Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 27.09.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: 96-taнови [re: besen_hamster]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 12:07



Аха.....бял е на цвят, с лети 15' джанти, седан със стабилизатор на капака на багажника и допълнителни халогени отпред......Общо взето това е по описание (външно) иначе мотора е V6 2.0 24 valve EFI-MPI 148 коня.....Някой ще каже малко е но знаеш ли как върви....Бъди сигурен че половината наточени коли в Софийско ще ги дръпне здравата.....
Той преди тази имаше Хонда Акорд 95 година 2.0 16v 136 коня, и тя вървеше ама Мицубишито по върви (много по.....)



Тема Re: 96-taнови [re: DJ Tymbi]  
Автор besen_hamster (хамстерче)
Публикувано18.12.03 12:28



Всеки ден минавам по "Ботев" и го виждам това бижу.На външен вид изглежда много запазено,а и е доста наточено.
Много ми харесва тази кола,дизайна и е жесток,а и 148 коня не са малко.
Там често спира една карина и мерцедес Е320 (последен модел),може би са на негови познати.




Тема Re: 96-taнови [re: besen_hamster]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 13:27



Знам че е жестока, и не само на външен вид а и е много запазена като цяло.....
Тя ще ми бъде следващата кола....( е, ще видиме де......)
Мерцедеса е на брат му,а Карината е на негов служител доколкото си спомням.....



Тема Re: 96-taнови [re: DJ Tymbi]  
Автор besen_hamster (хамстерче)
Публикувано18.12.03 13:59



Може Снежанка (аз не вярвам в дедо Коледа)
да ти донесе някой наточен галант
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ



Тема такава кола..нови [re: DJ Tymbi]  
Автор E33A (новак)
Публикувано19.12.03 12:37



карах и аз веднаж,верно е,че бега много,но и много гори.Освен това,салонът е по-лош от Е33А...И возията е същата...двигателят наистина е странен-аз сам виждал в София Галант Е33А със същия мотор и много се чудих.Помислих,че е слаган от собственика,но не-така я е купил от България чисто нова..



Тема Re: такава кола..нови [re: E33A]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 13:43



Зависи кога е произведена Е33А-то, ако е в началото на 92година, то може и да има такава модификация с такъв мотор,защото този 6 цилиндров мотор се произвежда от края на 91 година в отговор на БМВ 320 6-така......и тъй като все още не е бил пуснат Е52А модела, този двигател да са го набутали в Е33А купето......Поне така четох в един сайт за тунинг на мицубишита като наще......
Инак си прав, интериора е гаден на тия по новите 92-93 година, и на мен не ми харесва, но ще го обвикна.....
Е33А, защо не дойдеш на срещата в Пловдив.....ние сме с клуб Нисан.....виж там в клуб Нисан за какво става въпрос и ако искаш ела......аз ще дойда само че с Примерата ми.....



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Resurrector]  
АвторKapin (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 01:56



пич, имам Galant 2.0 V6 24V, 180 к.с. с чип, 1994г.Фабричен тунинг - спойлер, прагове, 15 - джанти, броня + халогени.Цвят - светло сив.
Екстри: ел. пакет, хидравлика, SRS, ABS, ASD + система против завъртане на колата в завой, ел. фарове, ел. огледала + подгряване, аларма с пейджър, не автоматик, ел. люг, автопилот, чисто нови гуми.ПРОДАВАМ ГО!
GSM: 099/584780



Тема Re: 96-taнови [re: DJ Tymbi]  
АвторGOGO (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 02:21



abe vie ludi li ste? Taia kola:
1. Ne e 148 konia, a 110kw - 149,6 (150)k.s.
2. Dvigatelq e 2000cc V6 24V.DOHC - kakvi EFI-ta vi mychat?!?
3. Kolata s toq motor izliza ot zavoda, ot 3 mart 93 godina, i se proizvejda do 96g. i se vodi E36.Ot 96g. na gore zapochva da se pravi Galant EA0 i se pravi do 2004g.Ne se proizvejda s 5-ta vrata, a samo sedan i combi.No da se vyrneme na versiqta ot 93-ta do 96g.Tozi Galant v seriinoto proizvodstvo ne se predlaga sys kojen salon.Az imam takav Galant i moga da vi kaja che e mnogo zdrava kola!Karam go ot 2 godini v Bulgaria i do sega sam smenil masloto, vyzdushniq filter i angrenajniq remak. Tozi beliq deto e na Hristo Botev go znam i nqma nishto obshto s moq.Moq e hach bag, siv i e s absoliutno sichki fabri4ni extri za modela. Karal sam i mercedes i bmw i audi ot negoviq klas, no za nishto stavat.Nito po vyrvene, nito po udobstvo za karane, a za extrite koito tazi kola predlaga 94g. mercedes, bmw i audi ne sa chuvali do togava.Kolata mi e + standartnite extri sym slagal DVD, PS2, 2 TV, chip - tuning, 17-tki djanti i sym zatamnil staklata.Edinstvenoto nedostatak na tazi kola e che sa i mnogo skapi chastite, speciqlno za tozi model, no pak za smetka na tova ne se CHUPI.



Тема За 2.нови [re: GOGO]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.01.04 19:22



EFI-то е инжекциона. Много си му е добре при 2000cc V6 24V.DOHC , остава да излезе че този мотор е карбураторен и ще падна !

UB40 !



Тема Re: Galant 2.0 V6 24Vнови [re: Kapin]  
АвторKapone (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 05:46



Debel kvo prai6 be,kak go napravi galanta 180 k.s. da ne si mu slojil turbo.
Varvi li galanta




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.