Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ИЗЛИЗАНЕ ИЗВЪН ТЯЛОТО  
Автор ARKAN_1 (непознат )
Публикувано01.03.08 12:32



Някой имал ли е реално, автентично преживяване на излизане извън тялото? Ако има такива да ми пишат на voi.2002@abv.bg да обменим опит и мнения.



Тема Re: ИЗЛИЗАНЕ ИЗВЪН ТЯЛОТОнови [re: ARKAN_1]  
АвторБAФИ (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 20:44



Защо да пиша ТАМ,а не тук където всеки може Да се Възползвува???????И ако ,някой е имал ,Такова преживяване,КОЙ ще му СЪПРЕЖИВЕЕ???????и ще му повярва??? Аркан-1,да не злоупотреяваме с Лексиката,а Всеки който :Усеща:,че е имал ,Нещо, Нека го сподели Тук,със нас?????????Ако има :неразбираемо;,нека да го Обсъдим??????СМЕЛО мога да призная,ИМАМ!! Колко ще те озадачи Истината???????????Ако изобщо,четеш??





Тема Re: ИЗЛИЗАНЕ ИЗВЪН ТЯЛОТОнови [re: БAФИ]  
Автор ARKAN_1 (непознат )
Публикувано05.03.08 13:56



Ето какво ми се случва. Изпадам по моя си начин в доста дълбока релаксация и нечувствителност на тялото. В един момент започват разнообразни кинестетични усещания/халюцинации – усещане за полюляване на тялото и потъване, промяна на формата на тялото - уголемяване, разширяване, смаляване, пропадане, издигане, изместване, леко телесно наелектризиране (все едно минава ток през теб), леко треперене по и в тялото ми, пободване, леки вибрации, пощипване, псевдосърбеж, лека неспособност да движа крайниците си; мозъкът ми спи, но съзнанието ми е будно. Всичко ми трепери. После се засилва и сякаш се концентрира, събира в слънчевия сплит. Той започва да бълбука и да се "вълнува". Всичко спира дотук. Всичките книги, които съм изчел, ме объркват с безброй техники за излизане. От този момент нататък не знам какво да правя - 1. да предизвиквам вибрации (при мен нещо не се получават) или 2. каталептичен транс и тотална обездвиженост и без значение точка 1 или 2 - да чакам от самосебе си да "изляза". Нещо май генерално пропускам. Какво е то? Кажете ми, вие, които имате повече опит в извънтелесните преживявания. Желание не ми липсва, не изпитвам страх, но какво пропускам?



Тема Re: ИЗЛИЗАНЕ ИЗВЪН ТЯЛОТОнови [re: ARKAN_1]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано05.03.08 14:06



какъв психозомиметик позваш?



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: ИЗЛИЗАНЕ ИЗВЪН ТЯЛОТОнови [re: ARKAN_1]  
Авторeдиницa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 09:46



Не се отъждествявай с тялото! Нека то "умре", не мисли за него. Забрави го и пътувай!



Тема Re: ИЗЛИЗАНЕ ИЗВЪН ТЯЛОТОнови [re: ARKAN_1]  
Автор nonetheless (старо куче)
Публикувано26.03.08 10:15



.. В един момент започват разнообразни кинестетични усещания/халюцинации – усещане за полюляване на тялото и потъване, промяна на формата на тялото - уголемяване, разширяване, смаляване, пропадане, издигане, изместване, леко телесно наелектризиране (все едно минава ток през теб), леко треперене по и в тялото ми, пободване, леки вибрации, пощипване, псевдосърбеж, лека неспособност да движа крайниците си; мозъкът ми спи, но съзнанието ми е будно. ....


Това наистина се нарича много будно съзнание.
Хармонията с тялото се получава когато знаеш че не трябва да допускаш болка - пробождане, псевдосърбеж, треперене, студ, топлина... достатъчно е леко да помръднеш за да ги изчистиш.

Ако нямаш какво да правиш можеш да пробваш просто да хванеш със съзнанието си пушек и да го задвижваш - можеш да пробваш това и с твър предмет, който да пробваш да обработваш без телесни усилия!

Ако нямаш какво да правиш с твоето будно съзнание - можеш да започнеш да приемаш информация - да учиш! Много бързо ще навлезеш в който си искаш материел!

Успех !



Тема Re: ИЗЛИЗАНЕ ИЗВЪН ТЯЛОТОнови [re: ARKAN_1]  
Автор bafi (новак)
Публикувано25.10.08 00:47



Ngmam v momenta kiriliza,no se nadgvam da rasbere6?Kupi si knigata na V. i T.Tihoplav ;Susnanieto na Vselenata;-tam se opitvat da ni predstavgt vlianieto na :sysnanieto: na kletkata kym zglostnoto ni sy6testvo! :Ygolemgvane na tgloto:-prisnak! 4eti pove4e !Uspeh ot surze!?





Тема Re: ИЗЛИЗАНЕ ИЗВЪН ТЯЛОТОнови [re: ARKAN_1]  
Автор ilatan (новак)
Публикувано26.01.09 22:48



Здравейте!
Искам да Ви разкажа нещо, което преживях преди мноого години като дете. Спомените ми от детството ми не са повече от десетина петнадесет, но този е един от тях.
Помня, че лежах и виждах как хората се суетят около мен и ми говорят. Аз виждах ту тях, ту себе си отвисоко, опитвах се да им кажа нещо, да им отговоря, че съм добре, но не се получаваше. Не ме чуваха.
После са ме водили до болницата, а там са казали на майка да ме остави, но тя не се съгласила сама да ме остави и си ме прибрала.
Това ме кара да чета какви ли не книги и да търся нещо правдоподобно като обяснение какво е станало, но досега не съм успяла.
Не знам защо, но ми се иска да се върна назад и да знам какво се е случило и друго в детството ми, но едва ли... а дори и да може това да се случи едва ли човек можа да променя нещата, които са станали... мечти...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.