови [re: bandudu]  
Автор besen_hamster (хамстерче)
Публикувано17.12.03 17:40



Галанта на този арабин,който има магазин на "Христо Ботев",бял ли е на цвят?



Тема Re: 96-taнови [re: besen_hamster]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 12:07



Аха.....бял е на цвят, с лети 15' джанти, седан със стабилизатор на капака на багажника и допълнителни халогени отпред......Общо взето това е по описание (външно) иначе мотора е V6 2.0 24 valve EFI-MPI 148 коня.....Някой ще каже малко е но знаеш ли как върви....Бъди сигурен че половината наточени коли в Софийско ще ги дръпне здравата.....
Той преди тази имаше Хонда Акорд 95 година 2.0 16v 136 коня, и тя вървеше ама Мицубишито по върви (много по.....)



Тема Re: 96-taнови [re: DJ Tymbi]  
Автор besen_hamster (хамстерче)
Публикувано18.12.03 12:28



Всеки ден минавам по "Ботев" и го виждам това бижу.На външен вид изглежда много запазено,а и е доста наточено.
Много ми харесва тази кола,дизайна и е жесток,а и 148 коня не са малко.
Там често спира една карина и мерцедес Е320 (последен модел),може би са на негови познати.




Тема Re: 96-taнови [re: besen_hamster]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 13:27



Знам че е жестока, и не само на външен вид а и е много запазена като цяло.....
Тя ще ми бъде следващата кола....( е, ще видиме де......)
Мерцедеса е на брат му,а Карината е на негов служител доколкото си спомням.....



Тема Re: 96-taнови [re: DJ Tymbi]  
Автор besen_hamster (хамстерче)
Публикувано18.12.03 13:59



Може Снежанка (аз не вярвам в дедо Коледа)
да ти донесе някой наточен галант
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ



Тема такава кола..нови [re: DJ Tymbi]  
Автор E33A (новак)
Публикувано19.12.03 12:37



карах и аз веднаж,верно е,че бега много,но и много гори.Освен това,салонът е по-лош от Е33А...И возията е същата...двигателят наистина е странен-аз сам виждал в София Галант Е33А със същия мотор и много се чудих.Помислих,че е слаган от собственика,но не-така я е купил от България чисто нова..



Тема Re: такава кола..нови [re: E33A]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 13:43



Зависи кога е произведена Е33А-то, ако е в началото на 92година, то може и да има такава модификация с такъв мотор,защото този 6 цилиндров мотор се произвежда от края на 91 година в отговор на БМВ 320 6-така......и тъй като все още не е бил пуснат Е52А модела, този двигател да са го набутали в Е33А купето......Поне така четох в един сайт за тунинг на мицубишита като наще......
Инак си прав, интериора е гаден на тия по новите 92-93 година, и на мен не ми харесва, но ще го обвикна.....
Е33А, защо не дойдеш на срещата в Пловдив.....ние сме с клуб Нисан.....виж там в клуб Нисан за какво става въпрос и ако искаш ела......аз ще дойда само че с Примерата ми.....



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторKapin (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 01:56



пич, имам Galant 2.0 V6 24V, 180 к.с. с чип, 1994г.Фабричен тунинг - спойлер, прагове, 15 - джанти, броня + халогени.Цвят - светло сив.
Екстри: ел. пакет, хидравлика, SRS, ABS, ASD + система против завъртане на колата в завой, ел. фарове, ел. огледала + подгряване, аларма с пейджър, не автоматик, ел. люг, автопилот, чисто нови гуми.ПРОДАВАМ ГО!
GSM: 099/584780



Тема Re: 96-taнови [re: DJ Tymbi]  
АвторGOGO (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 02:21



