Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 27.06.24 
Музикални
   >> Metallica
*Кратък преглед

Тема екскурзия за Металиканови  
АвторSt. Anger (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 11:53



здр. знам, че все още е рано, ама тия неща за да станат се мислят отсега. За съжаление последното лято Металика не правиха концерти, но съм почти убеден, че лятото на 2006 ще свирят на фестове в Европа, така, че събирайте пари и да земем да се организираме да идем поне на 2-3 концерта...а ако правят турне си представате следният вариант: отиваме на рок ем ринг в германия - гледаме металика, след това на аердором в австтиря - гледаме металиак, след това в будапеща - гледаме металика, след това в белград, софия и истанбул...направо ша се омажем от кеф...

така че събирайте парички отсега още...



Тема Мдааанови [re: St. Anger]  
Автор sasho_metallico (lud metalist)
Публикувано12.10.05 21:38



Така колко мислиш, че трябва да събирам, за да ида до Германия само (кво ли остава за другите:) Сега при мен (а сигурно и при вас) се появи въпроса: "Готов ли съм да се лиша от всички нужди в името на няколко часа с любимата си група?" Отговарям честно: не...




Тема Re: Мдааанови [re: sasho_metallico]  
АвторSt. Anger (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 08:52



Виж пич, аз това го казвам на хората дето ще дойдат, не на тия дето ще мрънкат, че нямали пари, аз точно за това го казвам отсега - имайте на предвид, че може ми идващото лято, Металика ще свирят в Европа.

Но понеже ме пита кое колко струва - нека да ти кажа - билет за влак а многкратно пътуване от България до Германия и обратно струва около 300-400 лева в зависимост от отва колко голяма група пътува. Това значи, че можеш да слизаш от вклка във всеки град и се качваш, когато си искаш - нещо като карта за градския транспорт е. Билетите за концерт са средно по 50 евро, за фестовете са по-скъпи, но там гледаш много банди.

Ако говоря конкретно, лятото на 2004 за 500 лева (в това се включва - път, храна и билети) гледах много банди - 2 пъти Металика, Ред Хот, Коран, Слипнот, Хейтбрийд, Уитин Тептейшън, Моторхед, Аморфис...

та ако говорим грубо, мисля, че за около 1 000 лева може да си направиш 3-4 седмична екскурзия из европа и да гледаш Металика 5-6 пъти...

оттук нататък всеки си преценява, както се казва - въпрос на приоритети и до колко ти е любима бадата...аз за тура, който споменах по-горе, взех пари на заем и никога не съм съжалявал, защото гледах Металика два пъти и то в може би едно от най-железните им турнета през цялата им кариера!



Тема Re:нови [re: St. Anger]  
АвторS1CK.BRA1N (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 09:30



Ман, лат да фак ис тис постинг тука?

Опитваш се през лятото на '06-а, да обикаляш след МеталикА, без да се обадиш?

Дамн Ит



Тема Re: Мдааанови [re: sasho_metallico]  
Авторrosso666 (Нерегистриран)
Публикувано24.12.05 16:41



az puk sum saglasen ta to s slu4va edva li ne vednuj v jivota ( e dai boje po 4esto) ama az li4no sum saglasen



Тема Re: Мдааанови [re: St. Anger]  
Автор dm2OO6 (непознат )
Публикувано14.01.06 15:56



ама това е страхотна идея - присъединявам се предполагам,че преживяването е страхотно ,не може с нищо да се сравни ,помни се завинаги и затова напълно си заслужава инвестицията така с тренчето мои приятели обиколиха европата покрай европейското 2004 и се размазаха от кеф
а конкретно знаеш ли кои други групи ще свирят ?хайде като имаш повече инфо пиши и само да вметна,че съм луда фенка на депеш и четох,че и те ще участват на тези фестове



Тема Re: Мдааа [re: dm2OO6]  
АвторSt. Anger (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 17:23



хехе. то това много стар постинг:)

както и да е, мисля, че 2006 май няма да видим Металика в ивропата...

колкото до кои други банди ще има по фестовете...

Влзиаш в сайтовете на големите фестове в Европа и гледаш

Рек Ем Ринг, Аеодром, разни други подобни...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.