Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Аз съм безсмъртен!!!  
АвторБeзcмъpтeн (Нерегистриран)
Публикувано09.10.04 13:23



Чудех се къде да пусна тази тема и сметнах че тук ще бъде най подходящо...извинявам се предварително ако съм объркал мястото.
Положението е следното вече от 60 години на сам аз не съм остарял,би трябвало вече да съм дядо но все още изглеждам и се чуствам на 16-19 години (толкова ми дават и околните )Сега дали просто старея по бавно или съм безсмъртен на този въпрос нямам отговор за сега...времето ще покаже !
Често сънувам и чуствам времето като една река,безкрайна река а себе си вкопчил дълбоки корени по средата на тази река(времето) и не мърдащ от това положение а покрай мене плуват хиляди хора и продолжават на пред!Аз съм затворник в място без време,безсмъртноста е моето проклятие защото аз желая смъртта(мога да умра от болест или нараняване,не веднъж съм бил на косъм от самата смърт)но просто нямам силите да си отнема живота,аз съм страхливец!И най лошото е че когато не съществува смърт ти не правиш разлика междо добро и зло...това едва ли ще го разберете но както и да е...споделих...сега дали ще повярвате или не това си е лично ваш избор...има още много да кажа но едва ли ще има смисъл...казах си тайната това е!



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторCмъpтeн (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 11:46



егати човече аз ти вярвам осещам нещо по различно в тебе в думите ти....дай си пощата за връзка да си пишем...ако изобщо погледнеш тази тема отново де!



Тема безсмъртеннови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Nayden Todorov (незапознат)
Публикувано11.10.04 12:27



Znaesh li, golemija problem, kojto povecheto hora imat, e lipsata na vreme.
Ako tova koeto pishesh e verno, si se izbavil ot tozi problem :-)

Zashto li vseki si mechtae za tova, koeto njama...




Тема Re: безсмъртеннови [re: Nayden Todorov]  
АвторГocпoд (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 10:22



Сине, синееее. Айде дигни си gsm от кога те търся......



Тема Re: безсмъртеннови [re: Гocпoд]  
Автор Nayden Todorov (незапознат)
Публикувано19.10.04 21:43



Pribiram se na 20...



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 13:45



Може да е глупаво от моя страна, защото няма никакво логично обяснение, но на мен ми се иска да е вярно това, което казваш. Това, че ние не можем да си обясним някои неща, не означава, че те не съществуват. Иска ми се да зная повече за тебе.



Тема Кратко съобщение:нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторCчeтoвoдитeля (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 15:24



"Безсмъртния" няма възможност да отговори на вашите послания /вече е осчетоводен, извинете ме за грешката, няма да се повтори/, ако имате желание, оставете съобщение на гласовата поща на "Господ"



Тема Re: Кратко съобщение:нови [re: Cчeтoвoдитeля]  
Авторaxaxaxaxxxaxxa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 20:43



axaxxxaxaxaxaxaxaaxx

aaaaa veselbaaaa
axaxaxaxxaxax



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано20.11.04 19:41



kade e izcheznal bezsmurtnia? ni vest,ni kost ot nego.da ne mu se e sluchilo neshto? inache "bezsmurtni" na 4-ti kilometyr kolkoto iskash.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 20:37



Мисля, че си уцелил мястото за темата. Ако това, което ми казваш е вярно, то това безсъмнено е огромен проблем. А родителите ти стареят ли ( да не е някаква наследствена черта- примерно вампирите не стареят и това им е видова черта, както паяците плетът мрежи и пр. , не, че ти си вампир или паяк, разбира се- но може би е нещо генетично?). Ходил ли си на лекар?
Това да нямаш сили да не си отнемеш живота не е страхливост, а проява на разум. Много философи смятат, че мисълта е по-силна от тялото, защото тялото е просто обиталище на душата. Един човек с душевна сила е силен често пъти и физически. Може би всички проблеми идват от философията ти, че не остаряваш. Да не си си го втълпил?
Разбирам онова , което казваш за смъртта и разликата м/у доброто и злото.

