Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 15.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Help!!!!!нови  
Автор E33A (новак)
Публикувано15.10.03 10:07



E33a,4g63 prawi slednoto-kakto si kara6 s 100-120km/h izwedna6 gubi mostnost(wse edno njama6 benzin).W serwiza na Samokowsko 6ose kazaha,4e e ECU-to,no ne na 100%.Njakoj imal li e takaw problem?Za towa skapano ECU iskat 400lv.



Тема Re: Help!!!!!нови [re: E33A]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 11:09



А когато караш с друга скорост пак ли го прави или не......
В кой сервиз ходи, на Ратола, на СБА-то в Панчерево.....



Тема Radwam se,4e si tuk...нови [re: DJ Tymbi]  
Автор E33A (новак)
Публикувано15.10.03 11:19



..sastija serwiz! S druga skorost ne go prawi-do 90-100km/h njama problemi



Тема Re: Radwam se,4e si tuk...нови [re: E33A]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 12:13



Е че каде да ходя.......Значи ще видя схемите на ЕКУ-то и ще ти кажа дали има нещо общо той или е нещо друго.....
Така както ми го описваш, може и да е от клапата на кутията на въздушния филтър......там има доста сериозна ел-ка и може да е от нея ......
А след 120 км/ч. примерно 140 -160 км/ч. пак ли е същото или само на тази скорост се ебава нещо......



Тема Re: Radwam se,4e si tuk...нови [re: DJ Tymbi]  
Автор E33A (новак)
Публикувано16.10.03 12:13



Zna4i ,hodih na dosta mesta.I tam mi kazaha,4e e ot wazduhomera,samo 4e slojihme ot grug Galant i pak prawi sastija nomer.Prawi tozi nomer sled 100km/h ,kato kara6 s rawnomerna skorost.Zna4i,onja spezialist ot ratola kaza,4e delkoto sigurno e warnalo po-goljam tok kam ECU-to i zatowa se e preebalo.No i toj ne e siguren na 100%.



Тема Re: Radwam se,4e si tuk...нови [re: E33A]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 16:40



Добре, ясно е че така само ще гадаем но друг начин няма...ти от София ли беше или от Пловдив....и още нещо, пробвал ли си я не на 5 предавка а на 4 предавка пак със същата скорост да караш, същото ли го прави или не.....защото ако на 4-та предавка не го прави, то това не е от делкото 100% съм сигурен и не е от ЕКУ-то, още 100% съм сигурен......Може да е делкото виновно, и то може да изгори ЕКУ-то, но това става само ако си го сменял и то не е същото, но дори и да ти е изгоряло нещо по ЕКУ-то, причинено от делкото, то това може да се ремонтира,защото сигнала идващ от делкото минава първо през ел. елементи, които лесно се сменят и чак след това постъпва в микропроцесора, който управлява целия процес......Стига само да се намери схемата точно за този тип ЕКУ-та, защото тука гледам при мене има една схема, но тя е за Лансер, и ДВГ-то не е същото...но не вярвам да е нещо по различно....И понеже в скапаната ми държава няма нищо каквото ти трябва, за това ако можеш да вземеш от някаде ЕКУ за проба, най добре ще бъде, просто да се установи от каде идва този проблем, ак ое от ЕКУ-то, тогава не бързай да го хвърляш, ами го дай на някой,който разбира от електроника и той може да ти помогне......



Тема Re: Radwam se,4e si tuk...нови [re: DJ Tymbi]  
Автор E33A (новак)
Публикувано17.10.03 11:58



Ot Pazardjik sam.Wij sega ,onja zameri nesto delkoto i kaza,4e e na red.Na 4-ta ne sam probwal.A ECU nikoj njama da mi dade,stoto gi e strah da ne se preebe .



Тема Re: Radwam se,4e si tuk... [re: E33A]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 13:56



Пробвай я и на 4-та скорост със същата скорост, окооло 100-120км./ч. Освен това как се държи колата като стане така, смисъл какво прави, както си караш с 100км./ч. и изведнъж ъоъооъъо....сори, ама няма как да го имитирам....все едно че си пусмал педала на газта без да я изключваш от скорост....или все едно ти свършва бензина....знам какво е това поведение, и затова ми кажи само с да или не.....пак сори, но няма как по друг начин да ти обясня.....това колко дълго продължава, само 1-2 секунди или повече, или само придърпва.....за момент....Делкото като го сменявахте същото ли делко сложихте, за 2000 куб. см. мотор или .....ако са различни интегралите(т.е. ел. запаване- на тях има парт. номер) може да се окаже че именно делкото е виновно, защото пуска по голям ток, лошото е че това са само предположения, но се опитвам да те насоча към истинския проблем.....
то на делкото може нищо да му няма, но то ако е изгорил ЕКУ-то, може да си работи, затова трябва да откриеш причината за това, а не да отстраняваш проблема, защото след време може да се окаже пак същото......
Ти имаше някакъв проблем с делкото, какво смени, и колко време(и километри )след това се появи този проблем.....



Тема Re: Radwam se,4e si tuk...нови [re: DJ Tymbi]  
Автор E33A (новак)
Публикувано18.10.03 12:18



Az problemi s delkoto nikoga ne sam imal.Zna4i,kara6 i natiska6 pedala,samo 4e kolata ne uskorjawa i oborotite po4wat bawno da padat.Kolata ne gasne.Trjabwa da spre6(ili da ja izgasi6) i pak si tragwa.Zabrawih da kaja,4e trjabwa da e dobre zagrjala,togawa go prawi.



Тема Re: Kvo stava.....нови [re: E33A]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 16:32



К'во става бе пич, докаде стигна с твоя проблем.....
КАра ли я на 4 скорост на 100-120 км/ч. да видиш дали ти прави тоя номер.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.