Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема преживелици на сън???  
Автормaджa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 12:15



От години се повтарят 2 различни един от друг съня и вече започвам да се питам дали е само въпрос на подсъзнание...
1-вият вид сън е:непознат мъж,стои в близост до мен(най-често)го "виждам само до раменете)и излъчва невероятна и безрезервна обич към мен,независимо от недостатъците ми,сякаш въпреки това.Понякога ми казва с думи,че ме обича,а понякога сякаш телепатично.НО винаги усещам тази излъчена обич много осезателно,(както никога в реалния живот не съм усещала).Чувството е толкова силно,че в повечето случаи продължава и след като се събудя.Може би е важно да споделя,че въпростният изглежда винаги различно.

2-рият вид сън е -по скоро като кратко гласово съобщение,(сякаш,като по телефон-без образи и картни.)Винаги е много ясно и реално,а съобщеното до сега се е сбъдвало на 100%.

Имал ли е някои от вас подобни изживявания на сън???



Тема Re: преживелици на сън???нови [re: мaджa]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 14:49



Тези сънища дето ги имаш, изглеждат много реални и са от астралното ниво, нали? . Първият сън ти е просто чудесен, всички, които те обичат ти го казват. Опитай се в съня си да ги питаш винаги за имената им. Ти можеш да говориш с тях. Задай им въпроса, каква връзка имат с теб, приятели ли са ти от отвъдното, ангели пазители, учители?

Вторият ти сън е към пророческите сънища. Записвай си ги подробно винаги след като се събудиш след такъв сън.

Разкажи ни за някой от тях...

Аз имам отвреме на време подобни пророчески сънища и контакти на астрално ниво. Снощи например имах един такъв - по скоро преди да заспя.
За мен бе също много странно. И докато се сетя да задавам въпроси, се преместих в друго ниво на съзнание, т.е. заспах дълбоко.



Тема Re: преживелици на сън???нови [re: мaджa]  
Автор monetka (непознат )
Публикувано10.02.08 17:07



И аз имам повтарящи се сънища, които сънувам в различни периоди от живота:
- стоя високо на стълбище, и политам да падна, след което се събуждам /забелязала съм, че е винаги, когато ми предстоят проблеми в службата/, разтълкувано е и в съновника.
- бягам по дълъг, тъмен коридор, някой ме преследва, не го виждам, но много се страхувам - никога не ме настига.
- в магазин за дрехи съм, пробвам различни парцалки и страшно много ми се иска ...да ги открадна!!! /Толкова се шашкам от тия си мераци, че пак се събуждам и не мога да начудя от къде се вземат, след като в реалния живот нито съм живяла в лишения, нито съм такава фенка на парцалките, нито пък би ми минало през ум нещо да открадна!/



Тема Re: преживелици на сън???нови [re: мaджa]  
Авторбaфи (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 15:46



Ако си отворила.....?,4акра за Осъзнато сънуване,ПОздравления?? ще ти е трудно само в на4алото!!Но единственно което ти е нужно,е само Сила и Желание?

С уважение!!



Тема Re: преживелици на сън???нови [re: мaджa]  
АвторMинa (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 16:42



Имам подобно на първото ти преживяване. Преди много години имах един спонтанен аборт, който беше в края на първия месец на бременността. Детето беше желано. Кото разбрах, че съм бременна с него, почувствах някаква дълбока обич и безкрайно щастие, Когато го загубих, изпитах силна скръб. Въпреки, че то все оща не приличаше на човек. Седем години след това започнаха сънищата. За ърви път го сънувах като момченце,с кестенява подстригана косица. Каза ми, че е първото ми дете, че е добре и ного ме обича. Помислих си, колко много ми е липсвало това първо човече, за да го сънувам... След това, поне веднаж годишно той ме навестяваше насън... Никога не съм видяла лицето му. От момченце се превърна в младеж. Не много висок. троен. Кестеняв. Лицето му и до днес не съм видяла. Идва. стоим заедно някъде, обикновено сред природата, От него към мен стуи такава обич, която не съм получавала преди това от никой друг... Посещенията му са редки. Гледам на тях като на най-висш дар. Не знам дали не е някаква красива июзия. Но и да е, тя е добре дошла в живота ми.





Тема Re:нови [re: мaджa]  
Автор Gerylin ()
Публикувано29.06.08 00:45



няколко пъти ми се случва на сън да ми дойде един час наум и когато се събудя и погледна часовника това е точно съвпадение до минутата...много е странно и не мога да си го обясня..търсих в нета инфо за това явление но не намирам,а и не е важно...важното е усеЩането..

Do what you want to do and everything else will be revealed to you.


Тема Re:нови [re: Gerylin]  
Автор chip_1 (непознат )
Публикувано22.07.08 17:01



здр. малко късно прочетох това , но имам обяснение за него , при силва метод има една практика програмиране на събуждането , което при теб е станало несъзнателно .



Тема Re: преживелици на сън??нови [re: мaджa]  
Автор ioanna33 (непознат)
Публикувано05.08.08 16:03



Да. Аз 4есто сънувам мъртви, дори такива, които никога не съм виждала и ми казват доста неща. Понякога сънувам ангели и 4увството, 4е съм полу4ила истинска и 4иста любов е то4но така както ти го описваш. Странно е знам, но ве4е съм свикнала толкова с тези сънища, 4е ако не ги сънувам много време ми липсват... Вярвам, 4е в съня, душата отива на други енергийни нива, виждаме неща, които сме заслужили да видим, вярвам, 4е ако бяхме пове4е 4исти духовно бихме сънували много пове4е...



Тема Re:нови [re: Gerylin]  
Автор _europa_ (Mio,mio,mio)
Публикувано06.08.08 20:54



Говориш за интуиция.


[image][/image]

Тема Re: преживелици на сън???нови [re: monetka]  
Автор ma6eto (непознат)
Публикувано08.08.08 18:21



да..този е много як..аз пък много често сънувам,че душкам парфюми,или в магазин или в някой дом и винаги искам да ги открадна,понякога направо ги крада..после като се събудя ги търся и още усещам аромата им,докато не се светна,че съм сънувала..

,а аз имаммного парфюми..ароматите са ми слабост. Също имам сънища,които са се сбъдвали с такава точност,че направо се шашкам....Например преди години сънувах Варвара от "на кафе",че кара ски през ноща,казах на домашните какъв тъп сън имах,след една седмица те имаха предаване от някой ски курорт и дадоха Варвара как си кара ски жената....направо ни увиснаха ченетата...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.