Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Аз съм безсмъртен!!!нови  
АвторБeзcмъpтeн (Нерегистриран)
Публикувано09.10.04 13:23



Чудех се къде да пусна тази тема и сметнах че тук ще бъде най подходящо...извинявам се предварително ако съм объркал мястото.
Положението е следното вече от 60 години на сам аз не съм остарял,би трябвало вече да съм дядо но все още изглеждам и се чуствам на 16-19 години (толкова ми дават и околните )Сега дали просто старея по бавно или съм безсмъртен на този въпрос нямам отговор за сега...времето ще покаже !
Често сънувам и чуствам времето като една река,безкрайна река а себе си вкопчил дълбоки корени по средата на тази река(времето) и не мърдащ от това положение а покрай мене плуват хиляди хора и продолжават на пред!Аз съм затворник в място без време,безсмъртноста е моето проклятие защото аз желая смъртта(мога да умра от болест или нараняване,не веднъж съм бил на косъм от самата смърт)но просто нямам силите да си отнема живота,аз съм страхливец!И най лошото е че когато не съществува смърт ти не правиш разлика междо добро и зло...това едва ли ще го разберете но както и да е...споделих...сега дали ще повярвате или не това си е лично ваш избор...има още много да кажа но едва ли ще има смисъл...казах си тайната това е!



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторCмъpтeн (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 11:46



егати човече аз ти вярвам осещам нещо по различно в тебе в думите ти....дай си пощата за връзка да си пишем...ако изобщо погледнеш тази тема отново де!



Тема безсмъртеннови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Nayden Todorov (незапознат)
Публикувано11.10.04 12:27



Znaesh li, golemija problem, kojto povecheto hora imat, e lipsata na vreme.
Ako tova koeto pishesh e verno, si se izbavil ot tozi problem :-)

Zashto li vseki si mechtae za tova, koeto njama...




Тема Re: безсмъртеннови [re: Nayden Todorov]  
АвторГocпoд (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 10:22



Сине, синееее. Айде дигни си gsm от кога те търся......



Тема Re: безсмъртеннови [re: Гocпoд]  
Автор Nayden Todorov (незапознат)
Публикувано19.10.04 21:43



Pribiram se na 20...



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 13:45



Може да е глупаво от моя страна, защото няма никакво логично обяснение, но на мен ми се иска да е вярно това, което казваш. Това, че ние не можем да си обясним някои неща, не означава, че те не съществуват. Иска ми се да зная повече за тебе.



Тема Кратко съобщение:нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторCчeтoвoдитeля (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 15:24



"Безсмъртния" няма възможност да отговори на вашите послания /вече е осчетоводен, извинете ме за грешката, няма да се повтори/, ако имате желание, оставете съобщение на гласовата поща на "Господ"



Тема Re: Кратко съобщение:нови [re: Cчeтoвoдитeля]  
Авторaxaxaxaxxxaxxa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 20:43



axaxxxaxaxaxaxaxaaxx

aaaaa veselbaaaa
axaxaxaxxaxax



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано20.11.04 19:41



kade e izcheznal bezsmurtnia? ni vest,ni kost ot nego.da ne mu se e sluchilo neshto? inache "bezsmurtni" na 4-ti kilometyr kolkoto iskash.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 20:37



Мисля, че си уцелил мястото за темата. Ако това, което ми казваш е вярно, то това безсъмнено е огромен проблем. А родителите ти стареят ли ( да не е някаква наследствена черта- примерно вампирите не стареят и това им е видова черта, както паяците плетът мрежи и пр. , не, че ти си вампир или паяк, разбира се- но може би е нещо генетично?). Ходил ли си на лекар?
Това да нямаш сили да не си отнемеш живота не е страхливост, а проява на разум. Много философи смятат, че мисълта е по-силна от тялото, защото тялото е просто обиталище на душата. Един човек с душевна сила е силен често пъти и физически. Може би всички проблеми идват от философията ти, че не остаряваш. Да не си си го втълпил?
Разбирам онова , което казваш за смъртта и разликата м/у доброто и злото.

А може би ти си късметлия- аз съм на 16, но всички ми казват, че съм говорела като старица. Харесвам дори стара музика. Ами какво да направя, като съм си старомодна? Затова и никой неиска да разговаря с мен. Представяш ли си? Ти поне си младолик. Може би трябва да превърнеш нещастието си в предимство .Би могъл да сваляш 40-50 годишни дами, нали?

Ако ми казваш наистина истината- може би има някаква причина. Информирай се по въпроса за религиите, боговете и пр. Може би има някаква причина, мисия , която трябва да изпълниш в това си положение. Може би си извършил нещо нередно и животът ти сякаш е спрял на едно място, за да ти покаже точно къде си сгрешил, и да се поправиш.

Това нещо не е нормално. Може би е анумалия. Не е зле да се информиш и по генетика- грешка в ДНК?

Е, както и да е. Желая ти успех в разрешаването на този ужасен проблем (не си се избъзикал с мене, и сега, като четеш това да ми се смееш, нали?)

Много успехи ти желая сега и занапред!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.