Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Извинявам се..нови [re: Чycтвo]  
АвторБeзcмъpтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 07:25



.. явно е станала някаква грешка. Намерих бял косъм в косата си. Вероятно старея , но понеже не изтрезнявам не мога да го забележа



Тема ОТКРИТ Е ГЕНА ОТГОВАРЯЩ ЗА СМЪРТТАнови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Nayden Todorov (незапознат)
Публикувано30.06.05 19:36



Изследователи от Университета Джон Хопкинс откриха гена отговарящ за продължителността на живота. Учените установили, че гена има две копия и като минимум едно от копията имат в генома си около 3% от новородените и 1% от хората над 65 години, и стигнали до заключението, че носителите на гена умират в ранна възраст. Фаталния ген получил наименованието Klotho - на името на една от древните богини на съдбата. По предварителни данни, най-малко по едно копие от смъртоносния ген “Клото” се съдържа в генома на всеки четвърти човек, т.е. при 25% от хората.

Предстои да се изясни, по какъв начин на интензивността на стареенето влияят различните варианти на гена и как може да му се въздейства. По думите на ръководителя на групата Дан Аркинг, ако експериментите продължават така успешно, то в близко бъдеще ще стане възможна разработката на “лекарство против стареене”.



Източник: Reuters



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Дeмoн ()
Публикувано14.09.05 19:07



Хубаво но, само да вметна, че ако не умреш няма и как да се преродиш.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Ииииcyc (резак)
Публикувано15.09.05 01:11



Питай в клуб психиатрия- там лекуват безсмъртие

Гъз глава затрива


Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор Ииииcyc (резак)
Публикувано15.09.05 01:15



а ти би могла да сваляш батковците на 25-30 години преструвайки се на жена . Опитай и ще научиш доста повече отколкото в книжките и форумите.

Гъз глава затрива


Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Luni4ka ()
Публикувано20.09.05 02:08



брей, значи ако не старееш от 60 години насам, би трябвало в момента да си на около 75-80.... дори и да не старееш, няма как да бъдеш в крак с времето в продължение на 80 години - мозъка не може да възприема толкова много информация, няма как да знаеш да боравиш с компютър и камо ли да ти хрумне да слагаш разкрасителни човечета в постинга :))))) ех, голям майтап, а някои хора са склонни да ти повярват. Цъ цъц цъ



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор william joseph (lost)
Публикувано27.09.05 14:54



Диков? Ти ли си това?

Stranded .. lost inside myself
my own worst friend and my own closest enemy...


Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: william joseph]  
АвторCтpaнния (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 11:31



Хм .. ами честно да Ви кажа аз съм склонен да повярвам на човека който е пуснал темата , напълно вероятно е да има безсмъртни хора сред нас , вярвам че всичко е възможно и смятам че е истина.



Тема Re: Аз съм безсмъртен!!!нови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (dead chemistry)
Публикувано29.12.05 17:14



Човек, ако наистина си безсмъртен (което може би е много добре) то моя съвет е да се занимаваш с философия и метафизика - йога, Адвайта, Будизъм и други такива... вземи и постигни освен безсмъртие и просветление... тогава аз лично ще дойда и ще ти се поклоня....защото колкото и велико да е физическото безсмъртие, без достатъчна доза съзнателност и по-скоро дори свръх осъзнатост си е просто шляене из материалният план на Земята......
все пак бъди оптимист дори и да не постигнеш просветлението, всички сме обречени на него


the Valve is out there



Тема Re: ЗНАМ КАКВО ТИ Енови [re: Бeзcмъpтeн]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано31.12.05 18:19



ТИ СИ ИДИОТ!

[img]http://pcplanet.sevar.net/Banner.gif[/img]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.