Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 17.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема space?  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 14:53



iskam da pitam kwo mojete da mi kazete za mitsubishi space model 92/93/94/95. iskam da si kupq neshto podobno i iskam da znam kakwa e kolata, namirat li se rezervni chasti i tn...kwo mojete da kazete po waprosa?
mersi predwaritelno



Тема Re: space?нови [re: bobi]  
Автор Mitsubishi (turbodisel)
Публикувано12.10.03 20:43



Мен ако питаш, щом е Митсубиши, значи е добро. За мен дори са най-добрите!
Преди 5-6 години си купих първото Митсубиши и от тогава карам само тази марка. Невероятни коли са, много са здрави и надеждни. Части има, скъпички са, но са истински. Което означава, че ако смениш шарнирни болтове например, ще караш няколко години с тях. Като вземеш в предвид факта, че по начало автомобилите Митсубиши са много здрави (традиционно японско качество) излиза, че си по-на далавера да караш такава кола. Верно, че частите са по-скъпи, но ще ти се налага да я ремонтираш много по-рядко. Спестяваш си проблемите с майстори и загубеното време. Моят съвет е, че няма да съжаляваш, ако си купиш Митсубиши. Ако забелязваш, в този клуб не се пише много и то е защото собствениците на тази марка автомобили нямат проблеми с колите си....... извода си го направи сам:))

По-добре живей 10 години като лъв, отколкото 100 като овца!


Тема Re: space?нови [re: Mitsubishi]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 10:46



tochno takyw otgovor iskah:)) mersi
tazi sedmica shte se hwyrlia



Тема Re: space?нови [re: Mitsubishi]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 16:15



Така си е, в този форум не се пише много много за проблеми по колите, за разлика то форумите за френски талиги и каруци........Ходи виж в Рено клуба и обърни внимание за какво си говорят, пример......проблем-загрява,......."проблем - магаре" .....или пък "няма парно"..........."гасне на ниски обороти".....и т.н. Мога да ти изброя всички дефекти по френските талиги....само че няма да ми стигне цялото време на земята......
А относно Митсубиши, не знам какво да ти кажа, те са изключително здрави коли,много надежни и качествени, щом и Мерцедес се обедини с Митсубиши значи можеш да си представиш за какво става въпрос......а те не си поплюват......



Тема space kakvo?нови [re: bobi]  
АвторAdvisor (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 18:26



Space kakvo? Te sa cjala familia - Space Wagon, Space Runner, Space Gear - kakvoto i da e, kolegite sa pravi - standartno mnogo dobro japonsko kachestvo. Ot vsichkite Space kofti e samo naj-novija - Space Star, kojto se pravi v Holandija.

E, uspeh! Kato si go vzemesh Space-a, spodeli...



Тема Re: space kakvo?нови [re: Advisor]  
Авторspace star (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 13:35



i kakvo mu e koftito sled kato se pravi v Holandija???



Тема Re: space kakvo?нови [re: space star]  
АвторAdvisor (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 16:03



Ami, mnogo bug-avo... Ti nali iskash zdrava japonska kola? E, tazi opredeleno ne e japonska.



Тема Re: space kakvo?нови [re: Advisor]  
Автор Honda (любител)
Публикувано02.11.03 20:13



Че ти къде мислиш се прави Каризмата? и тя там. Нали искат да стъпят стабилно на европейския пазар, трябва да произвеждат тук, иначе зор.



Тема Re: space kakvo?нови [re: Honda]  
АвторAdvisor (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 21:40



Da, taka e, no ti zapitval li si se zashto Karizma na staro varvi tolkova evtino? Izobshto, evropejskoto proizvodstvo ne mi go hvali....



Тема Re: space kakvo?нови [re: Advisor]  
АвторHonda (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 11:12



Не мога да се съглася с теб. Каризма е много евтина защото няма имидж, но всеки е съгласен че е изключително надежден автомобил. Като доказателство мода да изтъкна факта че се използва наравно с Пежо406, Тойота Авенсис и Пасат за таксиметров автомобил и е много по-икономичен от тях. Говорил съм с таксиметражии навъртели по 300-350 хил. мили за 2-3 години и пак вземат Каризма.
Качеството се обуславя от контрола и използваните материали и в днешните роботизирани заводи не можеш да говориш за субективен фактор.
Аз карам Хонда Акорд правена в Съдърланд, Нисан и Тойота се правят също в UK и те се водят за едни от най-надеждните коли тук.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.