Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Преживяно по време на операциянови  
Автор izi (член)
Публикувано22.11.04 16:00



Бях на операционната маса .Няма да казвам никакви подробности за това от какво и защо се налагаше операция,но беше доста тежка.Докато бях под упойка полетях.Издигах се под звуците на нечувана музика ,инструментите от които идваше музиката бяха непознати .Може би това беше ангелската музика .Обзимаше ме лекота и невероятно спокойствие.Изълвах се с чувство на любов .Такова едно радостно трептение ,блаженство което заливаше цялото ми същество .Летях с невероятна лекота докато изведнъж пред мен се появи красива жена.Дълги черни коси стигащи до средата на кръста.Прекрасни очи от които се лееше доброта .
Опитах се да е доближа ,а тя махна с ръка.Изведнъж усетих ,че летя в обратна псока ........надолу........
Направих опит и отново се издигнах .Чувах музиката ,но този път виждах и усещах цветове .Това чувство ме завладяваше .Не мога да го опиша.......Беше нещо което те изпълва отново с много положителна енергия .Летях с лекота и пак стигнах до онова прекрасно същество което пак ме попита къде отивам.
:Не си за този свят !Връщай се !Когато каза тези думи почувствах вълната от енергия която ме пое и отново полетях в обратна посока..
Къде да се върна ?!Тук ми е толкова добре .Щастлива съм и ми много леко ....
Отнова направих опит да се върна ,но нямах сили за нов полет .Чувах само нейния глас-Не си за този свят.
Бавно отворих очи ...болнично легло ,настръхнал медицински персонал.
Бях прескочила трапа.



Тема Re: Преживяно по време на операциянови [re: izi]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано23.11.04 15:27



Страхотно....невероятно...какво друго да кажа...
Още по-страхотно е, че помниш какво си видяла :)

"Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering"


Тема Re: Преживяно по време на операциянови [re: !чepeшka]  
Автор izi (член)
Публикувано24.11.04 09:07



Имам много невероятни преживявания за които не смея да говоря .Тове е едно от тях.Не зная дали това е мяктото за тях ,но реших да пробвам.
Благодаря за мнението ти черешка .



Тема Re: Преживяно по време на операциянови [re: izi]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Вече поотраснал)
Публикувано27.11.04 19:30



Изи..всичко това е хубаво.Но...знаеш че си имаш задачка..трябва да полетиш отново.:)..надявам се че продължаваш с опитите:)

Само в смъртта има живот.Само в мрака светлина.Само в мълчанието-слово.


Тема Re: Преживяно по време на операциянови [re: ¤MИHAЛO¤]  
Автор izi (член)
Публикувано29.11.04 16:20



Не се отказвам лесно от опитите си за летене ,но не винаги са успешни за съжаление.:)



Тема Re: Преживяно по време на операциянови [re: izi]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Вече поотраснал)
Публикувано29.11.04 22:22



Да вярно е ..но иначе е приятно:)Важно е да не се отказваш.Знам че ще се справиш:)

Само в смъртта има живот.Само в мрака светлина.Само в мълчанието-слово.


Тема Re: Преживяно по време на операциянови [re: izi]  
АвторBorqna (Нерегистриран)
Публикувано29.11.04 23:57



Ako tuk ti e neudobno da gi spodeli6,moje6 da mi napi6e6 nqkoe tvoe takova prejivqvane na maila-endjy@abv.bg Az 6te gi pro4eta s udovolstviei 6te mi e mnogo interesno kakvi sa....?/?



Тема Re: Преживяно по време на операциянови [re: izi]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано30.11.04 13:36



Астралните пътешествия могат да се случат на всеки, дори и да не е под операционната маса.
В сънищата ни също се случват подобни неща.
Определено си имала среща с някое същество от другия свят.



Тема Re: Преживяно по време на операциянови [re: ¤MИHAЛO¤]  
Автор izi (член)
Публикувано30.11.04 15:51



Нима си опитвал този полет?



Тема Re: Преживяно по време на операциянови [re: Borqna]  
Автор izi (член)
Публикувано30.11.04 16:16



Скъпа ,Боряна , преди време написах и пуснах в клуб "Литература "нещо за което трябва да "говоря".Сега е някъде по страниците назад.Също и в "Съновник ", има един въпрос все още без отговор .Ще се радвам да ги прочетеш .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.