А може би ти си късметлия- аз съм на 16, но всички ми казват, че съм говорела като старица. Харесвам дори стара музика. Ами какво да направя, като съм си старомодна? Затова и никой неиска да разговаря с мен. Представяш ли си? Ти поне си младолик. Може би трябва да превърнеш нещастието си в предимство .Би могъл да сваляш 40-50 годишни дами, нали?

Ако ми казваш наистина истината- може би има някаква причина. Информирай се по въпроса за религиите, боговете и пр. Може би има някаква причина, мисия , която трябва да изпълниш в това си положение. Може би си извършил нещо нередно и животът ти сякаш е спрял на едно място, за да ти покаже точно къде си сгрешил, и да се поправиш.

Това нещо не е нормално. Може би е анумалия. Не е зле да се информиш и по генетика- грешка в ДНК?

Е, както и да е. Желая ти успех в разрешаването на този ужасен проблем (не си се избъзикал с мене, и сега, като четеш това да ми се смееш, нали?)

Много успехи ти желая сега и занапред!



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор Maktub ()
Публикувано04.01.05 15:59



Ех, НеСъмАтеистка, колко ми е познато чувството че си на 80,а в кожата на млад човек.... Аз сега работя по въпроса за осъвременяване...



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Maktub]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 08:59



Как? подскажи и на мене!!! :))))



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор Maktub ()
Публикувано07.01.05 20:33



Гледам когато мога да се уча да общувам, защото инак често се чувствам неразбрана. Шляя се из нета... и гледам хората по улиците(това не знам дали е много осъвременяващо, ама си е хубаво, като им се радваш на минувачите...идват и си отиват... оставяйки някаква мисъл за тук и сега)




Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Maktub]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 11:15



Ами.. - и аз така...



Тема Децата индигонови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор Maktub ()
Публикувано13.01.05 22:39



http://www.kpacota.com/books/
Няма как да ти пусна бележка, затова го поствам тук:) Може и да си ги видяла вече, но ако не си...го виж;)



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: HeCъмAтeиcтka]  
АвторTaйшa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 10:33



Хей, мили момичета с дух на "старици", светът не е толкова малък, че да не можете в него да откриете себеподобни. В сегашния момент на планетата ни текат големи промени и много хора се чувстват по- особенно, най-вече по-сензитивните. Така че, не се притеснявайте, приемайте нещата около себе си нормално. А относно вписването в обкръжаващата ни среда, ще се опитам да ви помогна с един вселенски закон " Висшето управлява низшето!". И понеже
низшето не може сам-о да се издигне до висшето, за да общуват, то висшето(като по-можещо и по-знаещо" как") трябва да слезе до низшето(неразбиращите),т.е.трябва да влвзе в ролята на един от тях(както месиите слизат на Земята ), да подадат ръка и да ги издигнат нагоре. Адски е трудно, но си заслужава. Ако ме разбрахте, опитайте. После може да споделим пак, ако ни се пресекат пътечките. Обичам ви за това, че ви има.
Силата е в безусловната любов.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Taйшa]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано15.01.05 09:27



Мисля, че за всичко си прав/а . Ще се опитам, но нищо не ти обещавам. :))))



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторXaнa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 16:04



Кофти.





Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Авторkatana (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 10:18



there can be only one!



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: katana]  
АвторЧycтвo (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 11:19



Дали е възможно......може пък и да е истина хей безсмъртният къде си?!



Тема Извинявам се..нови [re: Чycтвo]  
АвторБeзcмъpтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 07:25



.. явно е станала някаква грешка. Намерих бял косъм в косата си. Вероятно старея , но понеже не изтрезнявам не мога да го забележа



Тема ОТКРИТ Е ГЕНА ОТГОВАРЯЩ ЗА СМЪРТТАнови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Nayden Todorov (незапознат)
Публикувано30.06.05 19:36



Изследователи от Университета Джон Хопкинс откриха гена отговарящ за продължителността на живота. Учените установили, че гена има две копия и като минимум едно от копията имат в генома си около 3% от новородените и 1% от хората над 65 години, и стигнали до заключението, че носителите на гена умират в ранна възраст. Фаталния ген получил наименованието Klotho - на името на една от древните богини на съдбата. По предварителни данни, най-малко по едно копие от смъртоносния ген “Клото” се съдържа в генома на всеки четвърти човек, т.е. при 25% от хората.

