Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 06.07.24 
Музикални
   >> Metallica
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ? - Ето защо!нови [re: Фeнkaтa]  
Автор sheva (rocke(t) jr.)
Публикувано11.07.03 16:33



Мерси за инфото.
Едва ли някой някога се е съмнявал, че са талантливи:)


dancin' devils in angels way

Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ? - Ето защо!нови [re: sheva]  
АвторФeнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.03 00:55



Това ли е впечатлението от всичко, което написах? Просто ей така да си кажа, че са талантливи? Дано и другото да си видял :))) Реших, че ще ви е интересно да знаете някоя и друга истина :))) Защото ако ще вярваме на всички глупости, които се пишат и говорят, да ви кажа, че Бен Афлек е любовника на Джейсън ха ха ха :)))))))))))))



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ? - Ето защо!нови [re: Фeнkaтa]  
Автор Other (just me)
Публикувано12.07.03 11:14



Много е радвам, че има някой който да дава подобна информация! Жалко че стана така с Джейсън, но явно е било за добро (добро за Металика). Надявам се да продължиш да ни даваш подобна информация, вместо да разчитаме на някакви догатки.



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ? - Ето защо!нови [re: Фeнkaтa]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано12.07.03 13:09



Здрасти,
ти в СФ ли си? Аз съм в Сан Хосе, на около час от Металика HQ.
Предполагам, че причините Джейстън да напусне са били достатъчно комплексни и агревирани с години, в това няма спор. Обаче не бих сметнал че Джейсън не е бисексуален, защото има гадже. 80% от населението е бисексуално и почти всички бисексуалисти (ебаси гадната дума) имат гаджета или са женени. Много от тях така добре са се адаптирали и научили да се прикриват, че никой не научава за тях с години или изобщо!
С това не твърдя че той е такъв, просто допускам такава възможност. Най-малкото, че един от съучениците ми бачка в HQ и той самият намекна за това като една от възможните причини (дали е вярно не знам)



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ? - Ето защо!нови [re: Myминтpoл]  
АвторФeнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.03 23:48



Дори да е бисексуален това не е причината да напусне! Да му мисли Оззи :))))Не мога да убедя всички, а и нямам такива амбиции:) Отдавна съм се отказала да променям света! Достатъчно ми е, че има Металика:))) И че ще ги видя скоро:)))
А на въпроса дали съм в СФ, не, не съм точно там, но съм в Bay Area! А има ли нужда да питам дали ще посетиш Candlestick Park на 10 август?

Айде, много целувки на всички фенове



Тема Re: А какво ще кажеш за...нови [re: Фeнkaтa]  
Автор Roheryn (мерудия)
Публикувано22.07.03 14:41



В едно интервю казаха (не помня кой точно... Kirk?), че сега Металика е точно това, което Джейсън винаги е искал (явно са поработили върху "себеусъвършенстването" си :), но че това не било възможно, докато той (Джейсън) е в групата.

Това (според мен де) си е не точно глупост, а гадост.
Твърдението, че Джейсън е абсолютно непригоден да се впише в собствените си желания е ..... !
Защото, ако допускаха, че проблемът е И в тях, биха допуснали поне вероятността и с Джейсън да бъдат това, което Джейсън винаги бил искал.

Не говоря защо е напуснал, а за некоректност и несправедливост.

Казах си, но не ми олекна...



Тема Re: А какво ще кажеш за...нови [re: Roheryn]  
Автор Other (just me)
Публикувано22.07.03 18:55



И на мен ми направи впечатление това! Сигурно са имали предвид, че понеже Джейсън се махнал от групата този скандал е повлиял по някакъв начин за по-твърдия звук, нещо което той е искал през цялото време, но за съжаление е станало благодарение на неговото напускане!



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ?нови [re: Other]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано23.07.03 20:22



te dosta odtvana sa go znaeli, ama iavno ne sa go prieli i zatova mu tegliha kukuruza :-)



Тема Re: Защо мислите че Джейсън напусна ? - Ето защо!нови [re: Фeнkaтa]  
Автор Cвeтлинa в миcълтa (ентусиаст)
Публикувано14.02.05 02:02



Че си е водач на Джеймс си му личи, ама защо по старите песни пише Джеймс/Ларс или Джеймс/Ларс/Кърк?? Явно че са участвали все пак
Но "бедата" на Джейсън ми се вижда именно в предимството му, че е напомнял много Клиф. И така наистина е трудно да намериш и утвърдиш именно себе си, а не да си по неволя "заместника"... Психологическа грешка...
И дано е освободена вече - с взаимното приемане и разбиране... както си мисля, че е все пак :))

И то сега ще излезе, че новия албум не се харесва както предните, щото Джеймс вече няма пълен контрол!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.