Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Митология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Добро утро..  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано02.11.19 07:34



Вятъра брули листата,
облаци са покрили земята
но чаша горещо кафе
стопява ледове.
и топла усмивка от мен
в този есенен ден!

Честит ноември!
Тази тема нека бъде ноемврийска тема...всичко през ноември!





Тема Re: Добро утро.. [re: Shokolada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано02.11.19 09:27



Добро ноемврийско утро :)
Гледам сега и слънчице се показа, но е още доста хладно.
Сега, като се посвещава на ноември цяла тема, да видим как ще се представи месеца. К' е месец, кат' месец, трябва да е все усмихнат





Тема Re: Добро утро.. [re: dama spatia]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано02.11.19 11:46



Да.
В София е лудница в момента..едва се прибрах, отвисях си на светофари..
Тук си е все още мръчкаво и студено...но сега пак излизам на пазар, а после ще правя картофки с чесън и копър и крилца..пилешки, снощи си купих 3 шоколада - млян лешник..мммм...



Тема Re: Добро утро.. [re: Shokolada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано02.11.19 13:08



Позна ми е тази рецепта с картофките.Мисля, че в интернет срещнах подобна рецепта и я правих. Само че вместо с крилца , я направих с пилешко филе / винаги го предпочитам / Скоро не съм я правила.Я, виж , ти, по една случайност и аз имам шоколади, с лешници, цели и buble . До преди малко бяха 4- ри, но вече са 3. Един milka и два Roshen-a :))))



Тема Re: Добро утро.. [re: dama spatia]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано02.11.19 16:59



Знаеш ли..шоколадите имат крачка!..доказано!..докато ги видя и ги няма..


сготвих..даже и преготвих..направих и свинско с праз!..
нее..крилцата са отделно..мариновани, пържени и после залети със сос..ама и от тях останаха две три..



Тема Re: Добро утро.. [re: Shokolada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано02.11.19 18:26



Шоколадите по-скоро имат крилаааааа :))) При юмен толкова бързо не изчезват, но, виж, при сина изчезват за секунди :))
Днес ти е бил ден за готвене, толкова много неща си направила. Шоколада ще е чудесен десерт към всичко приготвено.



Тема Re: Добро утро.. [re: dama spatia]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано02.11.19 21:24



Да. А и дремнах стабилно..а и с хлапенце два часа по тел., чаках ги да дойдат, ама утре ще да е..



Тема Re: Добро утро.. [re: Shokolada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано03.11.19 22:25



Вчера вече е днес, което означава, че днес си имала гости

, което означава, че добре си ги нагостила



Тема Re: Добро утро.. [re: dama spatia]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано04.11.19 10:00



Добро Слънчево, ноемврийско Утро...


даа..вчера имах гости, ама на по кафе..те бяха решили двамата да си кулинарстват...зетя основното, щерчо тортата..
А иначе пак е Понеделник..и пак сначале...
Прекрасен ден пожелавам..



Тема Re: Добро утро.. [re: Shokolada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.11.19 12:11



Привет Шоки. Добре са те отменили вчера зетя и щерката. Браво на тях.
Даааа, пак е понеденик и пак сначале, но моята работна седмица започва от утре. Вчера не се чувствах добре. Събудих се с дразнещо гърло и течащ нос. Веднага започнах лечение. За капак, след обяд повръщах. Затова се наложи да звънна на колежката, да ми върне денят. През лятото й се наложи, и й взех смяната.Тази сутрин се почувствах значително пи- добре.Ходих до личния лекар да оравя рецептурната книжка на майка ми и да й взема лекарствата. Та,днес ми е почивен ден един вид. И от утре, живот и здраве, съм на линия.
Шоки, успешна да ти е седмицата и да ти мине леко, без излишни натоварвания






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.