Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 17.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Za njakoj razbira4...нови  
АвторNjakoj (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 16:24



Kakaw e normalnija razhod na Galant90.2.0l,4g63 motor?Benzin imam predwid.A struwa li si da mu slagam glawa ot Eclipse,ili naprawo da si wzema Eclipse?



Тема Re: Za njakoj razbira4...нови [re: Njakoj]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 16:49



За Галант 90 год. с ДВГ 4G63 2.0l 8valve ECI-Multi injection:
резход: градско( най голямо натоварване т.е. истинско градско) около 12л./100км
Извънградско( магистрала София-Пловдив) при 90км/ч.- 6.8-7.0л/100км:........при 120-130 км/ч. - 7.2-7.5л/100км. може и да стигне до 7.8л/100км. това зависи по кой участък пътуваш.
Ще ти кажа, че лично аз съм си играл да я засичам, това означава че сипваш на избрана от теб бен- ция (в случая ОМВ) до горе, ама до капачката бензин,(това се прави като ти сипят бензин до кадето може с пистолета,тъй като той исключва, и доливаш след това с туба до горе....) яхваш се на колата и тръгваш за кадето искаш, след това минаваш колкото искаш и пак на същата бензиностанция сипваш по същия начи, след това изчисляваш.......
Поне така аз направих...
Ааа, а защо ти е да му слагаш глава от Еклипс, за да стане 16 клапана или ......



Тема Re: Za njakoj razbira4...нови [re: DJ Tymbi]  
АвторNjakoj (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 17:01



A bre,ti da si ot Pazardjik?Mojat e na gaz.na dalag pat har4i 10-11,no w grada stawa stra6no...ne znam zasto.Da ne bi nesto da ne e nared?



Тема Re: Za njakoj razbira4... [re: Njakoj]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 11:29



Не съм от Пазарджик а от София, и моята не е на газ, а само на бензин.....
Това че ти дава много на газ,означава че нещо не е наред по газ. уредба....тя каква е? Вакуумна или електронна.....едната струва макс. до 450 -500 лв. а другата е около 1000 - 1200лв.
Аз също исках да слагам газ, но първо проверих какточно стоят нещата и тогава разбрах че като за моя мотор газ. уредба струва около 1200 лв. е има и по хубави, съответно по скъпи но......



Тема Re: Za njakoj razbira4...нови [re: DJ Tymbi]  
АвторNjakij (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 16:14



Izpariteliajt mi e BRC.elektri4eski i waobste ne struwa tolkowa skapo..Kazaha mi,4e moje bi problemat idwa ot kutijata,w kojato stoi wazdu6nija filtar...Ne pomnja kak se kazwa6e...Ot tam se regulira pritoka na wazduh...No za takowa nesto wtora raka mi i iskat 100lv..




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.