Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема цветовете на ауратанови  
Автор Luni4ka ()
Публикувано08.08.05 16:42



здравейте, не знам дали въпросът ми е точно за тук...
интересува ме как можем да разберем какви за цветовете на аурата ни? има ли някакъв начин да се "видят" и ако да, то какъв ?

благодаря предварително

Редактирано от Luni4ka на 08.08.05 16:45.



Тема Re: цветовете на ауратанови [re: Luni4ka]  
Автор Fra.818 ()
Публикувано16.08.05 13:05



Опитай се да ги "усетиш". Директното виждане е трудно постижимо и изисква доста практика, обаче усещането го може всеки.

Отпусни се затвори очи. Представи си човека и усети цветовете му без да ги манипулираш ти и без да се насилваш. Удивително лесно е



.: :.


Тема Re: цветовете на ауратанови [re: Fra.818]  
Автор Luni4ka ()
Публикувано16.08.05 22:48



благодаря за съвета -засега искам да разбера своите цветове, като начало, но ми изглежда доста трудно... ще се опитам да направя както казваш, дано успея да ги усетя



Тема Re: цветовете на ауратанови [re: Luni4ka]  
Автор Fra.818 ()
Публикувано18.08.05 00:30



Прекаленото намерение би ти попречило. Не залагай прекалени надежди на "АЗ трябва да си видя цветовете на аурата"

Първо помни че това е елементарен процес който не изисква абсолютно никакво усилие.

Второ помни че всяко усилие ще те доведе до неуспех

Третото е най-важно защото е синтенцията от предишните две - отпусни се не мисли за крайния резултат (страст по резултата е гарант за неуспех). Релаксирай. Отпусни се колкото можеш повече и се чувствай добре със себе си. Извикай образа си пред теб или по-добрия вариант е представи си че си точка съзнание и излез от тялото си за да можеш да се видиш отвън.

Когато застанеш пред себе си ще изплуват и цветовете. Помни че най-важни са първите цветове които са спонтани. Всичко останало започва да излиза от мозъка ти. Следвай само интуицията си и се остави на усета.... Всяка мозъчна намеса е сигурен признак за илюзия и неуспех



.: :.


Тема Re: цветовете на ауратанови [re: Fra.818]  
Автор Luni4ka ()
Публикувано31.08.05 14:16



вече знам каква е аурата ми:) светло-зелена, или по-точно yellow-green
сега остава само да разбера какво означава.

поздрави и благодарности




Тема Re: цветовете на аурата са променливи...нови [re: Fra.818]  
АвторЛидия (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 20:27



Доколкото аз ги виждам, или по-точно усещам, те много често променят не само цветовете си, но и обхвата си.

А когато човек реши да "види" каква е неговата собствена аура, това веднага й въздейства. В смисъл че не може да разбере сам каква е истинската му аура дори и само за дадения момент.



Тема Re: цветовете на аурата са променливи...нови [re: Лидия]  
Автор Fra.818 (818.0)
Публикувано04.09.05 22:44



Аурата не е константна величина. Променя се от всичко - мисли, чувства, настроения, външни влиания и т.н. Абсолютно всичко може да я променя.

Наприемер магията насочена към друг човек го удря точно там - в аурата. Всяка волева промяна от страна на магьосника към аурата, се случва на физическо ниво след известно време... приблизително 20-30 мин съм забелязал, може и по-малко, може и повече - зависи от доста фактори.

Не знам точно за какво ви е да си виждате аурата ако не смятате да работите нещо по себе си. От любопитство ... май няма полза. Ако искате да си заздравите аурата и да "изгоните" от нея влиания които не желаете, ще се наложи всеки ден да практикувате защото както казах това е толкова променлива структура колкото е и мисленето ви и чувствата и т.н.

Първата промяна е позитивното мислене (или неутралното) но никога негативно към себе си. Дори и към други хора - рефлектира на вас. Разберете едно: когато мислите за някого лошо, вие зараждате и в себе си тези разрушителни импулси. Ако не можете волево да ги премахнете .... той може и да усети мислите ви, но вие ще си ги усетите 2 пъти повече и от там идват тея постоянни тръшкания "Имам направена магия" и какво ли не още ...

Второто е всекидневни упражнения със светлина или каквото ви харесва - примерно виждате себе си и аурата си и спускате светлина - тук може да се работи по всякакъв начин има и доста литература.

Третия и най-успешен метод е прогонващите ритуали които са си чисто практическа магия, която няма смисъл да споделям тук защото това е форум за метафизика. Който се интересува - да намери къде да попита за това по обстойно.



.: :.


Тема Re: цветовете на ауратанови [re: Luni4ka]  
Автор Ииииcyc (резак)
Публикувано15.09.05 01:10



Да види цветовете на аурата може единствено човек, който е роден сляп и има по-особено разбиране за думата "цвят".
Всички останали хора само моем д а си фантазираме ,че аурата има цвят в смисъла на цветовете такива каквито са за всеки един от нас ..от дъгата има предвид де

Гъз глава затрива


Тема Re: цветовете на ауратанови [re: Ииииcyc]  
Автор Luni4ka ()
Публикувано20.09.05 01:52



да сигурно е така, всъщност аз си направих няколко теста в интернет за определяне на цвета на аурата, а и много пъти виждам този цвят в сънищата си, освен това чувствам именно този цвят вътре и около себе си... може и да си фантазирам, не знам... но този цвят ми действа много особено, успокоява ме и когато съм някъде, където присъства той, се чувствам добре.



Тема Re: цветовете на аурата са променливи...нови [re: Fra.818]  
Авторamp;^% (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 18:07



хаха, май доста си се занимавал и си се вманиачил. никой не е питал и за 10% от нещата, за които пишеш и поучаваш.
трудно можеш да промениш каквото и да е в себе си ако не си спонтанен. а играта е най-искрената спонтанност, така че остави другите да правят каквото искат, дори да не се "занимават сериозно", дори не отговаряй "да, нека всеки да прави каквото си иска" защото от полуфанатичния ти тон досега ще излезе - всеки да си троши главата както иска.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.