Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 10.06.24 
Музикални
   >> Metallica
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Что я сделал, дед Мороз...нови  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано21.05.03 11:44



Dear iordan,

Thank you for ordering from the Metallica Pre-Order store. Your order number is 1987155. The nature of pre-order sales prohibits order modifications and cancellations. All pre-order sales are final. Please hold onto this number to reference your order. You can review the order at any time by going to https://stores.musictoday.com/store/receipt.asp...(edited by mumintrol for security reasons)

Thank you,

Metallica Pre-Order store
-----------
Веднага бързам да уточня че този албум НЯМА да намери масто в мойта колекция! Поръчах го за да го чуя и да мога след това да го кометнирам съобразно личното ми мнение :)
След като бъде чут диска ще бъде или ритуално "убит" и превърнат в подложка за чашка, или ще го разменя за нещо по-стойностно (opportunities indefinite, хаха!).
От мюзик-тодей гарантират че ще го получа на 10-ти юни, така че очаквайте подробно и детайлно ревю - няма да ви спестя грам гадна подробност, хехе.




There is a terrorist behind every bush.

Тема Re: Что я сделал, дед Мороз...нови [re: Myминтpoл]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано21.05.03 13:56



Едва ли както досега, и това което смяташ да пишеш за новия албум ще има някаква стойност !
Изкривен възглед , пречупен през призмата на болно разбиране за нещата които се случват ....

Няма и да коментирам, ще го направя само ако е наистина така както пишеш (едва ли)....



Тема Re: Что я сделал, дед Мороз...нови [re: KillingTime]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано21.05.03 19:08



Нали :)
щом не се подмокрям и не викам "йееее" => мнението ми е тъпо и гадно, хехе.

Как така пък не се научих, че квото и да изкендзат металика ще е супер-дупер велико по подразбиране? Глей ме колко съм смотан, на!

Това обаче мен не ме засяга - аз ще го напиша за онези хора, които влизат тук да четът и не се обаждат, отвратени от блюдолизската атмосфера . Има такива, повярвай ми, не всички са ню метъли и тийнейджърчета като вас.




There is a terrorist behind every bush.

Редактирано от Myминтpoл на 21.05.03 19:09.



Тема Re: Что я сделал, дед Мороз...нови [re: Myминтpoл]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано21.05.03 21:21



Виж к'во, както ти не разбираш защо толкова "се подмокряме по тази група", толкова и аз не мога да разбера ролята ти на "Месия", опитващ се да убеди хора в нещо което те не искат или което не е така? Така че след тази констатация няма смисъл повече да коментираме кой какъв е и какво харесва , кое е черно и кое бяло, кое е зло и кое добро!
Моите уважения !

Предполагам че това за тинейджърите и ню метълите не се отнася за мен...защото колкото ти, толкова и аз слушахме металика преди, а и не само металика през златните 80те години...



Тема Re: Что я сделал, дед Мороз...нови [re: Myминтpoл]  
Автор evgeni-x ()
Публикувано22.05.03 09:40



Абе Myминтpoл-чо, къв ти е проблема на теб?!









Тема Re: Что я сделал, дед Мороз...нови [re: evgeni-x]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано22.05.03 11:05



Ами да кажем проблем ми е че Метлика вместо да се разпаднат продължават да се срамят и позорят и мен ми е болно от това

А твоя проблем къв е, друже мой?



There is a terrorist behind every bush.

Тема Re: Что я сделал, дед Мороз...нови [re: Myминтpoл]  
Автор evgeni-x ()
Публикувано23.05.03 11:46



Ами да кажем, че нямам проблем, или поне подобен на твоя, друже Пък и да имах нямаше да рева из разни форуми ... бе както и да е



Тема Re: Что я сделал, дед Мороз...нови [re: evgeni-x]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано23.05.03 12:48



Къде си ме видял да рева?
Съвсем спокоен съм си и даже се усмихвам благо .

Виж обаче твойто аватарче доста агонизира нещо :)

There is a terrorist behind every bush.


Тема Re: Что я сделал, дед Мороз...нови [re: Myминтpoл]  
Авторasd (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 16:57



ha, nqmal problem - smeshki, guzove kat teb sami na sebe si sa si problemi, s diganoza si brato, napravo si unikat pich...



Тема Re: Что я сделал, дед Мороз...нови [re: asd]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано25.05.03 21:06



Щом казваш








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.