Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Митология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема chestit vi nov klub:-)  
Автор eternity (ентусиаст)
Публикувано14.02.01 09:32



sled kato podludihme adminite da go syzdadat se nadqvam veche da pishete tuk svoite mitove i legendi:-)

a zashto ne i tezi predavani ot pokolenie na pokolenie:-)

@ целува всички в клуба и им желае щастие


Тема Re: chestit vi nov klub:-)нови [re: eternity]  
Автор mareto (ентусиаст)
Публикувано14.02.01 09:55





3:-0

Тема Re: chestit vi nov klub:-)нови [re: eternity]  
Автор Mandrake (непознат )
Публикувано14.02.01 15:41



Радвам се че този клуб се получии и то толкова бързо. Благодаря на всички който ни подкрепиха мен и eternity.
Значи да започнем с митологията. Сега понеже се започна развитие на темата за лодкаря на подземното царство в древна Гърция искам да разпитаме
кои са смъртните(освен Херкулес и Орфей), който влизат и излизат живи оттам. Тоест Харон кого е прекарал по реката Стикс два пъти и то жив това е въпроса.



Тема ето още един такъвнови [re: Mandrake]  
Автор Жyжka (новак)
Публикувано14.02.01 15:59



Това е Тезей - той бил наказан да се срастне с една пейка в подземното царство от Хадес, понеже поискал да отвлече жена му.
Херкулес го освободил и Тезей отново видял слънчева светлина след дълго пребиваване във владенията на Хадес.





Тема Хайде и от мен едно въпросченови [re: eternity]  
Автор Amonyak (новак)
Публикувано14.02.01 23:18



Та...
Коя душа от света на сенките Аид успява да "метне" боговете и (макар и временно) се измъква при света на живите, че и при жена си успява да се върне?

За по-напредналите: какви други ги е свършил този персонаж и как е наказан от боговете за своята дързост?
А за другото - по-нататък :-)))))



Amonyak знае!

Тема е няма пък....нови [re: eternity]  
Автор милk (новак)
Публикувано15.02.01 10:52



/ме си зима гласчето обратно щот не ще да я изпитват.....
/ме се цупи
/ме кво си мислеше то кво станаааааааа..... ееееех......

милк



Тема Re: е няма пък....нови [re: милk]  
Автор Mandrake (непознат )
Публикувано15.02.01 23:31



Е никой не иска да изпитва никого. Тук се пита ако някой се сети. Сега аз дадох тема , Жужка отговори, след това Амоняка отново зададе въпросче. Никой тук не трябва да го счита като задължение или квото да е да отговаря. Не сме искали и няма да обръшаме клуба на училище. Ако дадеш ти тема ще ти се обърне внимание колкото искаш. Абе вашното е да сме накефени нали разбираш, а пък другото......




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.