Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 29.06.24 
Музикални
   >> Metallica
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо Металика???нови [re: andrew]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано12.06.03 04:50



Бяха, но 6 (шест) постинга по-нагоре. Нарочно не писах тук последните 3 дена и въпреки всичко ти продължи да ме споменаваш във всеки твой нов постинг многократно (има един дето ме адресираш 4 пъти в две изречения, хехе!). Каква реакция очакваш? В интерес на истината не виждам с какво съм те нагрубил - да съм написал че вица се отнася лично до теб? Не съм. А ако наистина не можеш да разбереш какво ти казвам с този виц съжалявам, но не е плосък опит да те нагрубя. Ако целях това щях просто да напиша "еби си майката" поне три дена по-рано. Достатъчно поводи ми даде да го сторя .



Тема Re: Защо Металика???нови [re: Other]  
Авторsoff (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 21:22



ЕВАЛАТА!
Ето такива фенове уважавам!
Само така!
Подкрепям с две ръце!
МЕТАЛИКА завинаги



Тема Re: Защо Металика???нови [re: Boby_]  
Автор Olimpia (Ljubljana)
Публикувано14.06.03 13:40



Бе по различен е тоя албум , верно е. Има някои неща които са трудни за приемане и стила е различен... Но все си мисля, че е ранко да се прецени, трябва да се послуша известно време албума ...

cska a.d.

Тема Re: Защо Металика???нови [re: Olimpia]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано16.06.03 10:49



Така е. И все пак не мога да приема фалшивите, леко истерични нотки, които се промъкват в гласа на Джеймс на места - това най-вече важи за "Purify". Да не говорим, че саундът е просто кошмарен, по-зле от всякога.



Тема Re: Защо Металика???нови [re: andrew]  
Автор Kpюшo (Людовик)
Публикувано18.06.03 15:49



Отлично, спорът е много добър дотук.
Аз обаче предлагам да се върнем на главната тема. Станя ясно, че с различната дебелина на струните, различната сърцевина и различната обвивка, може да се изкара огромен диапазон от звукови характеристики.
Тогава защо, аджеба, Металика дори и да използват еди-кви си струни, в еди-ква си настройка и т.н., са вкарали най-скапания саунд, който някога сме чували в рок албум за последните поне 12-13 г.? Естествено, говоря за световен рок албум, защото родните неща звучат така, но без да се търси нарочно този саунд.

Скакауец!


Тема Re: Защо Металика???нови [re: Myминтpoл]  
Автор Kpюшo (Людовик)
Публикувано18.06.03 15:55



Извинявай, но разстоянието между до и ре е секунда.

Скакауец!


Тема Re: Защо Металика???нови [re: Kpюшo]  
Автор lele (Pif4e)
Публикувано18.06.03 16:52



Ако си прочел постингите напоследък, има едно нещо написано което споделям и аз.
Поради същата причина поради която не изсвириха Seek And Destroy в Пловдив:
ЗАЩОТО ТАКА СА РЕШИЛИ !!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Защо Металика???нови [re: lele]  
Автор Kpюшo (Людовик)
Публикувано18.06.03 17:23



Хм, аз бих казал:
Защото вече толкова могат.

Скакауец!


Тема Re: Защо Металика???нови [re: Kpюшo]  
Автор lele (Pif4e)
Публикувано18.06.03 17:29



Е, това просто ме счупи. Отивам да се хвърля отнякъде ...



Тема Re: Защо Металика???нови [re: lele]  
Автор Kpюшo (Людовик)
Публикувано18.06.03 17:46



След тоя постинг мога да ти кажа, че те уважавам страшно много - уважавам хората, които си отстояват мнението и такива са и феновете на Металика, които искат да защитят своята любима група и го боли, когато нещата не са наред.
Нали щеше да е много по-лесно, ако Металика бяха извадили нов велик албум, нареждащ се до Master-a, And Justice... и '91. По същия начин и аз реагирах така на приказките на хората, че не струват албумите на Мейдън с Блейз Бейли.
Пожелавам ви най-искрено "Ст. Енгър" да се превърне за феновете на Металика в това, което е "Екс фектър" за феновете на Мейдън - експериментален по отношение на звука и вижданията на продуцентите и групата за него, но пък сред най-добрите албуми в историята на групата.

Скакауец!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.