Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 24.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Mnenie za Carisma 1.9TD 90hp 96 god.нови  
АвторC@A (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 19:05



Niakoi moje li da dade mnenie za Carisma 1.9TD 90hp 96 godina. Dvigatela dobur li e? Hodovata chast kak e? Kakav razhod dava(gradsko, izvungradsko)? Blagodaria vi predevaritelno.



Тема Re: Mnenie za Carisma 1.9TD 90hp 96 god.нови [re: C@A]  
АвторC@A (Нерегистриран)
Публикувано15.03.03 23:23



Hora!!! Nikoi li ne moje da dade mnenie niakakvo za 1.9TD ,pone dali e dobur tozi dvigatel???!!!



Тема Re: Mnenie za Carisma 1.9TD 90hp 96 god. [re: C@A]  
Автор E33A (непознат )
Публикувано16.03.03 10:13



Ako e sastija dwigatel,kojto go slagat i na galanta,zna4i e mnogo dobar.Moj poznat ima takaw Galant,ne moje6 da razbere6,4e e diesel.Po prinzip tazi Carizma na men mnogo mi hareswa,po-dobra e ot nowata.Prawi se w Holland,no towa ne e problem.Serijno ima mislja ABS i klima.A be,wzimaj ja,stom ima6 pari.



Тема Re: Mnenie za Carisma 1.9TD 90hp 96 god.нови [re: E33A]  
АвторC@A (Нерегистриран)
Публикувано16.03.03 15:25



Mersi za info-to. Mislia ,che na Galant se slaga samo 2.0TD!



Тема Re: Mnenie za Carisma 1.9TD 90hp 96 god.нови [re: E33A]  
Автор ruark ()
Публикувано17.03.03 12:52



Zdrasti, kakvo i e na novata carisma? Az karam takava slujebna 2002 godina 1.9 DID 115 konia (viarno niama nishto obshto s disel :)) ot 20 dni na 2000 km e, nishto losho ne moga da kaja. Kakvi sa i loshite 4erti ? 10x za otgovora



Тема Re: Mnenie za Carisma 1.9TD 90hp 96 god.нови [re: ruark]  
Автор E33A (непознат )
Публикувано17.03.03 13:16



E, i az ne kazwam nisto lo6o..Gledah gi nowite Carizmi w Plowdiw.Parwo-njama podlakatnik,wtoro-materialite w kupeto sa mnogo po-zle ot starata-ewtina plastmasa,ewtina tapicerija,towa imam predwid.



Тема Re: Mnenie za Carisma 1.9TD 90hp 96 god.нови [re: C@A]  
Авторtano (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 23:27



имам е същата от три месеца двигателя е на рено но това няма значение ,за сега съм доволен дава ми много добър разход,стегнат автомобил е,с всички екстри е за модела, годината е1998 ако те интересува още нещо питаи...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.