Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сън,реалност...а това по средата какво е?нови  
Автор sunny_bird (непознат)
Публикувано21.12.08 12:13



Тази нощ ми се случи за пореден път.Сънувах,че някаква котка много агресивна ме напада и не мога да й избягам.После се озовах в моята стая и в моето легло,а отстрани имаше човешка фигура или по-скоро силует приличащ на човешки.

Аз не можех да се помръдна.Едвам успях да протегна крак към това нещо.В този момент нещо изпращя,сякаш протичаше някакъв ток през него и ме нападна също както котката.После се събудих в позата от съня естествено.Знам до някъде какво е това и мога да си го разтълкувам,но искам тези неща да спрат да ме плашат вече.Някой има ли идея как мога да ги избегна.



Тема Re: Сън,реалност...а това по средата какво е?нови [re: sunny_bird]  
Автор arancabal (moga6tiq)
Публикувано21.12.08 19:55



Следващия път се опитай смело да се противопоставиш! Може да минат няколко пъти докато постигеш пълен контрол и победа!





Тема Re: Сън,реалност...а това по средата какво е?нови [re: arancabal]  
Автор sunny_bird (непознат)
Публикувано21.12.08 22:46



Работата е там,че не искам да има следващ път.Имам чувството,че.... Няма да кажа какво,защото звучи откачено.





Тема Re: Сън,реалност...а това по средата какво е?нови [re: sunny_bird]  
Автор arancabal (moga6tiq)
Публикувано21.12.08 23:29



Намен ми се слу4и същото и в на4алото беше много травмиращо! Вси4ко продължи около година, но когато се противопоставих, запърви път усетих отслабване на хватката, докато накрая не се освободих окон4ателно!

Опитай и ти!



Тема Re: Сън,реалност...а това по средата какво е?нови [re: arancabal]  
Автор sunny_bird (непознат)
Публикувано21.12.08 23:44



Опитвала съм,но резултатът е един и същ-сянката влиза в мен и става част от мен

.После се събуждам.Какво всъщност е това ще ми кажеш ли,че да не се побъркам.Поне да знам с какво си имам работа.



Тема Re: Сън,реалност...а това по средата какво е?нови [re: sunny_bird]  
Автор arancabal (moga6tiq)
Публикувано22.12.08 00:22



Опит за обсебване!Но това става по-силно, колкото ти пове4е се плашиш.Когато се събудиш се опитай да го предизвикаш, този път будна, призови Господ или това в , което най-силно вярваш и виж какво ще стане! Дори и много да те е страх и да се 4увстваш ужасена и слаба, стигни докрая и не се отказвай!Кураж!





Тема Re: Сън,реалност...а това по средата какво е? [re: arancabal]  
Автор arancabal (moga6tiq)
Публикувано22.12.08 00:26



А ,да! Отпусни гнева си на воля! Спомням си в кулминацията на вси4ко това при мен изри4ах молитви, които сякаш някой редеше в главата ми и , който после не можех да си спомня!Но тогава бях призовал Господ и Архангел Михайл Огнения на моя страна!



Тема Re: Сън,реалност...а това по средата какво е?нови [re: arancabal]  
Автор sunny_bird (непознат)
Публикувано22.12.08 14:37



Ооо това не мога да го направя без чужда помощ.Аз се парализирам от страх и не мога да помръдна дори.А ако го разкажа на някой ще ме пратят в лудница сигурно.Ще помогне ли,ако започна да чета Библията и да ходя по-често на църква?И знаеш ли какви са признаците,по които мога да разбера дали вече не съм обсебена,защото много отдавна ми се случват тези неща.





Тема Re: Сън,реалност...а това по средата какво е?нови [re: sunny_bird]  
Автор arancabal (moga6tiq)
Публикувано22.12.08 18:38



По добре вярвай силно , 4е някой свише те защитава и , 4е си на старната на светлината!По принцип Архангел Михайл е за тая работа!Но по важно е да повярваш , 4е можеш да се справиш за да можеш да се оттласнеш от дъното!
Ина4е не си обсебена , само си много мощно атакувана и има защо!





Тема Re: Сън,реалност...а това по средата какво е?нови [re: arancabal]  
Автор sunny_bird (непознат)
Публикувано22.12.08 20:01



Защо?

Как пък аз точно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.