Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:35 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема СЕИР- полза или вреда?нови  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано20.05.09 12:14



Здравейте,
искам да ви попитам какво мислите за системата ДЕИР, търсех нещо из гугъл и препратка ме отведе на техния сайт, звучи интересно, леко озадачаващо, и сякаш малко преувеличено...Някой знае ли нещо?





Тема грешка в заглавието- ДЕИР,нови [re: въпpoc]  
Авторвъпpocът (Нерегистриран)
Публикувано20.05.09 12:18



не СЕИР :)



Тема Re: СЕИР- полза или вреда?нови [re: въпpoc]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано21.05.09 13:21



Иди и виж ! Това че при мен работи или не, за теб не значи нищо.

Leben und leben lassen !


Тема Re: СЕИР- полза или вреда?нови [re: Arsonn]  
Авторвъпpocът (Нерегистриран)
Публикувано21.05.09 14:25



Да така е, но понеже аз нищо не знам по въпроса освен изложеното от тях, затова питам.

И ако в началото събуди любопитството ми, след като прочетох едни неща от форума на хора от горните нива, доста се озадачих... и вече си мисля, че е по-добре да не се ходи. Само от книжки.



Тема Re: СЕИР- полза или вреда?нови [re: въпpocът]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано21.05.09 20:35



Аз за себе си също съм решил да работя сам и с помощта на близки, приятели и от време на време някоя групова медитацийка или йога. Не се кефя на хора, които ползват духовното за да цоцат пари. За съжаление има доста такива. Слушай вътрешното си чувство то не лъже



Leben und leben lassen !

Тема Re: СЕИР- полза или вреда?нови [re: Arsonn]  
Автор entrix (богата работа)
Публикувано31.07.09 02:22



Ми кво да цоцат? Вицове? Щастие?
Да намерят лилавата крава да я питат кой са е гаврил с петната?
Цоцат ли пари въобще? Парите са в резултат на богат ум, а богатия ум си е богат ум ... кво да прайш.



Тема Re: СЕИР- полза или вреда?нови [re: entrix]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано31.07.09 02:29



Това ми хареса... Днес си мислех, че всички ние (разбирай, изключая евреите), ненавиждаме парите (и печеленето им) по рождение и по възпитание. И затова, като чуем за пари и изпадаме в истерия и неадекватност, без оглед на посоката на потокопарите - към нас или от нас.





Тема Re: СЕИР- полза или вреда?нови [re: L.L.]  
Автор entrix (богата работа)
Публикувано31.07.09 02:35



Е парите са си една важна енергия към която трябва да се отнасяме с разбиране и любов, но естествено НЕ парите те правят богат.



Тема Re: СЕИР- полза или вреда?нови [re: entrix]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано31.07.09 02:39



Е парите са си една важна енергия към която трябва да се отнасяме с разбиране и любов

Нима има енергия, която не е важна? И защо, след като "трябва", не го правим? В смисъл, това, че днес ще си повториш 10 пъти "парите са си една важна енергия към която трябва да се отнасяме с разбиране и любов" увеличава ли разбирането и любовта?





Тема Re: СЕИР- полза или вреда?нови [re: L.L.]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано31.07.09 02:48



...според мен, проблемът е в това, че парите непрекъснато ни напомнят, че сме зависими. От хорската милост. Може да си мислим, че си ги изкарваме напълно заслужено или самостоятелно, но истината е, че ще получим пари само, ако правим нещо, което хората харесват и плюс това, преценят, че биха заплатили.
В действителност, разчитаме на тяхната милост или решение и това никак, ама никак не ни харесва...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.