Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Съвпадения с 13...  
Автор norwind (непознат)
Публикувано18.01.09 22:17



Здравейте,
от известно време, когато погледна колко е часът(на компютъра или на домашния дигитален часовник ), минутите твърде често са точно на 13. Дори когато се събудя през нощта, часът често е еди колко си и тринайсет минути. Това е от няколко месеца, може би. Днес например се прибрах в 17:13, след известно време погледнах колко е часът на компютърният екран и беше 18:13, и след това погледът ми се спря на домашния часовник точно в 19:13. Вярно, понякога минутите са на 12 а не на 13, но по правило са си на 13. Знам, че звучи налудничаво, но е факт. По принцип не съм фаталист, не се паникьосвам от такива неща, но тъй като съвпаденията според мен продължават твърде дълго и твърде често, реших да потърся мнение от хора, които може би разбират малко повече от неща, от които аз не разбирам. Дали това би могло да означава нещо според вас?



Тема Re: Съвпадения с 13...нови [re: norwind]  
Авторюжeн вятъp (Нерегистриран)
Публикувано18.01.09 22:49



синхронност някаква. при мен се получава на повторяеми числа: 22:44 например или 21:21 може и 10:01. и аз нищо не разбирам, но не се и тревожа. това просто си става. нещо с вътрешния часовник. кронос се шегува. ти имаш ли нещо някакъв номер в живота си с числото 13? рожден ден, година, каквото и да е, егн... сега ми хрумна - моя рoжден ден е повторяемо число. не че непременно трябва да има връзка... ако откриеш нещо - кажи



Тема Re: Съвпадения с 13...нови [re: norwind]  
Автор imprint (познат)
Публикувано20.01.09 15:35



Здравей, Норвинде,
аз имам съвпадения подобни на тези на южния вятър и първоначално се съгласих с това обяснение - 'кронос ше шегува" звучи добре. но после това ми потъна в компютъра и продължи да се обработва. и стигнах първо до една хрумка - че има някаква мрежа, която свързва всичко и всички и тя има описание, което може да се изрази в цифири. някои хора се свързват с цифрите му, други хора се свързват с други негоави параметри (цвят, мирис, звукова вибрация, виждат/знаят и т.н.) - по принцип така е при всички допълнителни сензорики. но не се сещах каква е тая решетка, понеже нищо не разбирам от полета, нито от описанията им като мрежи и цифри. после обаче се сетих за едно съобщение, което ми попадна отново наскоро - за 'вселенската" медитация за 'запалване на решетката' / fire the grid. през 2007 ми попадна първата, а наскоро прочетох обявата за тази година. не мога да я намеря сега в пощата си, но помня, че беше обявен час за медитация 11:11 central meridian time (не знам как се превежда, 0 по гринуич може би?). виж какво пише в нета на съответния адрес, но също виж и тук: http://www.lunarplanner.com/EGM/FireTheGrid/
може да те наведе на някакви полезни за теб мисли. няма нужда да е вярно, може да е метафора и в крайна сметка достатъчно е дори просто да те води нататък.
та, идеята тук идва от астрологията. добри нумеролози има и в кабала. ако имаш такива познати - питай там. знам, че в софия ще идва скоро-скоро гал сасон, който е виден кабалистичен астролог. може би може него да питаш.
но дори да не става дума за астрологично-ориентирана мрежа, сигурно има някакви друг полета, които описват 'цялото' или взаимосвързаността на нещата. и връзката към тях би могла да бъде по някакакъв начин и цифрова.

а може би ти питаш за нещо съвсем различно, може би търсиш отговор в напълно различна посока...?

вътре - тихо


Тема Re: Съвпадения с 13...нови [re: imprint]  
Автор norwind (непознат)
Публикувано20.01.09 22:36



Здравей imprint,
аз също съм на мнение, че всичко е взаимосвързано и връзките са на нива, които никой не може да осъзнае в пълната им степен. Всичко, което достига до нас, независимо дали го регистрираме или не, е "върхът на айсберга" едни съвсем частни проявления на цялостната картина, които обаче биха могли да означават нещо за нас. Не е задължително да е някакво директно послание за каквото говориш, може да е нещо изцяло субективно, имащо значение единствено за индивида. Идеята ми беше да попитам дали някой е имал подобни съвпадения и съответно дали е успял да ги свърже с някакъв фактор или събитие в живота си. Нещо такова. В крайна сметка всичко е полета и енергии и колкото по добре успяваме да разберем уж "случайните" събития, толкова по добре за нас.



Тема Re: Съвпадения с 13...нови [re: южeн вятъp]  
Автор norwind (непознат)
Публикувано20.01.09 22:38



Хм, засега май не мога да асоциирам числото 13 с нищо в живота ми... засега поне :)



Тема Re: Съвпадения с 13...нови [re: norwind]  
Автор imprint (познат)
Публикувано20.01.09 23:41



бях забравила метафората с айсберга, та сега ми дойде добре


около мен има хора, които са много синхронно обвързани с определени числа, много е особено, но някак лесно се разкрива... не може да не го откриеш... на черни котки връзваш ли се? в апартамент но 13 живял ли си? поръчай си сън и ще ти се открие :)

вътре - тихо


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.