Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 10.05.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Dobre li e...  
Автор E33A (непознат )
Публикувано04.03.03 16:15



..da si smenja rolkite na angrenajnija remak?Galant,89g.,4g63..Mislja,4e nikoga ne sa smenjani.I kakwi da kupja..?10x



Тема Re: Dobre li e...нови [re: E33A]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 16:34



Еехейй, що за въпрос - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е да ги сменяш веднъж на всеки 2, най много три пъти смяна на ремъците. Струват 25-35 лв. единия и можеш да си ги купиш на всякъде: бул. Христо Ботев 113, по Симеон, бул. Георги Димитров....
Само че не помня колко бяха, 2 или 3 броя, единия беше по голям.....



Тема Ha taka...нови [re: DJ Tymbi]  
Автор E33A (непознат )
Публикувано04.03.03 16:38



...kakwi sa tezi ceni,prijatelju..?W Plowdiw mi objawiha zeni 80lv. za ednata i okolo35lv. za drugata.Ima i malko po-ewtin wariant,no sa italianski.



Тема Re: Ha taka...нови [re: E33A]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 18:03



Sorry, за поголямата може и да е по скъпа, не си спомням, но май беше 60 лв. в София.....или 55 лв. а другата е около 25 лв.
Не си купувай италиянски ако не са нещо от рода на SKF или др.



Тема Dnes...нови [re: DJ Tymbi]  
Автор E33A (непознат )
Публикувано05.03.03 13:24



...gi namerih w Plowdiv,japonski,goljamata e 55,a malkata 39lv.



Тема Re: Dnes...нови [re: E33A]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 13:58



Ами взимай само че внимавай да не вземеш за 4G37 двигател, защото те са с обърнат шпиндел....т.е. както е лагера, вътрешната част(сърцевината през която минава болта) е изнесена малко на една страна.....и едните са изнесени не едната страна, а другите - на другата страна.....
Надявам се да си ме разбрал за какво става дума, като ги видиш ще се сетиш за какво става въпрос....



Тема Lele...,нови [re: DJ Tymbi]  
Автор E33A (непознат )
Публикувано05.03.03 14:12



... tu me utrepa.Ne gi razbiram waobste tezi "spindeli"!Te,zatowa majstorite sawetwat da se hodi m magazina sas starata 4ast.Po prinzip tozi magazin sa predstawiteli na "Mitsubishi" i se nadjawam 4astite da im sa redowni..No pak minalata sedmiza si wzeh 6arnir,kojto se razli4awa6e malko ot moja,ta majstora slaga njakakwa 6ajba..A be,balgarska rabota..



Тема Re: Lele...,нови [re: E33A]  
АвторDJ tymbi (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 14:52



Не е въпроса дали са представители на МБ, а въпроса е да не вземеш за някой друг мотор.... 4G37 е пак мотор на Мб, но е дръг модел, а там са и други ремъците.....
Относно шарнирите....твоите се набиват в носача, има шлици, като избиеш старите, новите са ремонтни и те вървят с шайбите.....



Тема Wijdam,4e razbira6..нови [re: DJ tymbi]  
Автор E33A (непознат )
Публикувано05.03.03 15:02



...ot japonski koli.Daj mnenie za sledwastija Galant.Tuk izpadat samo 1.8.16v.No za tezi dwigateli 4uh lo6i nesta.Prepora4wat mi 2.0 ili diesel.



Тема Re: Wijdam,4e razbira6..нови [re: E33A]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 15:31



Сега ще ме питаш в кой сервиз работя.....
Нито работя в сервиз, нито пък работя с коли,това че разбирам се дължи на това че ми е хоби и се занимавам(ремонтирам)
Тука колегите ми се чудят как е възможно програмист(хардуерист по индустриална автоматизация)да разбира от коли...
Викам им - ми като се занимавате само с жени...... Майтап бе....
Та за 1.8 литров 16 клапана мотор на Галант след 93 година моделите съм чувал че са лоши, ама това са само слухове, тука се рових в интернета, и попаднах в един финландски клуб на мицубиши и там се водеха спорове точно по този въпрос,значи може и да има нещо такова, ама...... пък и тези ДВГ-та са за модификациите GTi или VR4 т.е. резачки.....
По добре е 2.0 литровия мотор 8 кл. да ти е мирна главата, а най добре е 2.5 литровия,ама той пък го комплектоват с автоматик, което не е много добре, защото пак съм чувал че се прецаквали скоростите.....де да знам.
Другия вариант е 2.0 TDi, който е по добър от бензиновия мотор, но пък скъп бе.....това за моторите, за купетата нямам преки впечатления, но тук там се говори че били общо взето по лоши от нашите Е33А купета, по неспоучливи...но пак незнам....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.