Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 03.07.24 
Музикални
   >> Metallica
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо мислите че Джейсън напусна ?нови  
Автор lele (Pif4e)
Публикувано13.06.03 07:51



Не ми се вярва да е защото е изморен. Усещам нещо като музикални различия, както и кривия пръст на Боб Рок в цялата работа. Дебиш и неприятния тип. Изобщо откакто тоя човек се набута в кацата с меда нещо не е в ред. Виждал съм го на един запис как дава указания на Kirk как да звучи солото на The unforgiven ?! ШШШ, ей, тва е Kirk Hammet! Ходи да си свириш с мизерната групичка ...
Бил ми свирил баса в новия албум ! ето тва е най-гадното покрай него, което едва ли някога ще преглътна. На въпроса какво бих направил ако съм в една стая с Metallica, първото което ще направя, е да изляза от тази стая и да отида да събера двама трима люлински деграданти и да го ..., не тва не мога да го кажа. Ама какво да очакваме от човек чието име се състои от национално Българско ястие и кечист, любимец на деца от 5-13 години.
Нещо много се отплеснах, и го обърнах на "как да го таковаме на Боб Рок, ама лошо няма".
Хайде чао от мен, че закъснявам за лекции :)



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ?нови [re: lele]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано14.06.03 08:23



Според мен го натириха заради бисексуалните му уклони - явно ларсик & джеймсик са преценили че това може да навреди на новия им имидж и продажби.



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ?нови [re: Myминтpoл]  
Автор Other (just me)
Публикувано14.06.03 12:32



Незнам дали да вярвам на това за левите наклоности! Ти показа една статия където го пишеше ама нищо не беше доуточнено! Все пак той свири с Металика близо 13 години, не са ли могли да разберат за това досега! Надали някога ще разберем причината!



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ?нови [re: Other]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано14.06.03 21:32



Te тия неща не се уточняват никога, освен ако самия човек не реши да го оповести официално.



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ?нови [re: Myминтpoл]  
Автор lele (Pif4e)
Публикувано15.06.03 11:46



Нима наистина твърдиш че Джейсън има "леви наклонности".
Според мен тва е възможно най-глупавото нещо което може да се твърди по случая. То и Kirk като носеше кожени панталони в "Load периода" се говореха какви ли не неща ...



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ?нови [re: lele]  
Автор Other (just me)
Публикувано15.06.03 15:20



http://news.bg/article.php?cid=31&pid=0&aid=125151
Прочети това - там пише!



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ?нови [re: Other]  
Автор lele (Pif4e)
Публикувано15.06.03 16:07



да бе, знам, чел съм го ;))
ама не вярвам.



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ?нови [re: lele]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано15.06.03 22:15



Не го твърдя, но допускам че може да е напълно възможно



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ? - Ето защо!нови [re: Other]  
АвторФeнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 05:47



Здравейте, всички фенове!
Абсолютно се шокирах от това, което прочетох тук за Джейсън!
За пореден път се убеждавам каква дезинформация се получава!
Тъй като имам честта да съм доста запозната с нещата и съм твърде близо до самите тях - Металика (и като инфо и като география), а и с нескрита радост мога да обявя, че се запознах с Джейсън, а и с приятелката му:) искам да ви кажа няколко думи...истински!
Джейсън напуска Металика, заради непоносими скандали с Джеймс, който както знаете имаше жестоки проблеми с алкохола! Но не е само това - през цялото време, докато Джейсън е в Металика е бил Другия - Металика и Джейсън, а не Металика! Джеймс не е позволявал да се направи и най-малка промяна в текст или звук! В един момент всичко става автоматично - песни, албуми, турнета - като роботи! Джейсън се е борил години наред да предложи нещо ново и много важно за групата - всички да участват в музиката! Но Джеймс не допуска такива "отклонения" от неговия план...до момента, в който Джейсън си вдига шапката!
Толкова тежко преживяват всички загубата на Джейсън, че ви е бедна фантазията! Металика нямаше да я има сега, ако Джеймс не се беше ударил по главата...цитирам: Боже, какво правя аз? Нима това е краят?....
Тогава влиза в клиника и започва лечението!
Много подробно май стана, но е крайно време да се чуе това и в милата родина!
Ще гледам да съкратя нещата...
Сега Металика правят това, за което Джейсън се е борил с години - всеки предлага, всеки участва, всеки има право на глас! И албума е страхотен, точно заради това! Гнева, който чувате в него е този на Джеймс...осъзнаването на вината!
А това безумие, че Джейсън има леви наклонности....моля ви се, не ставайте смешни! Такова нещо НЯМА, разберете! Все едно като Металика живеят в Сан Франциско - града на гейовете - всичките да са обратни! Недейте така! Престанете да вярвате на измислици, някой си чеши езика и плюе глупост след глупост, само за да каже нещо!
И не ме разбирайте погрешно - ОБОЖАВАМ МЕТАЛИКА във всичките им варианти и щуротии, и алкохолни истории, и да не изреждам...те са ми живота!!!!!!!
А Джейсън, ако не знаете, сега свири с VOIVOD и с OZZY! И са на турне - Ozzfest! И приятелката му е с него:)))
И за Металика още малко - на турне са без психотерапевт и без одобрението на такъв! И аз ще ги видя скоро в...както казва Ларс: "It's home town, baby" !
Това е! Много дълго стана, дано не ви отегча, но е хубаво да го прочетете!
И знаете ли? Съвсем по друг начин звучи новия албум, когато знаете истината за тях! Те са невероятни хора - много, ама много талантливи и какво ли още не...жалко, че загубиха Джейсън! Но сега имат друг страхотен музикант - дано не превъртят и не го изгубят и него!
Много ми беше приятно да споделя всичко това с вас!
И като огромна удивителна - Те са номер едно !!!!! Истината си е истина!



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ? - Ето защо! [re: Фeнkaтa]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 11:17



James rulz




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.