Предстои да се изясни, по какъв начин на интензивността на стареенето влияят различните варианти на гена и как може да му се въздейства. По думите на ръководителя на групата Дан Аркинг, ако експериментите продължават така успешно, то в близко бъдеще ще стане възможна разработката на “лекарство против стареене”.



Източник: Reuters



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Дeмoн ()
Публикувано14.09.05 19:07



Хубаво но, само да вметна, че ако не умреш няма и как да се преродиш.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Ииииcyc (резак)
Публикувано15.09.05 01:11



Питай в клуб психиатрия- там лекуват безсмъртие

Гъз глава затрива


Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор Ииииcyc (резак)
Публикувано15.09.05 01:15



а ти би могла да сваляш батковците на 25-30 години преструвайки се на жена . Опитай и ще научиш доста повече отколкото в книжките и форумите.

Гъз глава затрива


Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Luni4ka ()
Публикувано20.09.05 02:08



брей, значи ако не старееш от 60 години насам, би трябвало в момента да си на около 75-80.... дори и да не старееш, няма как да бъдеш в крак с времето в продължение на 80 години - мозъка не може да възприема толкова много информация, няма как да знаеш да боравиш с компютър и камо ли да ти хрумне да слагаш разкрасителни човечета в постинга :))))) ех, голям майтап, а някои хора са склонни да ти повярват. Цъ цъц цъ



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор william joseph (lost)
Публикувано27.09.05 14:54



Диков? Ти ли си това?

Stranded .. lost inside myself
my own worst friend and my own closest enemy...


Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: william joseph]  
АвторCтpaнния (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 11:31



Хм .. ами честно да Ви кажа аз съм склонен да повярвам на човека който е пуснал темата , напълно вероятно е да има безсмъртни хора сред нас , вярвам че всичко е възможно и смятам че е истина.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (dead chemistry)
Публикувано29.12.05 17:14



Човек, ако наистина си безсмъртен (което може би е много добре) то моя съвет е да се занимаваш с философия и метафизика - йога, Адвайта, Будизъм и други такива... вземи и постигни освен безсмъртие и просветление... тогава аз лично ще дойда и ще ти се поклоня....защото колкото и велико да е физическото безсмъртие, без достатъчна доза съзнателност и по-скоро дори свръх осъзнатост си е просто шляене из материалният план на Земята......
все пак бъди оптимист дори и да не постигнеш просветлението, всички сме обречени на него


the Valve is out there



Тема Re: ЗНАМ КАКВО ТИ Енови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано31.12.05 18:19



ТИ СИ ИДИОТ!

[img]http://pcplanet.sevar.net/Banner.gif[/img]



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано10.01.06 16:47



И като се събуди какво стана?

Аз разбирам малко от безсмъртие - всеки от нас е безсмъртен, защото продължаваме да се прераждаме отново и отново, докато не израстнем духовно и не постигнем Просветление и оттам - Нирвана :) После не се прераждаме, но и не умираме - живеем вечно като духовни същества докато извисявайки се достигнем Бога /или каквато е там първопричината за всичко съществуващо :)/

Що се отнася до физическото безсмъртие - кофти работа - това си е жив затвор за душата, която не може да се развие, не може да се промени и оттам по правилно е да говориш за вечна смърт, отколкото за безсмъртие :))



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор evgenia_hristova (непознат )
Публикувано03.02.06 14:25



Ти сигурен ли си, че не си търсиш извинения за нещо? Нещо което си направил или правиш системно и което в очите на хората не е толкова добро колкото на теб ти харесва? На мен поне на такова ми прилича...



