Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 24.06.24 
Музикални
   >> Metallica
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Какво толкова имате против "St. Anger"?нови  
Автор Anarwen ()
Публикувано31.10.03 13:11



Просто не ви разбирам?!
Какво толкова против имате?Досега не съм чула едно положително мнение, не съм чула някой да каже:"Да, харесва ми този албум!" без да му пука лалво смятат другите!Защо трябва да се водим от масите?!Няма ли някой със собствено мнение?
Защо някой се изцепва:"Не ми харесва!" и всички след него се съгласяват?
И защо всички се страхувате от това да се експериментира? Защо смятате че една група задължително трябва да се върти на едно място за да бъде харесвана вовеки веков?

Two times the Dark Lord shall fall, two times he shall rise when a Fiery Lady will defeat him...


Тема Re: Какво толкова имате против "St. Anger"?нови [re: Anarwen]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано31.10.03 15:42



На мен ми харесват доста песни от албума. Не мога да твърдя че не ми харесва(напоследък го слушам постоянно!). Но това не ме успокоява. Знам че момчетата могат и много повече...доказали са го!

Очаквам с най голямо нетърпение следващия албум!

Поздрави !

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол...


Тема Re: Какво толкова имате против "St. Anger"?нови [re: Anarwen]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано31.10.03 16:01



СТРАШНО много ми се иска да го харесам... но засега просто НЕ МОГА!

Не мога да чуя нито едно парче отначало-докрай. Кво да направя, като не мога???

Може един ден да си променя мнението... но засега това е!

Sad but True



Тема Re: Какво толкова имате против "St. Anger"?нови [re: Anarwen]  
Автор Skywalker™ (The Seventh One)
Публикувано31.10.03 19:28



Виж Мейдън какъв албум извадиха! Явно си уважават феновете!
И те експериментират, но го правят някакък си по-качествено!

Обичам ги Металика, но Св. Гняв си е чисти ЛАЙНА



Тема Re: Какво толкова имате против "St. Anger"?нови [re: Anarwen]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано01.11.03 00:00



Този спор е повдиган тук милиони пъти и резултата винаги е бил един и същ...

Според мен ти самата не си наясно със себе си и искаш да чуеш позитивни отговори, за да можеш да залъжеш собствената си съвест че албума е хубав и си заслужава. Недей, последвай собствения си съвет и се вслушай и приеми собственото си мнение, дори и сърцето ти да не иска да го приеме и да боли .

Това за експериментирането и въртенето на едно място ще го пропусна, щото и то се изтърка до полуда в тоя клуб.

Ще си позволя да ти кажа една метафора обаче: Един пътник във вагон 3-та класа не си подобрява положението като сменя влака с друг, ами отива две купета по-напред във 2-ра класа, и после ако още има ищах за развитие се премества още по-напред във купе от първа класа, без да сменя радикално посоката си на движение...разбираш ли ме какво искам да ти кажа?

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Какво толкова имате против "St. Anger"?нови [re: Keфиc]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано01.11.03 08:01



ST.Anger в никакъв случай не е някакъв виртуозен албум. Напълно съм съгласен. Няколко песни ми допадат доста защото са дивашки и ме карат да тропам с крак и да куфея (както в доброто старо време)..

Хайде да спрем да философстваме толкова вече. То ако наистина един албум е толкова плют, то не би ли го направило това по актуален?

А къде останаха КИЛ, РАЙД, МАСТЕР, Джъстис.....

металика това...металика онова.....

Здраве да е !

Поздрави от слънчева Варна !

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол...


Тема Re: Какво толкова имате против "St. Anger"?нови [re: Anarwen]  
Автор Other (just me)
Публикувано01.11.03 16:55



Новия албум си е много добър. Откакто е излезнал слушам само него и като чуя някое от старите парчета се дразня на моменти (не че не са хубави, но в новия албум има нещо което отчасти го няма в старите и обратно). Металика е бил състав който никога не е застоявал на едно място и именно затова са №1. Другите състави може да не правят драстични промени в стила, но именно заради това няма да са на върха - чуеш ли една песен може да не слушаш останалите. Изисква се смелост да отидеш на места, които не са твоя територия и да се опиташ да направиш нещо.



Тема Re: Какво толкова имате против "St. Anger"?нови [re: Other]  
Автор Skywalker™ (The Seventh One)
Публикувано01.11.03 17:48



А Металика сега на върха ли са?

Уплашиха си 80% от феновете с тази боза!

Тик тик тик так

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOh sweet Amber, how sweet are you??!?!?!?!!?!?!?


Редактирано от Skywalker™ на 01.11.03 17:51.



Тема Re: Какво толкова имате против "St. Anger"?нови [re: Skywalker™]  
Автор Other (just me)
Публикувано01.11.03 19:07



А защо да не са на върха? Мога да се обзаложа че това ще им е най-продавания албум от всички (но не твърдя, че е най-хубавия).
Все пак трябва да има някакво развитие и идея в музиката, иначе досега да сме циклли още на Rock 'N Roll.



Тема "St. Anger"нови [re: Other]  
АвторButtman (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 00:38



Glupavo e tva 4e albuma bil tup.Naprotiv,q sravnete s albumite izlezli na pazara poslednite godini.Estestveno 4e starite sa klasiki no te sa dosta po razli4ni ot St.Anger.V nego se nablqga mnogo na muzikata i po-malko na textovete.Trqbva da proqvim malko razbirane kum James,vse pak ima6e truden period.Albuma bil 6it-gluposti!Kak moje da si fen na Metallica,grupa koqto e 20 godini na vurha i da kaje6 4e e napravila mnogo lo6 album.Nedeite taka.Pusnete si Kill'em All koito ima tolkova kusuri,ama normalno nali im e purvi.Ami ako vmesto St.Anger sega be6e izlqzal Kill-a ,pak 6tqha mnogo da go plyuqt.Problema e 4e Metallica sa vdignali mnogo visoko letvata i ako tozi album be6e 1vi na nqkoq nova banda 6tqha da go veli4aqt-ne e li taka?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.