Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 18.04.24 
Професионални
   >> Военни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Какво работят военните?нови  
Автор Щe видя... (новак)
Публикувано16.05.09 21:36



Моля да ми се отговори сериозно на въпроса!

Знам, че това е фамилна професия. Бащата старшина, сина сержант, а майката готвачка! Знам и за богатите и безплатни военни столове с много вкусна храна. Другото за мен остава загадка. А се интересувам понеже са в бюджетната сфера, какво толкова вършат за да харчат излишни пари и да получават привелигеровани услуги!



Тема Re: Какво работят военните?нови [re: Щe видя...]  
Автор eekk (непознат )
Публикувано18.05.09 13:00



По принцип нищо не работят. Те са резерва в случай, че трябва да пазят управляващите от народната любов. Саме не мисли, че могат да се противопоставят на външен враг. То няма и такива врагове ,но инерцията да се хрантутят продължава!





Тема Re: Какво работят военните?нови [re: Щe видя...]  
Автор Дивaнe-2 (излитащ)
Публикувано11.03.10 20:00



Ако някой искаше да работи, щеше да отиде в Кремиковци, а не да става военен.



Тема Re: Какво работят военните?нови [re: Щe видя...]  
Автор hidrazin4o (ентусиаст)
Публикувано17.03.10 22:42



Амо ако ти стиска отиди да се пробваш.Ама дали?Те педалите се множат безспирно!!!

Трудно е да не си такъв.



Тема Re: Какво работят военните?нови [re: Щe видя...]  
Автор И. Ивaнoв ((експерт))
Публикувано31.03.10 13:42



SI VIS PACEM, PARA BELLUM - ако искаш мир, готви се за война!

Това е древна римска сентенция, която никога не е губила своята актуалност, поне не и през последните 2000 години, а ето и още една, българска:

НАРОД, КОЙТО НЯМА ПАРИ ДА ХРАНИ СВОЯТА АРМИЯ, ЩЕ ХРАНИ ЧУЖДА!!!

Не вярвам, че нормален българин може да зададе такъв въпрос. Само турчин или отявлен дегенерат може да се подиграва така с българската армия!!!



О, неразумни и юроде! Защо се срамуваш да се наречеш българин и не четеш, и не говориш на своя език?

Тема Re: Какво работят военните?нови [re: И. Ивaнoв]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано02.04.10 22:56



Моето лично мнение е , че трябва да се върне задължителната военна служба поне за 6 месеца! Вижте съвременните младежи който не са служили какви мамини синчета и плужеци са. За да стане едно момче мъж трябва да се научи на дисциплина и ред а съвременното ни законодателство и общество не им го дава! Даже в изостаналите пигмейски племена се минава някакъв ритуал когато момчето може да се нарече МЪЖ . Пази боже на къде е тръгнала тая държава.



Тема Re: Какво работят военните? [re: barak_ubama]  
Автор hidrazin4o (ентусиаст)
Публикувано03.04.10 22:32



Как накъде?Към изпедер..тяване разбира се!!!То сега меките китки са в разцвет и се множат !!!



Тема Re: Какво работят военните? [re: hidrazin4o]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано10.04.10 00:10



Че що ми е на мене армия? Тая държава и терористите не я броят, какво остава за някакой друг. Кой ще ни нападне? Нима нещо е останало тук? Лично аз съм принуден да я напусна в най-скоро време, пък на патриотите да им е честито.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Какво работят военните?нови [re: И. Ивaнoв]  
Автор ggkk (непознат )
Публикувано02.05.10 14:35



ТОЧНО С ТЕЗИ ДВА ИЗТЪРКАНИ И ЛИШЕНИ ОТ СЪВРЕМЕНЕН СМИСЪЛ ДВА ЛАФА ВОЕННИТЕ ОПРАВДАВАТ ПАРАЗИТСКОТО СИ СЪЩЕСТВУВАНЕ НА НАРОДНИЯ ГРЪБ!



Тема Re: Какво работят военните?нови [re: barak_ubama]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.05.10 19:34



Мразя войниклъка. Мразех го и докато бях войник. В цялото поделение имаше само двама офицери които вдъхваха респект. Останалото беше политически коректна ама иначе абсолютно некадърна паплач.
Взводния ми ми имаше зъб щото бях мързелив почти колкото него.
Казармата свърши. Мислех че не съм научил нищо - щото просто нямаше кой на какво да те научи. Ама се оказа че бъркам. Видях каква голяма разлика има между онези които сме служили и останалите. Е имаше хора които живота ги беше дъвкал достатъчно та да нямат нужда от казарма, ама единици.
От сегашното си положение считам че 2 години са си нормална служба - особено ако има читави офицери да те научат на нещо.
Между другото - в казармата се научих да правя коремни. Целия ми команден състав се беше отказал от мен, и едва тогава се научих.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.