Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> Митология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сборник фентъзи по българската митология  
Автор Aни Илиeвa ()
Публикувано23.08.05 18:45



Заповядайте и приятно четене!



Тема Re: Поздравявам теб и екипа ти!нови [re: Aни Илиeвa]  
Автор sol_lam (айде пак)
Публикувано30.08.05 17:06



Поздравявам те - много хубава книга! И като оформление, и като съдържание. Днес най-накрая ми остана повечко време и се отдадох с удоволствие на четене на "Тя е камък" - много ми бе приятно да разлиствам страниците, а и това, че всеки разказ започва от стр. 1, изненадващо и за мен, ми допадна. Все пак любими са ми и си остават "Какавидата" и "Демонофилия" . Особено "Какавидата". Без белия фон от предишната електронна публикация се чете много по-лесно и очите не болят толкова. Цветовете, подбрани от екипа ти, са не само щадящи зрението, но и много пасват на моя вкус, смятам ги за стилни и като съчетание, и като текстура, наподобяваща старинните пергаменти и папируси. Аз нямах проблеми с четенето, лупата и от кьорав се вижда. По-скоро се ориентирах чак на третия път къде са данните за теб - не знам защо си бях въобразила, че като кликна на името ти, те веднага ще изскочат. Ама заекът не бил в тая шапка. Или конят в тая ясла. Дано и други те последват!



Тема Re: Сборник фентъзи по българската митологиянови [re: Aни Илиeвa]  
Автор ДPaka ((я да ви видя))
Публикувано27.09.05 14:42



Много,много,много отдавна не бях виждала нещо толкова добро.Хвала!

Две неща са вечни- глупостта и Вселената. За второто не съм сигурен.
Айнщайн


Тема Re: Сборник фентъзи по българската митологиянови [re: Aни Илиeвa]  
Автор Tюлeнa... (...мазен)
Публикувано27.09.05 21:02



малко флъд



Тема Re: Сборник фентъзи по българската митологиянови [re: Aни Илиeвa]  
Автор Sigryn (тиха)
Публикувано28.09.05 17:42



Благодаря ти за линка! Прекрасно е това!

--------------------------------------
Forging the future from the timeless stone


Тема Вечна е мъдросттанови [re: Aни Илиeвa]  
Автор vencci (непознат)
Публикувано29.09.05 07:38



Мъдростта съществува преди всички времена, светове и явления на видимото и невидимото. Нищо подобно не може да се твърди за глупостта.
Мъдростта е Вълшебното Слово, създало Вселената, Светлината и Добротата в нас. Глупостта е проява на лъжата, а истината на мъдростта. Лъжата е с кратък срок на живот и се разпада пред Все-Мирната вселенска Мъдрост.
Поздравления :



Тема Re: Сборник фентъзи по българската митологиянови [re: Aни Илиeвa]  
Автор Aни Илиeвa ()
Публикувано24.10.05 10:36



Сборникът "Легенди за стражите на Трите порти" ще бъде официално представен в рамките на Събора на българската книга.
Заповядайте в събота, 29 октомври, във видеозалата на Музей Земята и хората, от 13 ч.

Заповядайте! :)



Тема Re: Сборник фентъзи по българската митологиянови [re: Aни Илиeвa]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 20:11



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.