Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема какъв е смисъла да продължавам да живеянови  
Автор Fking ()
Публикувано22.11.03 01:22



не виждам никакъв смисъл.....
.....чувствам се тъпо....



Тема Re: какъв е смисъла да продължавам да живея [re: Fking]  
Автор ***ЛИЯ*** (непредвидима)
Публикувано22.11.03 10:08



Ти трябва да напълниш живота си със смисъл.

ЖИВОТЪТ е ДАР, начин по който да изявиш себе си, да се реализираш. Слушай сърцето си, какво най-много ти се прави. И се стреми да бъдеш полезен и за себе си, и за обществото.





Тема Re: какъв е смисъла да продължавам да живеянови [re: ***ЛИЯ***]  
Автор pyж (и песните)
Публикувано22.11.03 11:39



И бъди метафизик !! Откривай красотата в света и човека,
потърси своето щастието и чувствай!



Тема Re: какъв е смисъла да продължавам да живеянови [re: ***ЛИЯ***]  
Автор Fking ()
Публикувано22.11.03 14:16



"ЖИВОТЪТ е ДАР, начин по който да изявиш себе си, да се реализираш. Слушай сърцето си, какво най-много ти се прави. И се стреми да бъдеш полезен и за себе си, и за обществото. "

не виждам никакъв шибан смисъл в това
що да се опитвам да се реализирам като така или иначе ще умра?
защо да съм полезен на обществото като и представителите му ще умрат?

въобще всички ние водим едно безсмислено и кратко съществувание...........
ние сме идиоти



Тема Re: какъв е смисъла да продължавам да живеянови [re: Fking]  
Автор ***ЛИЯ*** (непредвидима)
Публикувано22.11.03 14:25



Да, кратко е съществуването. За всички индивиди. Всеки човек е една космическа прашинка. Дъхът влиза и излиза. И какъв е смисълът на това ли? Да сътвориш нещо, да оставиш нещо след себе си.

И защо да не се наслаждаваме на красивия залез? Погледни дърветата, простора, цветята. Радвай се, че си тук и сега. Осмисли си живота. Сам, в дълбок размисъл.





Тема Re: какъв е смисъла да продължавам да живеянови [re: Fking]  
Автор pyж (и песните)
Публикувано22.11.03 20:57



Ние сме смъртни. Обаче никой не знае какво е Смъртта! Не си ли чувал, за триото Раждане - Женитба - Смърт. Това го има във всички култури, почти без изключение. За първите две може да си наясно, обаче за последното, за Смъртта, никой не знае. Това е преминаване в друго състояние за което се приготовлявме цял Живот! И може да се окаже най-важното!
Хайде, ако се чувстваш готов да умреш, направи го, пък след това живота ти може и да се осмисли! Ти избираш!



Тема Re: какъв е смисъла да продължавам да живеянови [re: Fking]  
АвторdO (Нерегистриран)
Публикувано23.11.03 15:06



nie ne...no ti qvno si idiot...a po tvoqta logika i az
samo ne razbrah zashto kazvash kratko ?
koe mu e kratkoto na 50-60-80 godini...to si e cqla vechnost
koqto obache ne stiga...na idiotite...da proumeqt elementarni neshta...kato naprimer shto sa jivi
aide bqgai da umirash...nqma kfo da se chudish...nqtai se ot nqkoi po visok blok i aleluq



Тема Re: Аз това правянови [re: Fking]  
АвторEлa (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 03:59



Аз така си мисля.........така и така ще умрем някои ден защо да избързваме.....изчакаи....огледай се....не се отчайвай....живей си така че да ти е хубаво а пък искаш неискаш краят ще се появи така или иначе....вместо да бързаш изчакаи. Огледай се и вземи хубавото колкото можеш. Аз така си мисля когато загубя смисъл.



Тема Re: какъв е смисъла да продължавам да живеянови [re: Fking]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано25.11.03 15:33



самия факт, че си задаваш този въпрос, вече има смисъл, това означава, че ти не живееш повърхностно, а си задавш много въпроси и търсиш техните отговори...те могат да са навсякъде окло теб , в теб, въпрос на нагласа и мислене е дали ще ги откриеш.
повярвай ми самия живот е много интересен в многообразните си проявления, дори само това, че почти всичко ти е предоставено и единствено от твоята воля и изобор зависи какво ти ще вземеш от живота и как ще го изживееш е достаъчно смислено, да си дадеш шанс на самия себе си да изпита докрай предоставената му възможностот от това проявление...
защото после следва друго и друго, но никога не същото!
Всичко във Вселената има смисъл,а ние като част от нея, просто няма начин да сме безмислени...



Тема Re: Много [re: ToЧиЦa_]  
Автор Умcлoпoraac (Алебардата)
Публикувано25.11.03 20:39



Бързо ми са обади да тъ ошамара и вееднага,шъ ти съ изясни смисълаъ.Ей Олег

Огън,следваи ме!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.