Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 15.06.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
*Кратък преглед

Тема Galant 1.8GLS-92нови  
Авторdid (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 09:02



Kakvo e mnenieto vi za Galant1.8GLS-92



Тема Re: Galant 1.8GLS-92нови [re: did]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 10:14



Pogledni w po starite postingi.....
Razlikata e 4e e karburator( 1.8 GLS)



Тема Re: Galant 1.8GLS-92нови [re: did]  
Авторdid (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 11:32



Imasch greschka,tozi model e
multiingection.
Imam takav vapros:
Zasto pali sled povtorno savartane.Tova stava kogato ne sam j polsval
niakolko dena.Dosega ne besche taka.



Тема Re: Galant 1.8GLS-92 [re: did]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 10:10



Тогава няма да е GLS, а GLSi.....досега аз не съм виждал 1.8 инжекцион на тези модели, може би след 89- 90 година да се монтират на тях, не знам.....
А за това дето не пали.....виж тука може единствено да ти помогне някой сервиз за ижекциони.....моята е без забележка, никакъв проблем, както искаш така си пали.....



Тема Re: Galant 1.8GLS-92нови [re: DJ Tymbi]  
АвторBarrzoo (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 10:34



A DJ ama ti si nawsiakude.Tuk gledam samo ti obrashtash wnimanie na pisanicite.Abe mnogo gotini izglegdat Mitsubushitata , 4etox predpo4itash gi pred Nissan,ama tuk w BG mai sa po riadko ot Nissan, shto taka?Ako moge i da me swetnesh Lancer/Galant, to wigdam Galanta po goliam ama Lancera kato kak e



Тема Re: Galant 1.8GLS-92нови [re: Barrzoo]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 17:17



Mi kvo da se pravi..... horata iskat mnenia i az im go dawam....samo che ne za wsichki marki i modeli koli, shtoto ne sym Vanga.... Dawam mnenieto si samo za koli, koito sym imal ili imam, ili koli koito sa mi dostatychno poznati,taka che....

Do skoro Mitsubishi niamaha zawodi w ewropa i zatowa biaha po riadko sreshtani v BG, no sega ima i se proizwezdat pochti wsichki modeli bez Galant i Sigma.....
A i nashite synarodnici sa si poizgubili uma po nemskoto i za tiah samo nemskoto e v glawite im, ama chak sega se pootyrsiha i hwyrliat po edno oko i na japankite....



Тема Re: Galant 1.8GLS-92нови [re: DJ Tymbi]  
АвторDlD (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 17:30



Прав си грешката е моя пропуснал съм "i"



Тема Re: Galant 1.8GLS-92нови [re: DJ Tymbi]  
АвторBarrzoo (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 10:51



Значи имащ в предвид ,че Митцобищи от 1-2 г имат заводи в ЕС.Затова за коли преди 2000 г Нисаните са повече в БГ, щото разбрах правят се в Англия



Тема Re: Galant 1.8GLS-92нови [re: Barrzoo]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 11:52



Точно така, Нисан имат завод в Европа от 10-12 години ако не и повече(поне така аз мисля) това от своя страна води до насищане на колите им в Европа като цяло, и от това има и повече коли Нисан втора ръка, което отчасти са и по разпространени и в БГ( от другите марки японски коли)Например в Великобритания са много разпостранени, горе долу като Голф в БГ.
Мицубиши стъпи в Европа доста по късно от Нисан и съответно техните коли са по малко(като ппопулярност и бройка) в Европа. След около 5-7 години ще станем свидетели и за тях....
А за твоя Галант - той е много споучли модел, много добра кола, здраво купе, здраво окачване, як мотор......и т.н. просто перфектен. Това че е 1.8 инжекция е добре, но не забравяй че колата е тежка и с тоя мотор едва ли ще постигнеш нещо в ......"скоростните тестове". Моята е 2.0 инжекция и е по-добре но е с обикновенния ДВГ, т.е. 109 к.с. ....а имам един приятел, който има същата, само че 16клапана и 150к.с. .....това вече е друго..
Тука в Интернет-а имаше един сайт с тунинговани Галанти Е33А купе( като твоето) ..... е казвам ти направо да паднеш, имаше специален тунинг от AMG... който беше само 400 к.с.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.