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: evgenia_hristova]  
АвторGunsnRoses (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 07:02



100 % ти вярвам човече , кажи как си постигнал безсмъртието искам и аз да се причисля към тебе :) вампиризъм ще да е нали хехе



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор BASlLEVSA (Thracian)
Публикувано23.02.06 21:43



Мои човек.Ти на психиатър ходил ли си.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторAster (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 16:47



Ако това,което казваш за себе си е вярно,то не значи,че си безсмъртен.а че не старееш. Ако е така,трябва да знаеш.че не си единствения такъв феномен. В Русия такъв човек е Яков Циперович,който след инцидент,в който е изпаднал в клинична смърт,е престанал да спи и от тогава ( вече 26 години не е променил въшния си вид и изглежда такак както е изглеждал на 27 години,а сега е на 53.) Той притежава и други феноменални способности-суперсила,телепатия,емпатия,може да забавя пулса си и др.) Би било интересно да разкажеш повече за себе си.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Aster]  
Автор evgenia_hristova (член)
Публикувано13.03.06 17:04



Какво притежава Циперович - емпатия.....Хм интересно, интересно!



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Aster]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано13.03.06 17:46



Нека разкаже човека И да не е безсмъртен, темата му има всички шансове да стане такава!

The chase is better than the catch



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано13.03.06 20:19



Атанасе, ти ли си това, бре?



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: GunsnRoses]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано13.03.06 20:21



Wahhhhh, I LOVE GUNS!!!!



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Авторcтpaннo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:56



интересно ми стана, молиа те жерно да кажеш майтапиш ли се или е жиарно това. Ето защо - при мен нещата може и да излязат сходни, но не мога да преценя още, понеже съм на 33 години. Обаче от както бях на 22-23 нищо не се е променило, като ме питат на коло съм години, ако кажа да познаят ми дават около 23, ако се замислят, че няма как да съм завършила висше образование и да работя, като пресметнат казват - 25, ама че изглеждам по-малка. Като кажа 33 и никой не ще да ми повярва - физически, психически, емоционално и всякак не съм на толкова, колкото съм. Живея възможно най-нездравословно, единствено не ям месо, но не по здравословни съображения, но всичко със здравето ми е ОК. Хората, дето ме познават от дълго време се чудят и ме питат що не се променя, аз самата не знам. Така е за сега, за напред не знам как ще бъде. В магазини, автобуси, навсякъде непознати хора се обръщат към мен с "момиченце...", не знам, може и да съм като теб, ако това, което си написал е вярно, а може и изобщо да не е така и нещата да се променят като мине още време. Затова и искам да ми кажеш вярно ли е написаното от теб или майтап.
Поздрави!



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: cтpaннo]  
Авторbatrado (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 20:06



При мен е абсолютно същото. Радвай се. Докато клетките ти се регенерират на 100%, т.е. на мястото на мъртвите клетки се раждат нови копия, без да си променят днк-структурата, ще изглеждаш така. Стареенето се дължи всъщност на изкривяването на генната информация при регенерирането на клетките в човешкия организъм. С възрастта предаването на днк-информацията става все по-неточно и по-неточно, докато се стигне до там, я имунната ти система да не фукционира коректно, я мозъка, я сърцето ..
Пък може и влак да те згази ;)
Защо "отслабва" генната информация, това не знам.



Тема Re: Извинявам се..нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Авторпaзaч (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 12:48



съществувам от изгрева на звездите
не съм се раждал, няма да умра.
ако пак разкриеш тайна на глупците,
душата ти ще взема и не ще се спра,
описвам всичко аз във книги, и така прави и ти,
не казвай нищо ти за нас,
ного говори,
когато дойде мъж разумен и с вяра той е укрепен,
посявай ти във него своито семе,
опазвайки го от сумнамблулен сън,
към всички спящи милост проявявай,
не смей да будиш никой ти,
защото невъзможно е за нас онова, което Бог за себе си е отредил.
С глупакак глупаво си говори,
а с художник - само за катини,
не казвай пак онези пъклени лъжи,
не се гаври.
Словата на мефистофела пази,
там казани са всички рими,
но глупав ги не обяснявай ти,
а ние в рая ще се видим.
Глупците търсят го отвъд смъртта, а тя, горката
няма мира, когато всички с пъклени слова страхуват се от привидения
в тъмнина...
МЪЛЧИ, НО ЗНАЙ И НЕ ЗАБРАВЯЙ, ЖЕЛАЙ, но само онова, което
ти готов си да изтраеш, най-мъчно е да си водач на слепо-глухите,
защото няма никой в този свят способен да ги изцели.
Душата ти кърви, но замлъкни.
Живей, любувай се на всичко.
Бъди без страх, защо на пъзла заприлича.
Мени си маските от ден на ден, така не ще те опознаят,
явявай се тук-там, показвай разните неща,
а после чети изопачените си свои слова,
плачи пред Бога, нивга пред човеци,
страданието ще свърши, злото ще умре,
смъртта ще се унищожи, но
само когато в тебе всичко свети,
облечен си от златна дреха,
окичена със плодове,
доброто в тебе, всеки добродетел,
когато пак обаче повредиш,
един от всички ще се пак родиш.

