Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 03.05.24 
Култура и изкуство
   >> Митология
*Кратък преглед

Тема Gracka-Rimska Mitologiaнови  
АвторGambitt (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 02:42



Ima li niakoi v tozi klub da znae sitove s podrobna informacia za gracka ili rimska mitologia ama dosta podroben mi triabva - s istorii, biografii i dr.



Тема Re: Gracka-Rimska Mitologiaнови [re: Gambitt]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 14:53



www.google.com

секви митологии има там, барабар с биографиите



Тема Re: Gracka-Rimska Mitologiaнови [re: Mist]  
АвторGambitt (Нерегистриран)
Публикувано10.11.02 22:39



Che ima ima...ne otricham ama ne sa dobre napraveni - imashe edin avtor - rusnak - Nikolay Kun - toi dobre gi beshe opisal obache niama nishto ot tozi sort



Тема Re: Gracka-Rimska Mitologia [re: Gambitt]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано13.11.02 11:16



Bravo be pi4! Za mitologia li pita6? Vzemi si niakoiq knijka zatvori se u vas i po4eti malko pa posle pitai sled kato napravi6 niakakva osnova. Pro4eti tozi avtor onzi avtor i taka puk posle moje da si pogovorim za "Gracka-Rimska Mitologia". Tova deto si go napisal nai malkoto ne e gramati4eski viarno!



Тема Re: Gracka-Rimska Mitologiaнови [re: Sahib]  
АвторGambitt (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 18:10



Ne be pi4, az samo dadoh primer s tova, zashtoto e dobre opisano, ne sam kazal che e nai-dobria ili neshto takova. Ima i po dobri knigi i spravochnici i izobshto vsiakakvi raboti, obache ti neznam kakvo imash v predvid. Kolkoto do gramatikata mi - da ne ti puka :o))))



Тема Re: Gracka-Rimska Mitologiaнови [re: Gambitt]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано17.11.02 09:08



Ako me pita6 men nai-dobre vzemi anti4na istoriq i filosofiq i na bazata na tezi dvete i Kun 6te ti svur6i rabota :)
Taka 4e uspeh
P.S. Po-dobre 4eti ot knigi tezi ne6ta



Тема Re: Gracka-Rimska Mitologiaнови [re: Sahib]  
АвторThunderGoddess (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 19:20



Awe nqma li da kajete neshto smisleno. 4oveka vi pita za goten saita za informaciq, ne vi pita za menieto vi dali trqqlo knigi da 4ete ili da si tyrsi informaciq v siatove. Nikolai Kun e izkliu4itelno kratak. Tva e samo nqkwa osnova po grycka mitologiq. AKo znaete kolko interesni podorobnisti za eposite i za vsi4ko sa urqzani ot taq kniga, 6te vi padne 6apkata. Dobra e za devetoklasnici, koito iskat da nau4at nqkva dostoverna mitologiq, za da si napishat sa4nieniqta, nishto pove4e. Tuka nqkvi mi sa tarikatqt, pitai google, 4eti knigi, tva onova ne bilo gramati4no izdarjano. Izvinqvaite, pi4ove, oba4e tva e literatura, koqto e dostypna do vsi4ki, koito iskat da 4etat. Nezavismo dali vi haresva, dali bil typ ili grozen. Super ste zle. 6to se tonasq do link, az davam edin, kydeto shto gode ima nqkva informaciq: www.pantheon.org/mythica .Tva e edna dobra enciklopediq specialno za bogovete.



Тема Re: Gracka-Rimska Mitologiaнови [re: ThunderGoddess]  
Авторkaтюшa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 19:40



Spored men vs mogat da si kajat mnenieto makar 4e ponqkoga kogato to ne e iskano moje da podrazni nqkoi hora.I vse pak az podkrepqm Sahib tui kato su6to sum fen na knigite pove4e otkolkoto na net-a.Vupreki 4e ponqkoga toi se okazva po-burz i lesen izto4nik( vse pak kompa ti e pod ruka).Ei go edin sait v koito ne sum vlizala 4estno ako trqbva da kaja ama dano ti svur6i rabota


www.geocities.com/Athens/Aegean/7773



Тема Re: Gracka-Rimska Mitologiaнови [re: kaтюшa]  
Авторkaтюшa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 19:36



И ако все пак имаш някакъв въпрос ..конкретен или не- питай-ако мога да помогна ще се радвам....все пак уча гръцки и предполагам че имам некви познания в тая област





Тема Re: Gracka-Rimska Mitologiaнови [re: kaтюшa]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано21.04.07 17:09



катюша, вземи се регистирай и ела да пишеш в клуб "Езичество":



Facta, non verba!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.