Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
*Кратък преглед

Тема Неизвестният Терънс Маккенанови  
Автор Naturalist (татко+)
Публикувано10.02.19 13:33



Терънс Маккена е един от най-големите пътешественици, изследователи на мистичното, философи, ботанисти на 20-ти век, при все това у нас няма нищо, нищичко за него! Нито една статия! Има само две него книги преведени, но са крайно недостатъчно и съвсем не отразяват по-късните му духовни откровения.

Аз се захванах да превеждам негови видео-лекции, които намирам че са много ценни. Ето една от тях:



Ето още едно, което наскоро преведох:



Тема Re: Неизвестният Терънс Маккена [re: Naturalist]  
Автор specular (безпристрастен)
Публикувано10.03.19 13:34



Наркоманите винаги са ми били съмнителна сган... Има много хора от САЩ които ходят в латинска Америка на туризъм да експериментират с психотропни растения. Явно тоя е един от първите изглежда, но не виждам с какво е чак толкова уникален.

Между другото има такива дето са се опарили, и са били натровени, така че за който има парите да си позволи да ходи там да се друса, умната... Въпреки че съм критичен, ако имах парите, наистина може да е една интересна екскурзия, особено ако намерите по-реномирано място.



Тема Re: Неизвестният Терънс Маккенанови [re: Naturalist]  
Автор sacred (непознат )
Публикувано25.01.20 21:18



Споделя много проникновенни неща за живота.

И е факт, че на Запад и предимно в САЩ много го тачат.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.