Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 20.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 13:58



Значи,никой не може да определи по снимка тази кола дали е добра или не,трябва на място да се отиде и да се гледа......това е първото, еторото е че само за да отидеш до там ти трябват 400 лв. минимум......и престоя, по мин. 50 евро на ден само за хотел или мотел по скоро.....Освен това има и прехвърляне на собственост и номера....това са още мин. 300 лв. Като си заходиш към Бг ще има пътни такси,магистрали и граници......сложи го и това още 100 лв. и то ако всичко ти е наред и не допускаш нито едно нарушение.......И ето ти го 1000лв. без да смятаме горивото.....което е около 200-250 литра........и то ако не объркаш пътя......защото аз съм го бъркал с цели 300 км........Представяш ли си,това са 300 км. грешен път........
Та така........мен ако ме питаш по добре го качи на автовоз, ще излезне по евтино и няма да се занимаваш с глупости........
Ей, докаде я докара моята работа......



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: DJ Tymbi]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано13.02.04 17:19



Така де, аз за автовоз говоря. Не ми се пътуват хиляди километри с кола. Иначе, като събера пари, ще ида при мой приятел във Виена и ще си избирам колата 1 седмица. Пък ако купуваш колата от човек, можеш доста да свалиш цената, ако се пазариш, те хората са доста отстъпчиви.
Все пак продължавам да си мисля, че е доста по-изгодно сам да си внесеш колата.





Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 17:34



Ее, ак оя качиш на автовоз ще ти искат мин. 600 лв. и то ако се познавате, иначе не е лошо човек да си направи една екскурзия до някаде и после да се върне със собствен автомобил.......Няма какво да те плаши, освен времето, но говориме да се ходи някаде през лятото, а не като моята работа навръх коледа.......
Освен това ако я купуваш ти трябва да чаткаш много по тия коли, да знаеш каде да гледаш, да знаеш слабите места.....които за тия коли не са много.....и въпреки всичко е малко въпрос на късмет все пак......Това последното е много правилно, не става въпрос датръгнеш по автокъщите, а да тръгнеш по обявите, търсиш от хора да купуваш колата, защото така ще и смъкнеш повече и ти ще си тоя който ще е на далавера......
Кво става, правиш ли нещо по моя въпрос ,щото тука до средата на другата седмица ще ми трябва.......



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
Автор LUBENTl (непознат )
Публикувано16.05.06 14:46



АЗ ИМАМ ТАКАВА И Я КАРАМ ОТ НОВА.КОЛАТА Е СТРАШНА.ДО СЕГА СЪМ И НАВЪРТЯЛ 160000 И НЩТО НЕСЪМ ПРАВИЛ ПО НЕЯ ОСВЕН КОНСУМАТИВИ.



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: LUBENTl]  
Автор BAlexandrov (непознат)
Публикувано01.06.06 14:21



Ела разкажи
Виж хората
http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=1886




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.