Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема регресиянови  
Автортъpceщa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 13:25



Може ли да ми отговорите има ли професионалисти в България които могат да ми направят Регресия и мислите ли, че това би ми създало психически проблеми. Преди няколко години на два пъти попадах на "специалисти", но така и не стигнах до по-дълбоко състояние. И макар че и двата пъти имах "видения", мисля че това беше по-скоро мозайка от ежедневни случки.
Ще ви бъда благодарна, ако ми помогнете, тъй като се опитвам да изтълкувам някои драматични събития, случили ми се в този живот.



Тема Re: регресиянови [re: тъpceщa]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано15.06.06 14:01



Prepora4vam ti knigite na Bozidar Palushev - "Fizika na Boga" za da proglednesh neshtata v pravilnata posoka i bez izkrivyavashti leshti. Knizarnica "Helikon" na Vitosha62





Тема Re: регресиянови [re: тъpceщa]  
Автор SamSirius (Sam I am)
Публикувано16.06.06 22:53



Най-добре излез някъде на чист въздух дето няма хора и се порадвай на деня, на нощта, на природата и не се занимавай с глупости. Ако толкова ти харесва да живееш в миналото - ми стани археолог или историк и го превърни в ежедневие.





Тема Re: регресиянови [re: тъpceщa]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано17.06.06 00:24



Защо искаш да правиш нещо такова?

Не се гаси туй що се пуши!



Тема Re: регресиянови [re: тъpceщa]  
Автортъpceщa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 18:28



Аз съм го казала в последното изречение - търся отговор на редица събитя в живота си. А иначе вярвам в прераждането и съм убедена, че връзките ми в този живот не са случайни и са базирани на минал опит и събития. Ако смятате, че това не е тема за клуб "Метафизика", няма да настоявам за отговор.



Тема Re: регресиянови [re: тъpceщa]  
Автор3мeй Гopянин (Нерегистриран)
Публикувано25.06.06 16:38



Дори и да не стигнеш до регресия, не се притеснявай, един ден ще разбереш каквото трябва да знаеш, а сега може би други неща са по-важни. Щом си се насочила към регресия наистина ти трябва професионалист, за да можеш да му имаш и доверие, но с врачки не се занимавай, ако ти е хрумвало. Те дори и да кажат нещо вярно, много ще те объркат.



Тема Re: Бегай брже у кнежарницата!нови [re: baroveca]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано30.06.06 18:09



Или се напрао метни на врато на барчо. Он че те осветли как се стая баровец. Тва е то



Гъ Цо - к-ца селикон оод

КВО Е ТВА?

Тема Re: регресиянови [re: тъpceщa]  
Авторвaжнo!!! (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 18:36



не чети никакви книги от Божидар Палюшев!!! и статии на Сфера също така!!!!

само ще се объркаш още повече..
а от мен да знаеш, че понякога отговорът на това, което ни мъчи е точно до нас, под носа ни. Само трябва да се наведем и да го открием.



Тема Re: регресиянови [re: тъpceщa]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 01:44



За специалисти не знам, но прочети книгите "Вестители от отвъдното" и "Лечители през времето" на Брайън Уейс, края на втората има указание как да се прави регресия (можеш и сама).Аз съм го правила, тъй като и аз си задавах разни въпроси, свързани с непрекъснато повтарящи се едни и същи проблеми в живота ми, но така и не видях нищо много ясно от предишни животи.След това четох, че за хората, които не могат да достигнат до дълбока регресия е така, защото не им се позволява, т.е не трябва да го знаят или поне още не е дошло времето за това. И истината е, че ние сме тук, за да научим нещо в този живот, ако знаехме защо сме тук или какво трябва да научим се губи смисъла, т.е "урока" се научава на готово.



Тема Re: регресия [re: тъpceщa]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 01:54



Май забравих да ти кажа адреса на страницата, където ги има тези книги, защото са отдавна издадени и мисля, че трудно могат да се намерят в книжарниците.

http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=320&LangID=0




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.