Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 21.05.24 
Музикални
   >> Metallica
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Metallica Нещо ме дразнят или....нови  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано27.10.04 19:29



.... защо мразя Metallica?


Ще ви бъда много благодарен за отговорите Ви по тази тема.
Мисля че доста неща ще се прояснят от това и вече няма да има недомислици и недоисказани обиди в този форум срещу Metallica !




Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол...

Тема Re: Metallica Нещо ме дразнят или....нови [re: KillingTime]  
Автор Skywalker (Luke D'Anakin)
Публикувано01.11.04 03:34



NU-tallica ме дразнят защото си продадоха задниците за мангизи

I like a girl who knows where she's bound
I don't like girls who've been hanging around


Тема Re: Metallica Нещо ме дразнят или....нови [re: Skywalker]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано01.11.04 18:45



Мерси за отговора !

Само искам и аз да те питам нещо:
Защо това че нещо се прави за пари се забелязва най много на металика, а не на всички други групи?
Другите не те ли дарзнят тогава?

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол...


Тема не че...нови [re: KillingTime]  
Автор auslander (schеissebauer)
Публикувано02.11.04 19:00



...съм особено редовен посетител тук, но хвърлям по едно око... и тъй като имам отношение по темата, ще си позволя да се обадя...
първо, преди да се е засегнал някой - тази група ми е отворила очите за цял свят в музиката, слушам ги отпреди Master of..., и много от нещата им и досега са ми неизменно в плейлиста - няма как да ги мразя...
обаче не мога да си затворя очите за загубата им на ориентация... за пълната им безпринципност... това са хората, които твърдяха, че няма да се комерсиализират, че няма да заснемат клип - защото индустрията е опорочена... как стана така, че са MTV Icon?
за музикалното им развитие - със съжаление ще кажа, че деградират с всеки следващ албум... '91 е лебедовата им песен... а после? няма да споменавам конкретни парчета, за да не бъда разкъсан, всеки може сам да си ги чуе, но след 91 има системно рециклиране на мелодии, рифове, вокални партии... да не говорим за неприкритото повторение unforgiven II, III и IV, за nothing else matters unplugged, replugged, със и без симфоничен оркестър, за албумите с кавъри (хубави кавъри, добре, ама половината вече ги бяхме слушали 87ма, а и за бога, кавъри!)... все белези на липса на идеи
и като махнем кавърите и шлаката, какво остана след 91? fixxer и no leaf clover? 2 добри песни за 13 години? и за капак на всичко - st. anger... недоизмислен, недозаписан, недомиксиран, недоизпят... без сола... с отвратителни барабани... с дълбокомислени послания тип "my lifestyle determines my death style" - и това 5 минути... законодателите на жанра? щеше да е смешно, ако не беше жалко...
съжалявам, има хора, които биха купили всичко, ако на него пише металика, и биха се насилили да го слушат, докато си внушат, че почва да им харесва, но аз лично имам по-високи критерии... освен това, ако имам желание да си пусна Korn или SOAD, няма да посегна към Metallica, нали?
а, да - горното е изцяло лично мнение, не ангажирам никого с него, и не го натрапвам... ще се радвам wanna-be феновете, за които светът започва със st. anger, да не ми отговарят, ако нямат смислени доводи... ако на някой му харесва - да си го слуша

...bei zweihundert grad fur funfzehn minuten backen und - keine eier...


Тема Re: не че...нови [re: auslander]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано02.11.04 21:45



Много благодаря за този отговор !



Едно мнение което прочетох с интерес и което заслужава специално внимание. Това е отговор който приех с чисто сърце , защото феновете не са фенове ако не могат да приемат и грозната истина понякога, стига тя да е обоснована.

Ето такива "Анти-Металика отговори" толерирам в този клуб !

Поздрави !

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол...

Тема Re: Metallica Нещо ме дразнят или....нови [re: KillingTime]  
Автор Skywalker (Luke D'Anakin)
Публикувано02.11.04 23:53



Защо ли?

Защото Металика са ми /или бяха, вече незнам/ една от любимите групи. Болно ми е, че така се продадоха, малко ли им бяха феновете и мангизите. Все още се надявам да се освяткат и да започнат да правят това което могат най-добре

ЯК МЕТЪЛ.




Dreams are the possession of The simple man
Reality the fantasy of youth


Тема Re: Metallica Нещо ме дразнят или....нови [re: Skywalker]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано03.11.04 07:46



Мерси и на теб за този отговор !

Но на днешно време ми кажи кой няма нужда от пари, кой не иска повече пари.
Не мислиш ли че те все пак не са само музиканти, а и "бизнесмени" ! Като всеки нормален човек искат да си уредят живота и на своите деца също !
Независимо от това все още свирят и са диваци с онзи същия хъс като едно време.....независимо от бизнеса.....



Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол...

Тема Re: Metallica Нещо ме дразнят или....нови [re: KillingTime]  
Автор Skywalker (Luke D'Anakin)
Публикувано03.11.04 18:24



Свирят ли? На мен не ми прилича на свирня

Сигурен съм, че още с ...And Justice For All са уредили живота и на пра-пра внуците си. На Ролинг Стоунс не им ли трябват пари, на Мегадет, на Антракс, на Мейдън?

Dreams are the possession of The simple man
Reality the fantasy of youth


Тема обаче в светлината на St.Angerнови [re: auslander]  
Автор Skywalker (Luke D'Anakin)
Публикувано03.11.04 19:40



Load и Reload са много яки албуми. Когато излезе Load си помислих, че това е края на Металика и са ударили дъното вече.

Сега ме кефи и много често си го слушам. Даже и St.Anger слушам веднъж месечно на 21-во число профилактично, че дано ми хареса. За 15 месеца тренировки малко от малко St.Anger /песента/ започна мааааааааалко да ми харесва. Аре след 20-тина години може и dirty window да ми хареса

Projector, Protector, Rejector, Infector, Projector
Infrector, Injector, Defector, Rejector


да видим

Dreams are the possession of The simple man
Reality the fantasy of youth


Тема Re: обаче в светлината на St.Anger [re: Skywalker]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано03.11.04 22:04



Хехехе, успя да ме развеселиш !


Трудни албуми са наистина !
И аз с чисто сърце заявявам че ми беше много трудно да ги асимилирам . Лоуд, Релоуд , Сейнт Енгър направо ме озориха.
Асимилирах ги! Сега ги слушам ги с удоволствие( не целия албум Сейнт Енгър).
Очаквах повече!
Очаквам повече!

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.