Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как да го направя?нови  
АвторLina (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 16:22



Искам да направя астрално отделяне. Стигам до някъде, но ме е ужасно страх да продължа нататък. Явно ми трябва учител...
Кажете ми къде да го намеря?



Тема Re: Как да го направя?нови [re: Lina]  
АвторTaйшa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 16:39



Ами може и на пазара, зависи как го търсиш. И те съветвам, щом задаваш , така въпросите си, по-добре се откажи от експериментите си, за да не загазиш. Това не е като "бутни пръста и пий боза". Много внимавай!!!



Тема Re: Как да го направя?нови [re: Lina]  
Автор Nefertum (Joy Jurney)
Публикувано31.01.05 01:44



Не е ли първо по-важно да си наясно как и защо искаш да се разходиш сред звездите ?

Учител ти трябва също толкова, колкото и страха, да и двете са излишни, напълно излишни.

Можеш да загазиш ? Не повече от колкото си загазила досега, приемайки материята за нещо твърдо и солидно, за основата на мирозданието.

Но и защо трябва да насилваш нещата ? Ще се случи, когато се случи, ако форсираш няма да е много приятно преживяване. Ще има страх, ще има объркване, лутане няма да е точно разходка.



Тема Re: Как да го направя?нови [re: Nefertum]  
АвторЛинa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 17:40



Много добре знам защо искам да го направя, уверявам те, че желанието ми е основателно и мотивирано. И много добре знам рисковете от това! Не ме мислете за някоя дето не знае какво иска.
Много малко хора могат да се похвалят с моите познания в тази област.
Интересното е, че от писмата ви личи едно и също нещо - сякаш са написани от абсолюйтно посветени в окултната област хора, притежаващи езотерично познание, недостъпно за останалите "непросветени". Драги мои, ако наистина сте от този тип просветени, няма да лъха на такова огромно самочувствие от постингите ви. Пожелавам ви да сте прочели поне половината от тези книги, които съм съм чела аз. Може би тогава контактът ни ще стане равностоен!



Тема Re: Как да го направя?нови [re: Nefertum]  
АвторЛинa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 17:42



Освен това искам да попитам Nefertun - защо смята, че съм загазила въобще?
Все пак, предпазвай се от подобни квалификации, още повече, че не ме познаваш. ..
А за начетеността и грамотността да на един човек, може да се съди и от правописа!!!



Тема Re: Как да го направя?нови [re: Линa]  
Автор Nefertum (Joy Jurney)
Публикувано31.01.05 22:30







Тема Re: Как да го направя?нови [re: Линa]  
Автор Nefertum (Joy Jurney)
Публикувано31.01.05 22:33







Тема Re: Как да го направя?нови [re: Lina]  
Автор NlKOJ (просто човек)
Публикувано05.02.05 05:59



Ако си способна, опитай се да разделиш съзнанието си на две. Едната част да остава в тялото, а другата да пътува. В началото създай етерна форма, която е свързана с нижка към тялото. Използвай я да обикалях околните помещения. Когато овладееш техниката ще можеш да ходиш по-далече.
С течение на времето ще се научиш да го правиш само с мисъл и по всяко време.
Друг е въпросът доколко реални ще са изживяванията, които ще изживееш

ПП: Препоръчително е заедно с тези си занимания да почетеш и малко книжки за това как да се защитиш в случай на опсаност. Ако ти се случи и не знаеш какво да правиш, най-добре е бързо да се върнеш в тялото си и да помедитираш върху енергийното си равновесие.

Редактирано от NlKOJ на 05.02.05 06:02.



Тема Re: Как да го направя?нови [re: NlKOJ]  
АвторЛинa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 16:20



Благодаря ти.
А ти откъде знаеш? От собствен опит ли?



Тема Re: Как да го направя?нови [re: Lina]  
Автор paracels (непознат )
Публикувано23.02.05 17:17



Няма и неможеш да го направиш Ти,ще го направи Намерението!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.