abe vie ludi li ste? Taia kola:
1. Ne e 148 konia, a 110kw - 149,6 (150)k.s.
2. Dvigatelq e 2000cc V6 24V.DOHC - kakvi EFI-ta vi mychat?!?
3. Kolata s toq motor izliza ot zavoda, ot 3 mart 93 godina, i se proizvejda do 96g. i se vodi E36.Ot 96g. na gore zapochva da se pravi Galant EA0 i se pravi do 2004g.Ne se proizvejda s 5-ta vrata, a samo sedan i combi.No da se vyrneme na versiqta ot 93-ta do 96g.Tozi Galant v seriinoto proizvodstvo ne se predlaga sys kojen salon.Az imam takav Galant i moga da vi kaja che e mnogo zdrava kola!Karam go ot 2 godini v Bulgaria i do sega sam smenil masloto, vyzdushniq filter i angrenajniq remak. Tozi beliq deto e na Hristo Botev go znam i nqma nishto obshto s moq.Moq e hach bag, siv i e s absoliutno sichki fabri4ni extri za modela. Karal sam i mercedes i bmw i audi ot negoviq klas, no za nishto stavat.Nito po vyrvene, nito po udobstvo za karane, a za extrite koito tazi kola predlaga 94g. mercedes, bmw i audi ne sa chuvali do togava.Kolata mi e + standartnite extri sym slagal DVD, PS2, 2 TV, chip - tuning, 17-tki djanti i sym zatamnil staklata.Edinstvenoto nedostatak na tazi kola e che sa i mnogo skapi chastite, speciqlno za tozi model, no pak za smetka na tova ne se CHUPI.



Тема За 2.нови [re: GOGO]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.01.04 19:22



EFI-то е инжекциона. Много си му е добре при 2000cc V6 24V.DOHC , остава да излезе че този мотор е карбураторен и ще падна !

UB40 !



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Kapin]  
АвторKapone (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 05:46



Debel kvo prai6 be,kak go napravi galanta 180 k.s. da ne si mu slojil turbo.
Varvi li galanta



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Kapone]  
АвторPl15 (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 10:22



Zabravil e kak mu pravih glavata meka sus Suzukito
Varvi Galanta ama mu se opuvam s Citroena




Тема awe..........нови [re: Pl15]  
АвторKapin (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 00:02



Капоне.., че доем при тебе и, че ти смачкам ДОДЖО, че те прерипам!!!



Тема Re: awe..........нови [re: Kapin]  
Авторkapone (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 05:11



samo moje da si me4tae6 debel.
triabva da vzeme6 na brat mi na citroena dvigatela i da si go sloji6 v bagajnika
ama mai pak nema da moje6.
abe ima li kupon po sofia



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Kapin]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 13:45



Пич........за колко го продаваш,кви пари му искаш, каде е колата в кой град е,в какво техническо състояние е........в смисъл удряна ли е, има ли нещо по нея......на колко км. е .....



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: DJ Tymbi]  
Авторkapin (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 03:38



Колата е в перфектно състояние не е удряна и всичко си има по нея.
Върви като бесна!
Нали съм си оставил телефона ако искаш да я гледаш се обади.



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: kapin]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано10.02.04 20:18



Ако не искаш да обявяваш цената публично, пиши на nanev@mail.ru





Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано11.02.04 11:55



Значи, сега прегледах mobile.de. Такава машинка ще ми излезе към 6000 лв. всички за да си я внеса. Май нямам интерес да си я купувам от тука.





Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 09:45



А, дали?. .......6000 лв. може да ти излезне някоя най обикновенна машинка с 1.8 литров мотор и никакви екстри....освен това не забравяй че вече тъпото ДДС се начислява върху 180лв./к.с. а не върху 60 долара за к.с. така че това ако си го взел пред вид, и ако сметката ти е вярна, не знам дали няма да има някакъв дефект.....И аз гледах по Горубляне и някои автокъщи за такива красавици, но ги няма, не били внасяни,....мми давайте народе да си караме Голфовете и това ще е............егати гадните коли са това......
Вчера бях при моя приятел дето има такова Галанче с 6 цилиндровия мотор,е ония белия на Христо Ботев до магазина за авточасти дето е винаги там, та го базиках да ми го шикне, ма още иска да си го кара.......само че тук таме разбрах за някои неща,които много не ме кефят.....относно подръжката де, много скъпи части има.......а и лагерите на главините вървят ссъс се главините и четирите,а не както на моято само задните,а предните да се избиват лагерите и се набиват друг лагер, онова там вадиш главината и хвърляш.....което е много скъпо.....А сега ще ти кажа куриоза какъв е, отивам аз да си търся главина на задното колело......преди да влезна при тях обиколих няколко магазина други за явточасти японски коли, питам главина за Галант......- да ,имаме, колко струва,........ми момент...............280 кинтааз знаех че е там някаде и знаех че е горе долу толкова......отивам в друг магазин......там пък същия 220 кинта.....Викам си тия са ебати кожодерите.......Отивам при моя човек колко ще ми го дадеш......след 2 минутни калкулации ми вика 140 кинта.......Е, викам си, добре де за какво става въпрос тогава, значи за да ми го дава той за толкова пари ,би трябвало и цената която на него му излиза да е там някаде, а не вярвам останалите да се снабдяват на други по високи цени, това означава че някои търговци взимат та надууват цените двойно, ако не и тройно,с оправданието че понеже японско и затова е скъпо......мама им фашиска гадна.......да хванеш да ги утрепаш......



