Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
АвторMaDdd (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 19:39



govore6e se sa6toto i za 1980 govore6e se sa6toto i za 2000 godina
spored men ni6to nqma da stane 4oveka sam 6te se uni6toji ama se pak vqrno ili ne ni6to ne mojem da napravim :]



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: MaDdd]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 14:52



И според мен нищо няма да стане в 2012 година. Летоброенето е сменено няколко пъти в историята на сегашната цивилизация.



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 01:13



и според мен е така а и не само според мен



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Авторpopa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 00:46



zdraveite vsi4ki neka ne se zablujdavame krai shte ima ne kazvam 4e shte prez 2012 no shte ima moje da e utre moje i da e prez 3025 da re4em vajno e 4ovek kak posresta tozi krai v 4astnost.No ne po malko vajno kak shte go posreshtne 4ove4estvoto vabshte Ийсус е kazal 4e shte ima mnogo luje proroci v negovo ime i nie se obejdavame v tova neznam v koia era sme na vodoleia navodni pluh ili na nemskata ov4arka ama fakt e 4e jivem poslednite dni na zemiata neznam zashto 2012 e godina opredelena ot maite no predi izvesno vreme biha pisal v edin forum na data 4e to4no tazi 2012 shte e na4aloto na kraia moje bi i az sum bil zabluden ot niakoi toest ot neshto neznam kakvo prosto go biah reshil slu4val mi se da poznavam i drugi neshta ot siakakuv harakter ne viarvam 4e tova e darba i 4e bi moglo da se razvie tova e dadenost .



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: popa]  
Авторgif (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 16:34



Незнам дали има нещо вярно в това,но с времето дали от попадането на повече информация или от други нещо ми се струва все по реално и то не като края на света,а края на света такъв,какъвто го познаваме днес и може би промяна и голяма еволюция на човешките същества,които заслужават това.А другите може би просто ще бъдат изтрити от лицето на Земята.Едно прочистване.
Тези дни се поинтересувах малко повече от Календара на маите и попаднах на тези статии:
http://www.vyara.org/topic52.html
http://nolimit.cult.bg/presscenter/?p=196

Както и на някой други.Прочетох и цялата тема и от работите,които прочетох в съзнанието ми започна да изплува един сън,който сънувах преди около десетина години т.е. на 11-12 години.Тогава изобщо не се интересувах от сънища,но от преди 1-2 години вече се интересувам.Знам че този раздел изобщо не е за сънища,но ще го разкажа.Та значи през 2012 г ще съм точно на 26 години.И в съня си бяха горе долу на толкова.Много се говореше че скоро че библейският ад ще излезне на Земята и след това вече няма да има ад.(Може би е свързано точно с очистването на лошите хора и лошотията от Земята.)Много хора включително и аз очаквахме този момент да дойде,но в същото време ни беше страх,защото незнаехме какво ще стане тогава.Отброявахме дните,часвете и минутите.Когато дойде точният момент Ада да дойде на Земята от небето започна да хвърчи огън.Станаха огромни земетресения.Земята Започна да се разпуква и да се отваря.На места започнаха да се образуват пунатини и пропасти,от които излизаше лава и правеше реки по улиците на градовете.Всичко се рушеше,Аз бях с някакъв приятел,който и сега още като чели не познавам на мойте години и един мотор.Това се случи,когато най-малко очаквахме и зад нас Земята се разпука и започна да излиза лава.Ние се качихме на мотора и побягнахме.След това се събудих.Незнам дали този сън има някакво апокалиптично занчение и е свързан точно с 2012,но от това,което прочетох си спомних за него.



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: gif]  
АвторJane Doe (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 10:10



Уважаеми колеги, щом сме живи ще се мре! Но моят въпрос е към всички вас зачекнали темата за 2012-та какво правите в момента с живота си? Няма време за четене на книги (освен Дикенс) трябва да се действа. При един огромен катаклизъм няма да останат само най-духовно развитите а най-издръжливите физически и психически. Мутрите ще дойдат да те изнасилят, убият, измъчват защото могат, ще вземат всичко което им харесва а ти си мантрувай и медитирай и бъди духовно извисен. Как ще ги спреш?



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Jane Doe]  
Авторaz_sam (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 21:26



niakoi da moje da mi otochni tova za smianata na poliusite che ne mojah neshto da go shvana vseki kazva po neshto i v kraina smetka edno goliamo nishto stava





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: az_sam]  
Автор LeoTheWhite (White Lighter)
Публикувано28.01.08 10:11



Ами както и аз казах това ще се случи през 2012.Самата смяна на полюсите ще се се случи заради магнитното поле на земята.Под натиска на мощните изригвания на слънцето,магнитното ни поле ще бъде унищожено.Но тъй като земята е като Динамо тя ще компенсира всичко като започне да се върти в обратната посока.Така ще тръгнем обратно по зодиака.Но ще има вулканични изригвания,земетресения и цунами ... А за това какво ще се случи с хората знам че това ще е началото на Шеста Коренна Раса.Ние по младите които сме се родили след 1980 голяма част от нас са от нея - но не всички !Жалко само че близките ни ще загинат ...

Всеки човек дори и добре да живее умира и друг се ражда на негово място!


Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: LeoTheWhite]  
Авторaz_sam (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 14:06



iasno mersi za obiasnenieto leothewhite.... opredeleno tova ako stane ste bade dosta tragichno,no de nadiavame che ste se promenim kam po dobro...





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: LeoTheWhite]  
Автор Suliko (непозната)
Публикувано31.01.08 16:53



Така, както го описваш ми звучи като:


Земята се съкруши съвсем, Земята се разложи съвсем, Земята силно се разтърси.
Земята ще полита като някой пиян, И ще се люлее насам натам като колиба; Беззаконието й ще натегне върху нея; И ще падне и няма вече да стане.
(Исая 24:19-20)






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.