Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 27.09.24 
Музикални
   >> Metallica
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Metallica ли?нови [re: Cпoмeниии]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано11.06.03 00:13



Ух да де, грешка на езика в бързината, "Flight of the Griffin" имах в предвид - то обложката по-горе е от него, а не от протекторс .
Ами в интерес на истината аз ти казах че ще го продавам по-изгодно, щото те видях че ти е некомфортно. То оттогава бая вода изтече и продадох една бройка на едно англичанче за $17.99 (за справка -

), но междувременно ми изпадна втора бройка.

Аре, нема да те мъча повече. Пусни ми едно читаво фтп дето се вижда от извън БГ и ще ти го кача, пък току-виж съм ти качил и енд еймън....



Тема Re: Otnosno lispata na sola v St. Anger...нови [re: Met fen]  
Автор c.o.jones ( lame abuser)
Публикувано11.06.03 12:01



Lame, lame, lame, lame...

Нищо подобно, откакто Боб Рок ги продуцира правят все по-"консумируема" музика, за масовия слушател. След апогея с убииствения "Черен", който между другото успя без да прави компромиси да накара много не-метъл хора да заслушат Металика, последваха само комерсиални продукти.

My lifestyle determines my deathstyle


Тема Re: Какво мислите за St. Anger?нови [re: Other]  
Автор Mимyнтpoл (Розовичък)
Публикувано11.06.03 15:46



ебати колко съм тъп...



There is a terrorist behind every bush.



Тема Re: Какво мислите за St. Anger?нови [re: Mимyнтpoл]  
Автор sheva (rocke(t) jr.)
Публикувано11.06.03 17:30





Diavolo

Тема Искрено се съмнявам...нови [re: Met fen]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано11.06.03 17:31



...в твърдението ти;) За Меконг де;)
Надали 87..88 година си имал идея какво е това музика;) Поне от начина, по който пишеш и разсъждаваш е видно, че си още в крехка възраст....нищо лично...просто констатация.
А дали разсъждавам тендециозно...надали)) ако не си схванал още изказвам мнение;)
А за музиката на Металика...явно не си наясно с някои понятия;)) От доста време те правят изключително комерисална музика..дали това е добре или лошо...отделен въпрос...Не се чувствам длъжен да слушам нещо, което НЕ харесвам....това е...и не съм казал НИКЪДЕ в написаното от мен...някой да не слуша, това, което Металика правят. Това му се казва толерантност..понятите, което явно на теб не ти е познато ;)
За това, до къде виждам...не мисля, че има смисъл от коментар;)) Видно е кой от нас е по-невиждащият.))
Смятам темата за изчерпана...ако имаш да кажеш нещо конструктивно, ще отговоря...иначе няма смисъл;)
Бъди здрав и верен на музикалните си вкусове;)



Тема Re: Какво мислите за St. Anger?нови [re: sheva]  
АвторMet fen (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 18:06



Ami da ti kaja, tochno '88, 89' sum imal vse pak niakakvo poniatie ot muzika.
A otnosno poniatieto"komersialna muzika",,, ne mislia 4e triabva da ia zachekvame tazi tema shtoto prosto preduseshtam kakvo shte stane,,
Samo moje da mi dadesh primer za edna ne-"komersialna" grupa



Тема Re: Какво мислите за St. Anger?нови [re: Met fen]  
Авторandrew (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 18:59



ne im se vruzvai pich



Тема Re: Какво мислите за St. Anger?нови [re: Mимyнтpoл]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано12.06.03 04:24



Хахаха!
драги мимунтрол, като си ми линквал аватара си написал един път в повече http :)).



Тема Re: Какво мислите за St. Anger?нови [re: Other]  
Автор lele (Pif4e)
Публикувано12.06.03 23:25



Здравейте фенове, и не дотам фенове :))
досега не давах мнение за новия албум, защото не го бях слушал. Но сега, вече преслушал го 3-4 пъти мога да го оценя. От 100 възможни аз давам 75-80 точки.
Много добър албум. Наистина, има някои неща дето не ме кефят в него, на някои места (малко обаче) дори се дразня.
Франтик, и Сейнт Ангер (сори че така ги пиша, ама нещо кирилицата не ще да пусне) са Перфектни. 95 точки за тях.
Любимият ми албум ще си остане Лоад, следван непосредствено от Мастера, но ако трябва да избирам между Металика и Сейнт Ангер ще заложа на втория.
СОри за тези които смятат че Металика е най-добрият албум, ама въобще не споделям това мнение.
И Определено не съм съгласен с тва за 5-те прагчета надолу, и "Кофата" на Ларс (както се изрази някой капацитет). Прагчетата са най-много 4, освен това в Металика са 2 надолу, така че не ми излизайте с тези номера. А и не мислите ли че Джеймс звучи доста по различно отколкото в Райд де лайтинг, че да се настройват по камертона. Тогава биха звучали смешно.
И друго ! Я ми кажете колко песни имат Металика, които да са Под 5 минути, че да ми спорите за тези че били по 7-9. Айде, и с това гърмите ! За еднотипните повтарящи се една след друга мелодии пък въобще не искам да коментирам. Като слушам Енд джъстис фор ал (песента), направо на 5-тата минута ми писва, честно ви казвам. Ето там е монотонно !!!
Така че, аз ще си слушам И този албум с удоволствие, път който не го кефи, емиии ... сори, нищо не мога да направя.
Хайде със здраве на всички :)))

П.С. Брат ми, ти или не си писал, или не мога да те позная кой си, ама земи да подкрепиш албума, щото знам че те кефи дори и повече от колкото мен :))

Редактирано от lele на 12.06.03 23:27.



Тема Re: Какво мислите за St. Anger? [re: lele]  
Автор Other (just me)
Публикувано13.06.03 16:25



Брат ми! Аз на 100% подкрепям албума! Колкото и да се опитвах в последно време да слушам нещо друго не се получаваше - всичко ме влечеше към Ст. Ангер!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.