Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема The "Alter Ego..."  
Автор Osogovetz (Redemptor)
Публикувано02.08.01 12:09



Alter Ego…


Много хора живеят по Земята. Ние сме част от тях. И всеки носи нещо в себе си...
У човека има винаги няколко начала. И рядко е щастието те да са в синхрон. Има хора, които се учат на това, има и хора, които им идва усета по рождение.
Няма значение какви сме ние! Има значение само какво ще правим и защо.
Защото всяко безхаберие е...
...Смърт.
А доста са умрелите по пътя.

Историята ни е оставила писано и чуто за делата на Титани!
Хермес, Буда, Иисус, Мохамед, Лао Дзъ, Изида, Зороастър...
Има още много...
И всички те са търсили това, което е било нужно!

Нашата нация е създадена достатъчно отдавна, ние не можем да си позволим да я третираме като “никаква”.
Знам, че вие не я третирате така!
Хора като Дънов се раждат на милион един... И стигат!
Чистота в сърцето, чистота в ума, чистота, когато се молиш!
И нека, който не вярва да вярва! Защото близо е денят, той винаги е близо! И скоро ще се узнае кой на чия страна е: на страната на Светлината, или във вечна опозиция.

Не искам да предизвиквам никого...
Аз съм тук, защото имам мисия, както имах мисии и надруги места. Моята група действа без шум и много приказки, въпреки че около нея се шуми. Сега дойдох и ви казвам: Сплотете се, докле е време! Вие сте силни и знаете как! Във всяко ваше противоречие се усеща силата! Не я пилейте! Което е било ще бъде, клубът отново ще бъде същ, макар и късно. Нека да е рано!

Само светлият път на мъдростта води към истината.
В истината е скрит живота.
Учителят

Досега търсех само истината. И се пълчех на всяка измама. Ала Скръб лети към моето сърце, че ден след ден гледам слепи хора, а не мога да им помогна...
Моята сила не стига за всички. Нашата обща сила обаче, мести планини! И никой не може да го отрече. Понякога и спор ражда истина, и сила също. Нека спорим, но Истината е важна! И ще стигнем до нея. Дали сме от една религия или не – това не е от значение. Всички религии са едно, казано по различен начин.
Бог е един и да се свети името Му вовеки.

Дано съм посял семената. И нека изникне златното цвете и изгори плевелите на невежеството и неверието...

Нима не сме достатъчно годни? Нима не сме готови?
Та кой ще е по-годен от ученика трудещ се ден след ден върху Учението на Цялостта?

Аз казах! И дано не остана самотен глас в пустиня! А аз вярвам, че няма да остана...


Амин

Redemptor


Тема Re: The "Alter Ego..."нови [re: Osogovetz]  
Автор eridan23 ()
Публикувано02.08.01 12:55



Прощавай ама като ти четох постинга ми се пригади въобще всеки фанатизъм ми действа така. Ако много ти се проповядва ходи на някое по тъмно и скрито местенце. Мястото на такива "месии" е там, а и на 4-ти километър ще те изслушат много внимателно. Тука влизат и деца бе................!!!!!!!!!!

nishto ne e nevazmojno


Тема Re: Tи си глупак!нови [re: eridan23]  
Автор Ganimed (Ganimed)
Публикувано02.08.01 13:34



Ти си глупак! Това не фанатизъм. Идеята му беше да се обединим!
Какви деца ще имат работа тук? Май ти нямаш работа тук!
Аз не съм съгласен с теб, но твое си е правото да говориш...

Alter ego...


Тема Re: E...нови [re: Ganimed]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано02.08.01 15:39



Може и грубичко да се изрази eridan, ама общо взето не без основание ?!



Тема Re: The "Alter Ego..."нови [re: Osogovetz]  
Авторpesho ot Divotino (Нерегистриран)
Публикувано02.08.01 17:44



Moje i da si praw, no wiz imeto na cluba - ne pi[e werou`enie!



Тема Re: Tи си глупак!нови [re: Ganimed]  
Автор eridan23 ()
Публикувано02.08.01 17:50



А бе образ, ти ли си тъп или наистина си мислиш че тези евтини номерца ще минат тук. Да ми пишеш от друго име .
Наистина, с твоята полу -терористична сектичка (тайна при това) .....а, бе!!!!!!!
Виж какво, съвсем сериозно иди да се излекуваш, че скоро може и да започнеш да буйстваш и тогава лошо.
Айде остани си със здраве.

nishto ne e nevazmojno


Тема Прав е ОСоговецнови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Dracoid_13 (pagan)
Публикувано02.08.01 20:29



Нека по-добре се вслушаме в думите му,а не да врещим като изплашени гарги.Иначе ще стане и тук като в клуб окултизъм.

Постинга му би трябвало да подтикне към поука от грешките-имаме нужда от това.Няма нищо сектантско в думите му-за разлика от някои други клубари,които все още не са влязли тук ...

Нека се научим на уважение.Това че сме различни,че мислим различно е
чудесно.Ако бяхме еднакви,щяхме ли да имаме какво да си дадем едни
други?

Дали сме от една религия или не – това не е от значение. Всички религии са едно, казано по различен начин.
Бог е един и да се свети името Му вовеки.

С поздрав

Dracoid

Няма религия по-висша от истината


Тема Re: Tи си глупак!нови [re: eridan23]  
Автор Osogovetz (Redemptor)
Публикувано02.08.01 23:09



За да бъдеш син на чистотата, трябват няколко неща...
Но първо трябва успокоение и смирение...
Като те гледам как буйстваш, май не аз, а ти имаш нужда от психиатър.
Като "лекар" мисля, че и сам мога да си поставям диагнозите...

Redemptor

Редактирано от Osogovetz на 02.08.01 23:10.



Тема Re: The "Alter Ego..."нови [re: pesho ot Divotino]  
Автор Osogovetz (Redemptor)
Публикувано02.08.01 23:11



За всички думите са общи! Ние сме едно...

Redemptor


Тема Ти някакъв нов месиянови [re: Osogovetz]  
Автор Stephan (влюбен в Румяна)
Публикувано02.08.01 23:19



ли си? И какво общо има вашата спасителна мисия с Метафизиката. Тя си е една съвсем рационална наука и се основава на логически аргументи.

Някои от написаните от теб неща са много хубави и верни, но си звучат малко тривиални, защото има и банални истини. Напр. че Дънов е мъдрец и че се ражда веднъж на милиони и т.н. Просто никой не рита срещу фактите, нито ще тръгне да те опровергава, защото си прав.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.