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: DJ Tymbi]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано12.02.04 13:12



Ами ето ти



Колата изглежда в добро състояние и даже май е някво луксозно изпълнение, съдейки по махагона на таблото.
Дават я за 1850 евро. Митническия калкулатор на mobile.bg сметна 1548$ за мито и ДДС.
става: 3700+2400=6100 лв. Транспорта едва ли ще е над 300-400 лв.





Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
Автор Honda (член)
Публикувано12.02.04 19:54



Пич, ти видя ли кое е продавача? - vladislav vinnitchenko
По-добре бягай оттам



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 13:58



Значи,никой не може да определи по снимка тази кола дали е добра или не,трябва на място да се отиде и да се гледа......това е първото, еторото е че само за да отидеш до там ти трябват 400 лв. минимум......и престоя, по мин. 50 евро на ден само за хотел или мотел по скоро.....Освен това има и прехвърляне на собственост и номера....това са още мин. 300 лв. Като си заходиш към Бг ще има пътни такси,магистрали и граници......сложи го и това още 100 лв. и то ако всичко ти е наред и не допускаш нито едно нарушение.......И ето ти го 1000лв. без да смятаме горивото.....което е около 200-250 литра........и то ако не объркаш пътя......защото аз съм го бъркал с цели 300 км........Представяш ли си,това са 300 км. грешен път........
Та така........мен ако ме питаш по добре го качи на автовоз, ще излезне по евтино и няма да се занимаваш с глупости........
Ей, докаде я докара моята работа......



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: DJ Tymbi]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано13.02.04 17:19



Така де, аз за автовоз говоря. Не ми се пътуват хиляди километри с кола. Иначе, като събера пари, ще ида при мой приятел във Виена и ще си избирам колата 1 седмица. Пък ако купуваш колата от човек, можеш доста да свалиш цената, ако се пазариш, те хората са доста отстъпчиви.
Все пак продължавам да си мисля, че е доста по-изгодно сам да си внесеш колата.





Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 17:34



Ее, ак оя качиш на автовоз ще ти искат мин. 600 лв. и то ако се познавате, иначе не е лошо човек да си направи една екскурзия до някаде и после да се върне със собствен автомобил.......Няма какво да те плаши, освен времето, но говориме да се ходи някаде през лятото, а не като моята работа навръх коледа.......
Освен това ако я купуваш ти трябва да чаткаш много по тия коли, да знаеш каде да гледаш, да знаеш слабите места.....които за тия коли не са много.....и въпреки всичко е малко въпрос на късмет все пак......Това последното е много правилно, не става въпрос датръгнеш по автокъщите, а да тръгнеш по обявите, търсиш от хора да купуваш колата, защото така ще и смъкнеш повече и ти ще си тоя който ще е на далавера......
Кво става, правиш ли нещо по моя въпрос ,щото тука до средата на другата седмица ще ми трябва.......



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
Автор LUBENTl (непознат )
Публикувано16.05.06 14:46



АЗ ИМАМ ТАКАВА И Я КАРАМ ОТ НОВА.КОЛАТА Е СТРАШНА.ДО СЕГА СЪМ И НАВЪРТЯЛ 160000 И НЩТО НЕСЪМ ПРАВИЛ ПО НЕЯ ОСВЕН КОНСУМАТИВИ.



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: LUBENTl]  
Автор BAlexandrov (непознат)
Публикувано01.06.06 14:21



Ела разкажи
Виж хората
http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=1886




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.