Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 27.09.24 
Култура и изкуство
   >> Митология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Орфейнови  
Авторeньo (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 10:50



Здравейте! Можете ли да ми дадете някаква информация за тракийския орфизъм.Но е нужно преди това да предупредя: древногръцките митове са ми добре известни, търся нещо по автентично и близко до извора, нещо от България.



Тема Re: Орфейнови [re: eньo]  
Автор Bидyp (gash)
Публикувано29.08.05 01:11



Вече не се ли разбра, че Орфей както и всички траки са били негри!!!!!...ебасии и кретените.
Кво ме интересува,че ти и няколко българи се интересувате, какъв е бил Орфей, когато Света не знае нищо ...Защото повечето български учени се затворили в черупките и се дъвчат побежду си за глупости, а не правят нищо за популяризирането на културата и историята на нашите земи. Тва им поведение ги определя като "учени" и нищо повече и такива ще си останат докато не престанат да се лайнярат с идеологическо обслужване на една или друга чужда концепция.
Кво ме интересува,че имаме националсти в парламента , когато икономиката ни , жизнената и интелектуална култура е на много ниско равнище.. да не говорим за шайката психично болни, които,твърдят,че българите са богоизбран народ!!!
Лайкаждии и провокатори брр патриоти-идиоти



Тема Re: Орфейнови [re: eньo]  
Автор Maйлc (непознат )
Публикувано29.08.05 13:21



проф. Иван Маразов имаше една книга, май там пишеше доста работи за орфизма. Ама не помня името й, търси в Гугъла



Тема Re: Орфейнови [re: eньo]  
Автор sol_lam (айде пак)
Публикувано29.08.05 17:00













Тема Re: Орфейнови [re: Bидyp]  
Автор kelka (синце)
Публикувано30.08.05 14:16



Брато, ако успееш да се погледнеш от страни ще видиш, че ти си от ония идиоти заради които културата е на ниско ниво. Скудоумец недодялан. Самият факт, че ти харесва Орфей да е негър, а и явно мислиш така показва че той наистина е негър.

Редактирано от kelka на 30.08.05 14:18.



Тема Re: Орфейнови [re: kelka]  
Автор Apxитekтa нa Bceлeнaтa (gash)
Публикувано31.08.05 22:05



Я напсувай като мъж и стига и се заяждала хахаха



Тема Re: Орфейнови [re: eньo]  
Авторвeнци (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 16:24



Орфиьо, пренатегнат ми се струваш, Бате !
Лекувай се !
Инак ти желая здзраве, щтщастие и любовъ.



Тема Re: Орфейнови [re: eньo]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано07.01.21 01:30



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:




Тема Re: Орфейнови [re: funy77]  
Автор Single 13 112 ()
Публикувано08.11.22 19:44



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=forty&Number=1955099826&page=0&view=collapsed&sb=5

Внимавай какви ги пишеш, ако искаш да пишеш в клубовете, че ще убиеш дира както убиха all.bg. Думите имат сила! Вярваш не вярваш … това е!



Тема Re: Орфейнови [re: eньo]  
Автор Single12disconnected ()
Публикувано16.12.22 12:55








Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.