Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 27.09.24 
Професионални
   >> Военни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Uvolnih se ...нови  
Автор Lestat (Вампир)
Публикувано01.07.02 14:01



Da svyr6i se i kvo ? Tezi 9 meseca hi4 ne gi usetih . Slujbata ne be6e nito mnogo tejka , nito mnogo leka . Izkarah i dve sedmici na " Koren ", davah karaul pri - 22 gradusa i ocelqh . Prejivqh i cqloto tova " drugarsko " preebavane . Da za tova nai-mnogo me bole6e , 4e horata na , koito trqbva da raz4ita6 , horata , koito se predstavqt za tvoi priqteli gledat kak da te nabutat za da bydat te po-dobre . E nadqvam se da im e bilo po-dobre , makar i za moq smetka . No kakto i da e ... Edin oficer go kaza mnogo dobre , vednyj kogato pak stradahme vsi4ki , za smetka na edin . Tova sa putki s patki , hora bez kapka myjestvo ...
Razbira se ima6e i to4ni mom4eta , istinski priqteli na koito moje6 da raz4ita6. Ima6e i mnogo hubavi momenti .
No vse pak vsi4ko si e kysmet - i tova s kakvi hora 6te sluji , i kyde .
Moeto mnenie e 4e trqbva da se sluji , a mom4etata na koito ne im se sluji 6te kaja samo da ne se pritesnqvat tolkova , ocelqva se ...



Тема Re: Uvolnih se ...нови [re: Lestat]  
Автор Witman ()
Публикувано23.07.02 13:48



Кажи го на "плачещата върба" Peace! Щото той бая постинги изписа за това колко му е било зле в казармата. И сигурно чака нйкой да го погали по главата с успокоителни думи. Щото само той е служил и само на него му се е видяло непоносимо тежко.

Черен, мазен, леко пийнал що ли е това? Туй танкист е - казал Господ клатейки глава.


Тема Re: Uvolnih se ...нови [re: Witman]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 14:11



Ооо г-н Всезнайко и тук ли се появихме. Жалко наистина, че си ми чел всичките постинги и нищо не си разбрал ама не очаквах да е иначе то тъпо парче като теб дето му е изветрял мозъка от шапката дето е носил толкова години как да разбере кво му се казва? Явно мозъка ти реагира само на команди Мирно, Наля-во и т.н.
Я сега кажи кво става с пингвините в Антрактида или с диамантените находища в ЮАР?



Тема Re: Uvolnih se ...нови [re: Peace]  
Автор Witman ()
Публикувано23.07.02 14:41



Дървят го за "компютърни инженери"!!!
Абе цървул, Разгледах ти "творенията" и виждам че почти никой не ти обръща внимание! Виж колко теми си подхванал - и никой... що ли? АЙДЕ ЧИБА, СМРАД!!

Черен, мазен, леко пийнал що ли е това? Туй танкист е - казал Господ клатейки глава.


Тема Re: Uvolnih se ...нови [re: Witman]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 16:29



Ох горкичкия значи бил и кьорав - завалията почнах да те съжелявам вече
нищо ще ти дам Joker виж темата : generalcheto kaza - забележи че най-много хора са я гледали и най-много постинги има, а ако искаш мога да ти дам телефона на един очен лекар имаш нужда



Тема Re: Uvolnih se ...нови [re: Peace]  
АвторBoeнeн (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 09:20



Новобранка хубаво ти казваше човека да си пооправиш правописните грешки. Уж си инженер пък не си се научил да пишеш.



Тема Re: Uvolnih se ...нови [re: Boeнeн]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 10:13



Отдавна сам се научил да пиша това че допускам грешки се дължи че пиша бързо на PC и сам свикнал да пиша с латински букви ама какво ли ти обяснявам все едно ще разбереш нещо ходи се скрий в някоя дупка да не те видят началниците че като те знам какъв си бъзлив ще вземеш да умреш от страх



Тема Re: Uvolnih se ...нови [re: Peace]  
Автор Witman ()
Публикувано25.07.02 10:55



Мдааа. Освен че си прост, си и малоумен. Да много хора са ти гледали постингите, ама пък много малко са ти отговаряли. Защо ли? "Пиша много бързо на латиница, за това допускам много грешки..." Да, явно и на латиница допускаш много грешки, за това и прогромите ти са такива г-н "инженер"!Айде, чао! Виж посланието ми до теб в "Днешните военни"

Черен, мазен, леко пийнал що ли е това? Туй танкист е - казал Господ клатейки глава.

Редактирано от Witman на 25.07.02 10:59.



Тема Re: Uvolnih se ... [re: Witman]  
АвторSol (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 12:54



Оставиииии, имаш желание...



Тема Re: Uvolnih se ...нови [re: Sol]  
АвторBoeнeн (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 13:23



Дааа... Диагнозата е ясна. Преди беше PEACE сега се е трансформирал в SOL... Което не го прави по-малко прост... Мдааа...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.