Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема проблем с визуализираненови  
Авторkoтapaнka (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 15:07



Здравейте!
От както се помня,т.е.от дете визуализирам неволно.Най-често за неща,които предстоят да се случат в близкото бъдеще.Винаги е много интензивно и реално,НО в реалността се случват(сбъдват)точно противоположни неща с отрицателен ефект и аз бивам наранена или разочарована.Имам чувството,че сякаш някаква сила си "играе"съркастично с мен,за да ми покаже,че едва ли не нещата ще се случват не по моите желания и очаквания(вапреки,че са били визуализации изпълнени с много чист положителен заряд).Та така-като дете започнах съзнателно да се спирам,хващайки се че визуализирам,защото ме беше и малко страх от лоши обрати.И вече 30-десет годишна продължава все същата ситуация.Нали уж мислите имали сила и можели да въздействат на реалността,защо при мен е така кофти?!Аз ли нещо греша,другаде ли има"грешка в програмата"?!
Страшно много ще съм благодарна на отговорите на по-запознати от мен ,защото имам нужда да намеря разрешение на този си въпрос(проблем)и сама не мога да се справя





Тема Re: проблем с визуализираненови [re: koтapaнka]  
Автор nonetheless (пристрастен)
Публикувано02.02.08 18:58



.. и аз бивам наранена или разочарована.

Ами бива ли така?
Много, много бързо трябва да приемеш това което си си направила. Най-лесният начин е веднага (ама преди мислите ти даже), да забравиш че миналото съществува и да погледнеш напред - обикновенно тогава не се появява чувство като разочорование...


.. визуализацията на пространство говори за сила на мисълта! Може да я тренираш като я отпускаш и не мислиш, колкото дълго ти е възможно... .. след това бъди внимателна - така усилваш мисълта си и ще се наложи моментално да разсейваш мисли, които не искаш.



Тема Re: проблем с визуализираненови [re: nonetheless]  
Авторkoтapaнka (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 00:58



Благодаря за хубавото мнение!
Проблемът е ,че си мисля хубави неща,а се случва нещо неочаквано,което даже не съм си и помисляла или представяла -и хоп-->кофти изненади





Тема Re: проблем с визуализираненови [re: koтapaнka]  
Автор nonetheless (пристрастен)
Публикувано03.02.08 09:02



Проблемът е ,че си мисля хубави неща, ...


Ти незнаеш какво е хубави неща, това е последствена констатация на мисълта!



Тема Re: проблем с визуализираненови [re: koтapaнka]  
Автор 3opниk2 (неспасяем)
Публикувано03.02.08 13:04



Радвай се, че е така!
мислиш само за хубав "изход" - затова. Положително ти е настроено мисленето, а ... това се постига много трудно.
Животът е това, което се случва , а не това което си мислим, че трябва да се случва. Но - този живот не трябва да ни пречи на положителното мислене. Остави на една страна разочарованията, а "погледни" към успешните ти помисли - и си щастлива... Хората, парИ дават по психолози, за да постигнат твоето!!!
Голяма вЪлна, че са се случили неочаквани отрицатели! Майната му - все трябва да се преживее, някак си. По-добре - по-весело, нал тъй?!


Намери си положителна грижа - за деца , роднини и т.н. и ще бъдеш обичана, а ... това е важното- да чувстваш необходимостта си!
Живей весело и ... мъркащо, а не мрънкащо!
...

Задачата на науката е да обясни това, което е невъзможно да се разбере

Тема Re: проблем с визуализираненови [re: nonetheless]  
Авторkoтapaнka (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 16:52



Не е проблемът,че си мисля хубави неща,а че в реалността се получава обратното.
Правиш впетчатление на човек,който прибързва с изводите,но нима някой може да е съвършен-не разбира се!


А ако човек няма мерило за хубавото и положителното,то тогава губи ориентир за много неща от живота.
НО,разбира се,че понятията като:"добро","лошо","хубаво"...,разглеждани от философска гледна точка са МНОГО относителни.Давайки такава посока на размисъл се отплесваме от зададената тема.Нали така?



Тема Re: проблем с визуализиране [re: 3opниk2]  
Авторkoтapaнka (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 16:58



Да ,опитвам се да я карам мъркащо...,а и скадката ми малка котка ми помага!
Лесното при нея е,че не си задава въпроси като какчето си(т.е.мен)....или поне не ми е казала


Всичко най-добро ти пожелавам!!!При това от сърце,въпреки,че не те познавам!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.