Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: uhar]  
Авторsasho (Нерегистриран)
Публикувано28.03.09 12:45



ave hora vie sre si dobre po golemite mi o malkite kat men dori sig nema da dojiveq zavur6vane ;( oba4e 6tom baba vanga e kazala 4e prez 2012 6te bude 3-ta svetovna voina a ne kraqt na sveta az i vqrvam po prostata pri4ina 4e ot tova koeto sum pro4el ot knigata za neq do tuk,tq e bila edin dosta mudar 4ovek. .





(sory za ezika ma nemama bg ezik na kompa 4e m ise bugna)



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Автор RusinoV (непознат )
Публикувано16.04.09 20:03



he da e kat ima6e edno na edno mom4e mu kazali 4e 6a omre edi koga si i to zelo krediti ar4ilo prailo si kefa i ko stanalo na denq koito trqlo da omre ne omrqlo i ne mojelo da izpati kreditite si i sa samoobilo pulni guposti sa tova nali i 2000 6tqhme da omirame :D



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Автор Palma123 (непознат )
Публикувано29.04.09 22:35



Здравейте, препоръчвам ви два филма по темата единият е на английски език
Timeline To 2012 -Ivan/Evon Stein

http://www.youtube.com/watch?v=EXPWYPD-hgo&NR=1

Другият е 8 серии и има субтитри за няколко от тях, другите са в процес на обработване.
казва се

Los Duenos del Tiempo - Las Siete Profecias Mayas / Господарите на времето - Седемте предсказания на маите

може да го намерите тук

http://kolibka.com/2.html





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: wewe]  
АвторViki (Нерегистриран)
Публикувано02.06.09 20:40



Iskam samo da znaete 4e 1 ima o6te mn vreme do tfa i 2 kato trugvate da umirate nqma da mislite za bolkata i hi4 da ne wi dreme 6tot kato se zrivi ili tam kfot 6e staa sas zemqta nie qvno 6e se preneseme v nekuf dr sfqt 4atkate li





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Авторdiv4O (Нерегистриран)
Публикувано02.06.09 22:04



az sam div40 zomBarQ i ako nqkoi ne me znae az sam mn izvesten i sam ot razgrad i sam nai dobriq na zobie v sveta !



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: edi.koq.si]  
Авторgangsta (Нерегистриран)
Публикувано08.06.09 18:34



az mislq 4e na 2012 god 6e ima katastrofa s meteor i ot nego mojem da se otcelim kato : nqkoy otide i mu postavi bomba i kogato to izbuhne kamanite 6e udraqt po atmosferata i posle 6e si pravim kef



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Автор suseboy (непознат)
Публикувано16.11.09 16:28



Маите никъде не казват какво ще стане през 2012. Може даже да се съмняваме, че този календар е истински, т.е. не е ли изфабрикуван в по-ново време? Ако е автентичен, дали е точен и какво точно мери. Усеща се мощна конспирация за 2012, изсипаха се тонове книги от сулю-пулю за скок към по-висше съзнание, до удари с комети, земетресения и обръщане на полюсите. Те ти милиарди долари приходи от загуба на нашето време. Всички писатели, които "доказват", че XXX събитие със сигурност ще се случи на 21.XII.2012, образуват един кръг от взаимно цитиращи се автори, ако продледиш и дригите книги. Никога не стигаш до Източника на тяхната информация, понеже няма такъв. Ако се поровиш повече стигаш до виденията на Ел. Блаватская, Нострадамус и др. доста съмнителни личности. Струва ли си човек да хаби енергия, време и средства за подобни безумия.



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: suseboy]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано16.11.09 22:32



Хората обичат да се плашат взаимно.
След 2012 ще измислят 2050 и т. н. Важното е парите да се въртят.





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: suseboy]  
Автор _europa_ (<*)))))><)
Публикувано18.11.09 20:55



Това, което маите казват е, че ще Земята ще навлезе в *Дневният период*. Сега излизаме от периода на Мрака на Нощта. Но никъде не се казва, че Земята ще загине. Че ще има промяна да. Тази промяна ще започне от 2012 и ще трае години. Земята ще получи синхронизиращ лъч от центъра на Галатката. Ще видим какво ще излезе накрая.

*Мир и Светлина вам*



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: _europa_]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано18.11.09 21:10



тоя 'синхронизиращ лъч' от черната дупка в центъра на галактиката ли ще дойде?






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.