Успех.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Luni4ka]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 13:02



Луничка, ако можеше да се направи комбинация между тебе и НесъмАтеистка
щеще да стане безсмъртен човек.
Но така, докато сте отделно, май ще си умрете.
Няма страшно...



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: batrado]  
АвторO1O1O111O (Нерегистриран)
Публикувано06.05.06 14:52



choveche bezsmyrtniq nqma li da pishesh v tazi tema ve :( spodeli malko ot opita si



Тема И аз също съм безсмъртен!!!нови [re: O1O1O111O]  
АвторДънkaн Makлayд (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 12:23



Живея вече 400 години.



Тема Re: И аз също съм безсмъртен!!!нови [re: Дънkaн Makлayд]  
Авторcaм (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 23:41



смърт на безсмъртните, да живеят наивните момиченца



Тема Re: Кратко съобщение:нови [re: Cчeтoвoдитeля]  
Авторнeyтpинo (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 18:25



не, не , паднах от стола буквално. Може би около 10 минуи съм се хилела като ненормална пред компа





Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторHUl (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 19:13



Бeзcмъpтeн , daeba pone za milionite godini koito ti ostavat da jiveesh se nau4i da pishesh pravilno



Тема ако?нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор ngs ()
Публикувано14.08.06 12:49



ако знаеш какво е смъртта ,няма да искаш и да бъдеш безсмъртен!

Ако знаеш какво е страха ,може и да разбереш какво е да си безсмъртен!

Ако възнамеряваш да узнаеш ,може и да разбереш ,но като вторичен канал Намерен ,не идващ от Търсенето ти.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Авторlion (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 21:17



прочети книгото на Линда Гудман "Звездни знаци" - там едната глава е посветена на този вапрос...Мисля, че няма да сажаляваш! Може да откриеш отговорите на много други твои вапроси...Ако не можеш чрез хората, тарси в книгите!



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторBarashakashu (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 12:51



Безсмъртие е много относителна дума.Ти спомена,че изглеждаш като 16 годишен,следователно е логично всичко да е започнало някъде в тази възраст.
Това чувство,което имаш,сякаш времето около теб е спряло не задължително говори,че трябва да си безсмъртен.Животът на човек минава много по-бързо ако е зает с някакви дейности или има много ангажименти.Ако твоят живот протича по обратен начин значи въобще не се чуди за тези чувства,които изпитваш.
Не искам да те засегна,но не мисля,че ти си 60годишен както се представяш





Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор KoтkaтaMapтa (anesthesia)
Публикувано03.09.06 21:09



Симон дьо Бовоар
"Всички са смъртни"
и после пак ще говорим.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind.


Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: KoтkaтaMapтa]  
АвторBarashakashu (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 21:49



Правилно,понятието "безсмъртие" е относително.Всеки си отива от този свят било то след няколко години или след милярди години.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Barashakashu]  
Автор KoтkaтaMapтa (anesthesia)
Публикувано03.09.06 22:15



В книгата е описана съдбата на един безсмъртник... никак не е за завиждане... ама на човек му иде, и смъртен е, да се гръмне... И се замисляш за смислите...

Eternal Sunshine of the Spotless Mind.


Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: KoтkaтaMapтa]  
АвторБeзcмъpтeн (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 20:21



Здравейте хора аз съм човека който пусна тази тема преди две години който има въпроси и иска да разбере повече за вечноста нека ми пише на емайла muki@gbg.bg , ако някой не вярва че това съм аз нека се види ип-то :)



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторBen (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 10:58



Бате (или дядо), с последния си пост само затвори хубавата тена :)

Между другото сигурно е много шибано да изглеждаш постоянно на 16 години - постоянно ще искат паспорт да докажеш години, а като покажеш че си на 80 - уф. Ако може разкажи някоя интересна случка по този повод че ми е любопитно.

ПП. Поздравления, че си се оттървал от Счетоводителя :)



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор santodupe (новак)
Публикувано03.10.06 22:49



Приятелю не искам да ти натяквам нищо,но ти определено не си "безсмъртен" както твърдиш.Просто го знам и ти препоръчвам сериозна помощ.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор orama (truth)
Публикувано11.10.06 23:21



на мескалин ли си приятелю? или откровен бъзик си правиш за разнообразие?

...а какво ли има по-нататък!


Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Блaroдapя (много)
Публикувано23.10.06 16:11



но защо на мейла, тук е много по-интересно.
Неспа?





Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано27.10.06 13:53



Ми хайде някой ден да се видим, аз самият се кефя на безсмъртни и смятам че съм такъв.

Но все още не съм на много години.

YES!



Тема Недей така, дете Мое!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторCмъpттa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 01:23



Не си мисли, че можеш да Ме измамиш - Мен, която никога никой не е успял да избегне. Само малко отлагане е възможно, но не можеш да ми избягаш, скъпи!





Тема Ние всички сме /!нови [re: Cмъpтeн]  
Автор Tangru (непознат )
Публикувано10.12.06 14:33



смъртта, стареенето, Времето - туй са все илюзии!!!!!

Туй го помнете от мен - ние никога не умираме

Нашето тяло е напълно зависимо от нашето съзнание!

Човешкото тяло изпада в безжизненост, и се разлага - Защо??
- Защото така е програмирано съзнанието Ни!!!



С това се обясняват 'привиденията' на духове, на умрели - Съзнанието се мъчи да си върне тялото !!!

С това се обяснява и Пласебо Ефекта - Съзнанието казва на тяло че ще оздравее - и тялото оздравява, или по-точно се освобождава от илюзията за болеста - Всички болести са холографични Илюзии!



Тема Re: Ние всички сме /!нови [re: Tangru]  
Авторa cя дe (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 21:24



Прав си , безсмъртният да каже как е станал такъв или така се е родил





Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 21:47



ти не си безсмъртен, само си тъп



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 21:49



евентуално, с много уговорки, би могъл да си пубер, ако се кефиш



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Авторundead (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 18:33



Лесно ви е на вас - безсмъртните, но и ние - неживите сме си добре.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторДaлeв (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 22:52



bratanadarvoto@abv.bg



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Дaлeв]  
Автор Jututunec (той е)
Публикувано25.11.07 01:17



i kakvo da pravja s tozi e-mail?

Да живее Балакаха, цар 13!


Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
АвторЯcнoвидeц (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 12:37



Безсмъртен, сигурен ли си че не си жена и не се казваш Валя?
Странно, но между теб и постта "странно" има много странна връзка?!
Иначе това за което пишеш в "странно" не е единичен случай.
Дори има описан подобен в медицински изочници от Грузия, където се споменава за мъж на 54г. приличащ на 17 годишно момче, починал от странна форма на рак, с който се обяснява младежкият му вид преди да почине...
Подобни случаи на "забавяне на стареенето" са описани и в други райони на бившата СССР в близост до изпитателни полигони, за разработка на ядрено оръжие, които били свързани с мал формации, рак и генни изменения следствие на лъчеви заболявания. Пишеш, че не ядеш месо. Сигурна ли си, че не си яла зеленчуци и мляко малко след аварията в Чернобил?

Просто още няколко въпроса, отговорите на които биха могли да обяснят до някъде подобни състояния на "спиране на стареенето" у някой хора.

Бади здрава и дано забавянето на стареенето у теб да е в следсвие просто на вегетарянската диета, а не на радоактивното и химическото замърсяване на почвата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.