Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 04.06.24 
Музикални
   >> Metallica
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: MTV Icon - Tribute to Metallica !нови [re: MaHeKeHa]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано09.05.03 06:45



Чудо голямо,
ако се надяваш това да ги направи по-добри или автоматични любимци на старите фенове на М'талика - мисля че определено не си познал.

Кофти ми е да ти го казвам това като гледам как тръпнещо ти пърха душичката в очакване всички бурно да аплодират Бисквитките, ама реалния живот има други измерения мой човек, не като по MTV, нъцки.

There is a terrorist behind every bush.


Тема Re: MTV Icon - Tribute to Metallica !нови [re: Myминтpoл]  
Автор MaHeKeHa (LB aNd KoЯn)
Публикувано09.05.03 07:35



Ами на нищо не се надявам да ти кажа ... очевадно не си прочел както трябва. Просто споделям и т'ва е общо взето. К'во толкова ... ? Все пак беше MTV Icon Metallica. Видях, че никой не е запознат със събитието и реших да споделя някой факти около шоуто.



Тема Re: MTV Icon - Tribute to Metallica !нови [re: MaHeKeHa]  
Автор Strider (Lanthir)
Публикувано09.05.03 07:58



Ето тук мненията ни се разминават. :)) Limp Bizkit успяха да направят от Welcome Home една направо неузнаваема песен. Звучеше сякаш са я чули преди 2 минути и сега я свирят на прима виста. КОШМАР! Абсолютна гавра с песен, превърнала се в класика. Дори глуповатичката Avril Lavigne съумя да се представи по-добре (все пак тя е само едно малко момиченце, при това не особено талантливо и е абсолютно newbie в музикалните среди в сравнение с Durst и компания). Всичко (освен medley-то на Metallica разбира се) звучеше ужасно. Най-добре ще е MTV да не се напрягат повече с такива начинания. Те и без това недолюбваха Metallica в продължение на години. :D Мнението ми споделят и повечето от хората, които посещаваха чата на Metallica.com - KillingTime (нормално е в последните 2 дни да обсъждаме само това събитие ;)).
Все пак, това, което се очакваше с най-голямо нетърпение и напълно оправдан интерес, се случи. Истинскта причина, която накара феновете да седнат пред телевизорите беше болезненото желание да чуят поне минута от някое от новите парчета. Е, чухме и видяхме 2 минути от FRANTIC. Това беше основното събитие - Frantic и първата проява на Rob с момчетата.
Това е от мен. :) Не ангажирам никого с мнението си.
След по-малко от месец ще имаме тема за по-нататъшни активни и дъъъъъъъъъълги разговори. И за голяма радост, надявам се.

O Gil-galad i Edhelchir
dim linnar i thelegain



Тема Re: MTV Icon - Tribute to Metallica !нови [re: MaHeKeHa]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано09.05.03 08:36



Аз го гледах и в интерес на истината най-густи беха SUM 41 - веднага си личи че могат да свирят не само агро и са поне една класа над всички останали гащурковци. След това беха Кояn - те беха яко разклатени, но поне се опитаха да изсвирят солата на китари, а не като Бизквидите DJ-я да им ги семплира .
Освен това за да сме точни Металика станаха прави да аплодират Бизквидите защото специално вокалчето ги накара като ги сочеше с пръст и им викаше "get up" ...абе изобщо с две думи - кофти тръпка беше цялото предаване. То па да беха викнали една истинска група дето има нещо общо с миналото на металика, а не само модните каручки... не знам само що го нямаше урода Менсън чекията да е плътна . Божке, божкееее, ми че то като се замисли човек най-металната група на цялото събитие беше СЪМ 41 - глей ти докъде го докарахме, хаха!

There is a terrorist behind every bush.


Тема Re: MTV Icon - Tribute to Metallica !нови [re: MaHeKeHa]  
Автор Voodoo_Child ()
Публикувано09.05.03 12:08



Някой знае ли дали и кога ще го повтарят това нещо по mtv europe?



Тема Re: MTV Icon - Tribute to Metallica !нови [re: Voodoo_Child]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано09.05.03 13:04



Вероятно в Европа М'талика не са икони .

There is a terrorist behind every bush.


Тема Re: MTV Icon - Tribute to Metallica !нови [re: Voodoo_Child]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано09.05.03 13:19



All times are EST/PST


Tuesday May 6 2003 9:00 PM
Wednesday May 7 2003 06:00 PM
Friday May 9 2003 2:00 PM
Saturday May 10 2003 5:30 PM
Sunday May 11 2003 1:30 PM
Sunday May 11 2003 8:30 PM


Ще трябва и аз да го гледам та да си кажа и аз мнението, но със сигурност ще ми хареса новата металика........

Поздрави !



Тема Re: MTV Icon - Tribute to Metallica !нови [re: KillingTime]  
Автор MaHeKeHa (LB aNd KoЯn)
Публикувано10.05.03 08:58



Еми днес 'Събота' по MM TV, май ще бъде посвета на MTV Icon @ Ttribute to Metallica.



Тема Re: MTV Icon - Tribute to Metallica ! [re: MaHeKeHa]  
Автор lele (Pif4e)
Публикувано12.05.03 14:16



Гледах изпълнението на One. Много е яко, особено тежката част беше перфектна. НО ...
За пореден път се убедих че САМО METALLICA МОГАТ ДА СВИРЯТ METALLICA !!!
Смятам че Korn да достатъчно добри музиканти за да изсвирят и солата. Друг е въпросът че Kirk Hammet е с класи по-добър от Brian и Monkey взети заедно. Не ме разбирайте погрешно, колебая се коя група повече ми харесва, а аз съм откърмен с Metallica. Но което е така, така си е.
Но вече няма такива групи, които да свирят сола по 3-4 минути. Само Metallica. Я ми кажете кой китарист от по-новите групи може да изсвири солата на Blackened, Figth Fire with Fire, Damage Inc. ??? според мен никой.
И също така смятам че Metallica са последната група която продължава да свири такъв стил музика, пък макар и доста променен в сравнение отпреди 10-15 години. А аз харесвам точно такъв стил. И ще харесвам Metallica докато ги има, по-точно докато мен ме има.
В сравнение с повечето от вас, които посещавате този форум, аз съм на 22 години, и не съм слушал Metallica в "златните" им години с Master of Puppets. НО това не значи че не харесвам старите албуми, напротив. Но харесвам и новите. А оставам с впечатлението че повечето от хората които са слушали "старата" Metallica не харесват "новата". Тяхна си грешка, не мога да ги мисля.
Лично аз смятам че двата най-добри албуми в историята им са Master of puppets и LOAD !
Все още не мога да свикна с мисълта за нов басист. За мен Jason винаги ще си остане Басиста на Metallica, защото той е такъв. Но уважавам решението му, колкото и да ми е тъжно. Сигурно си има причини за да постъпи така...



Тема Re: MTV Icon - Tribute to Metallica !нови [re: lele]  
Автор Voodoo_Child ()
Публикувано12.05.03 15:53



Аз пък бях много приятно изненадан от изпълнението на sum41. И те се справиха добре със солата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.