Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 28.09.24 
Музикални
   >> Metallica
*Кратък преглед

Тема Какво да правя с Напстърнови  
Автор Кронос ()
Публикувано15.06.00 09:50



От известно време нямам достъп до Напстър заради това че имах музика на Металика и разрешавах на други хора да записват от мен. Опитах се да реинсталирам Напстър и да си взема ново име и парола , но пак не става , появява ми се същият прозорец който ми се появяваше и преди. Опитвах се .. въртях , суках... не става. Какво мога да направя , как да получа достъп до Напстър отново? Моля ви , напишете ми идеите си и опита който имате със проблема Напстър.

Тема нищо...нови [re: Кронос]  
Автор Vladi ()
Публикувано20.06.00 14:40



аз само дето виндовса не съм преинсталирал... Я някой дето му се занимава с това да пробва и да каже кво е станало

Тема нищо...нови [re: Кронос]  
Автор Кронос ()
Публикувано20.06.00 22:15



Сериосно ли Влади?? Малеее тези от Напстър не си играят. Опита ли да Изтриеш всички файлове на металика и така да преинсталираш Напстър? Аз това съм си го оставила като най-най-крайна мярка. Ако мога да направя нещо друго без да трия Металика ще е супер. АЙДЕ ХОРА , ДАВАЙТЕ АКЪЛИ ЧЕ МНОГО КОФТИ ТАКА....

Тема няма смисълнови [re: Кронос]  
Автор Vladi ()
Публикувано21.06.00 11:38



да триеш металиката, само няма да даваш да сканира диска за мрз и после няма да share-ваш нищо, ама и това не работи

Тема няма смисълнови [re: Кронос]  
Автор Кронос ()
Публикувано21.06.00 22:29



Znam Vladi , veche probvah :) Kakvo drugo moxe da se napravi, Kakvo ostava??

Тема ми дай да попълним оная декларация...нови [re: Кронос]  
Автор Vladi ()
Публикувано22.06.00 00:30



Само дето ми трябва краден акаунт...

Тема Eba i az nemoga [re: Vladi]  
Автор Maniac ()
Публикувано25.06.00 01:06



NIshto nestava damu eba maikata niakoi niamali da razreshi problema.Az utre ili drugi den shte preinstaliram windowsa i she kaja kvo e stanalo pa dano zaraboti shtoto inache

Тема само си направи нов акаунтнови [re: Maniac]  
Автор Vladi ()
Публикувано25.06.00 10:18



щото пак ще има "ЕДИКОЙСИ banned"

Тема само си направи нов акаунтнови [re: Кронос]  
Автор кронос ()
Публикувано28.06.00 09:13



.. кажи какво е станало


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.