Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 08.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Serviz za Mitsubishi  
АвторE52 (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 19:42



Prizivut mi e kum vsichki sobstwenici na Mitsubishi.
Ot mesec imam Galant ot '93 i estestveno ima kakvo da se pravi ama ne sum na jasno kude da otida. Shte sum blagodaren ako mi kajete kude razbirat ot tiq koli i ne si ostavqt rucete kato gi prawqt.
Kajete i nqkoj dobur tenekedjiq che vchera q ........ tochno otpred v ugula i mi se kusa surceto.
Merci na vsichki



Тема Re: Serviz za Mitsubishiнови [re: E52]  
АвторPajero (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 01:02



Аз карам Митсубишита от 5-6 години. Ползвал съм сервиза "РУБИН", добре работят, но частите са им скъпи, както навсякъде. Можеш да отидеш и в "Балкан Стар', само недей да ходиш в Ратолата......



Тема Ratolaнови [re: Pajero]  
Авторruark (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 19:16



Zna4i tia pi4ove ot ratola polzvat serviza v SBA na gorubliane. Nie imame kupeni 3 chisto novi carismi 1.9 DID i edno Pajero (nai goliamoto za shefa :)) ot ratola i az poneje sum mogusht shofior s 2000 kilometra staj kogato ia vzeh moiata carisma i ne biah sviknal na takiva golemi gabariti ia nadrah 2 puti pri parkirane vednuj prednata bronia otliavo i zadnata diasna vrata nadrano i ogunato suvsem malko zadno s kalnika (stava vupros za draskotina dulga 7 cm i shiroka 4). Kolite sa s pulno kasko v bulins i ne sme plashtali nie ama teia vzeha 620 kinta za da gi opraviat tia dve neshta (pri polojenie 4e ne sa boiadisvali cialata bronia i vratata a samo kudeto e udareno az ia zakarah malko mrusna i se vijda kude sa 4istili za da boiadisat) to viarno 4e plashta zastrahovatel ama mnogo iako skubiat i nadpisvat 4asove. Na shefa na pajero-to sa mu fabri4no dektni glavinite na prednite kolela (ot mitsubishi sa pratili novi glavini i sa razporedili da se iztegliat vsi4ki koli za smiana oba4e tia ot ratolata si traiat i toi dobre 4e ia e usetil rano i ia smeniha bez da ima proishestvia i kato gi e pital za drugata glavina niama li da ia smeniat i neia te kazali kogato i tia po4ne da dava problemi oshte mojelo da se kara s neia .... ) tupotia kupili sme 4 koli ot tiah kato pajeroto go znaete kolko pari e tova e nai goliamoto pajero koeto imaha vsi4ki ekstri avtomatik. I sledvashtite 2 koli koito kupihme za firmata ve4e sa VW golf 4...



Тема V ratola sa sumnitelni?!нови [re: E52]  
АвторE52 (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 12:53



Za Ratola i az ne sum chuval hubavi raboti, nqkoj mi beshe kazal che oshte dokato bqha oficialen predstavitel na MMC na serviza im sa im otneli licenza zashtoto ne otgovarqli na iziskvaniqta - dali e vqrno ne znam.
Za Balkan star oshte ne moga da sudq za kachestvoto, hodil sum 2 puti za smqna na maslo v skorostite i proverka na ECU-to i samo mi e jasno che e mnogo skupo!!!
Za serviz Rubin ne sum chuval kude e, daite koordinati da gi preslusham.



Тема Re: V ratola sa sumnitelni?!нови [re: E52]  
АвторKrasi (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 11:28



Здравейте,
Координати на сервиз "Рубин" взети от визитка /аз не съм ходил, по принцип на сервиз се ходи само за баланс на гуми и диагностика на електрониката/.

кв. "Орландовци" ул. 251, № 5.

За него съм чувал, че го ползват известни спортисти /не борци/ с джипове.
Поздрави!
Краси



Тема Thanksнови [re: Krasi]  
АвторE52 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 18:50



Kakvo karash ti be chovek che hodish na serviz samo za reglaj?



Тема Re: Thanksнови [re: E52]  
АвторKrasi (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 11:31



Абе всичко карам, но от 1995 г. съм на Мицубиши Галант. До тогава съм карал
руски, италиански, френски и немски. Аз съм от средното поколение и Вие може би не помните, но навремето когато вкараха първите Жигули минаха години преди да се появят части за тях. да не говорим, че трябваха страшни връзки и обикаляне за да намериш примерно предни спирачни маркучета
/цена 3 лева/ без които не можеше да минеш на преглед в КАТ. Много гледаха
някога: маркучета, гуми /особено, а ги нямаше/, луфтове по предницата, не
дай боже да си я чукнал някъде, двигателя да е измит /и цялата кола да свети/.
Та всичко си правехме сами, особено в малките градове. И си ми е останал на
вик. А Мицубиши е направо "скучна" кола. няма какво да се прави по нея.
На първата Е15 съм сменил бензиновата помпа-механична за 65 долара, на втората Е33 "комби лимузине" както му казват немците, две задни спирачни
маркучета и на последната Е33 седан съм сменил лагер на предна лява главина /малко шумеше/ и ми остават два шарнирни накрайника, като се за
топли времето в почивните дни. Като изключим секса, второто голямо удовол
ствие е да си поправям колата. Не мога да го възложа на друг.
Това е.
Поздрави!
Краси



Тема Krasi,ja da te pitam teb..нови [re: Krasi]  
Автор E33A (непознат )
Публикувано09.04.03 13:18



Imal lisi problemi s "smuka4a" na E33A?Zna4i,to e edno malko motor4e s 4erwjak,deto podawa gaz,kogato e studena kolata iwaobste trjabwa da regulira oborotite.No na wsi4ki stari modeli,deto sam wijdal,to ne raboti kakto trjabwa.I dokolkoto znam,njama oprjawane .



Тема Re: Krasi,ja da te pitam teb..нови [re: E33A]  
Автор ADH-Honda (Honda-Маняк)
Публикувано12.04.03 10:56



В какъв смисъл "неработи както трябва автоматичния смукач" ?

Да видя дали съм те разбрал - оборотите при студен автомобил непрекъснато "играят" - ту надолу, ту нагоре - ту на ~900 rpm и в следващия моемнт на 1500 primerno !

TAKA ЛИ Е ПРИ ТЕБ ???



Тема mnogo dobre ...нови [re: ADH-Honda]  
Автор E33A (непознат )
Публикувано12.04.03 11:51



си ме разбрал,така прави дори когато колата е загряла..А не трябва да е така!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.